Gaziantep'teki olayların faturası Galatasaray'a kesildi sizce doğru mu?

Galatasaray maçında gazdan etkilenerek saha inen taraftarlar yüzünden Galatasaray pfdk ya sevk edildi . Polis raporlarında sahaya gazdan etkilenmemeleri için alındıkları yazdığı halde yeter yıldırım demirören yeterrr ! Siz ne diosunuz ?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Benim şu elektrik faurasınıda Galatasaraya kesselerdi ya bir o kaldı :/

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu hafta Şampiyonuz boşuna uğraşıyorlar .Umurumda değil.Şikecileri savunan zihniyetten ne beklenir ki...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tam olarak öyle değil sanırsam sahadışında yaşanan olaylar var ve sahte bilet basmış birileri

0|1
    1|1
  • Aklı sıra Gs'ı baskıya sokacaklar.

Bu olayların cıban bası kesin a.yıldırımdır.

1|2
    1|1
  • Bişe çıkıcağını sanmıyorum en fazla para cezası olur.

1|0
    0|1
  • bedava komplo teorisi üretmeyin beyler.. Çarşı Van'a yardım ve dikkat çekmek için atkıları sahaya attı diye binlerce TL ceza kesildi kulübe. sosyal sorumluluk projeleri için bile ceza kesen bir zihniyet var karşımızda.. adamlar bu cezaları gelir kapısı olarak görüyorlar.. yapacak bişe yok.

0|0
    0|0
  • bence taraftar sayısını arttırma kararı doğru değildi taraftar sayısı artmasydı bu kadar çok sahte bilet olmazdı. savcılık soruşturma açtı herşey ortaya çıkar herhalde

0|0
    0|0
  • olayı yapan cezayı alır

0|0
    0|0
  • faturanın bana kesilecek hali yok tabiki 6alatasaraya kesilecek benmi sahte biletle girmeye çalıştım

0|1
    1|0
Yükleniyor...