Fitnessa başlamayı düşünüyorum başlamalı mıyım?

Fazla kilom çok yok ama fit olmak istiyorum. Bazıları fitness için zor diyor. Bana bilgi verebilir misiniz?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• fitness bir yasam tarzı. beslenmenle uyuma duzenınle spora gidisinle anca bişeyler kazanıyorsun. yani gunde 1 saatimi ayırıp salona gideyim demekle olmuyor. basarabilceksen saglık acısındanda fiziki acıdanda cok hoş bir spor ben memnunum acıkcası. basket oynuyordum bıraktıgımdan beri bu sporu yapıyorum ve daha iyi hissediyorum kendimi

1|0
    0|0
  • Zorlamayla yapılacak bir spor değil. Eğer içinde bu spora karşı bir sevgi varsa yaparsın.. Zorlamayla ancak 2-3 ay devam edersin, fazlası bağlılık ister.

1|0
    0|0
  • Başla

1|0
    0|0
  • Fitness zor falan değil. Crossfit yap demiyorlar sonuçta. Fitness en basit sporlardan biri. Başlayınca görürsün. Eyer böyle zormuş vs. felan diye başlarsan hiç başlama. Zor değil emin ol.

1|0
    0|0
  • Aynen başlaman lazım öyleyse

1|0
    0|0
  • Düşünme. Yap!

1|0
    0|0
  • Zor olabilir ama fit olmaya deger kosu falan jimnastik falan da yap 😉

1|0
    0|0
  • fitness zor falan değil ben spor yaparken mutlu oluyorum :)

1|0
    0|0
  • İstanbul da tüm salonlar dolmuş vaziyetde
    Fitness hastalığı başladı vatandaşlar da.

İpini koparan spor salonlarında..
    1 aylık üyeler başı çekiyor hep

0|0
    0|0
  • foto atsan cnmin ici burda kimse kimseyi tanimiyor senin spora baslamanin bize ne gibi faydasi dokuncak stupid.

0|0
    0|0
    • Faydası dokunmayacak. Bilmediğim için bilen biirlerine danıştım.

• Basla zorlugu yok

1|0
    0|0
  • Baslama bosver boyle iyisin

0|1
    0|0
  • isteyen basarir

1|0
    0|0
  • alakası yok kolay git

1|0
    0|0
  • yoo zor değil. ne merak ediyorsun mesela?

0|0
    0|0
    • Bazı arkadaşlarım fitnessa başladığında kilo aldığından falan bahsediyor bu kafamı karıştırdı daha önce spor deneyimim de yok

• peki teşekkürler :)

• rica ederim :=)

• yazın çekilir mi yaa kışınd asoğuk oluyo :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Zor ya valla istikrarlı değilsen bir kaç antrenman dayanırsın anca. Ama sonuçları güzeldir tabi.

1|0
    0|0
  • baslayabilirsin benim kilom icin neredeyse zayif denebilir ama fitnessa gidiyorum kilon olmasa bile yaglarin kasa donusmesi sagligin icin iyi ve goruntu acisindan da daha guzel

1|0
    0|0
Yükleniyor...