Kime inanacağım ben?

Arkadaşlar piyasaya bakıyorum da bir yandan Cübbeli Ahmet Hocanın sohbetleri , Abdülaziz Bayındır'ın sohbetleri, Yaşar Nuri Öztürk'ün sohbetleri var bir yandan bendeki çelişkiler.

Yaşar Nuri ben akılcıyım ötekiler nakilcidir diyor din sapıtılmış diyor tarihten örnekler veriyor, cübbeli hoca onu reddiyeliyor , öteki yandan Abdülaziz hoca falan filan . Ne yapacağız biz bunlar varken ?

Kim gerçek ?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• bazı salak salak seyler yazan arkadaslar adnan oktara ınansın :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendin de okuyacaksın; aklına en uygun olanı alacaksın. Ben cübbelinin birçok anlattığından yeni şeyler öğreniyorum; severim. Ama her söylediğine de katılmıyorum ki bu imkansız zaten. Yaşar Nuri hakeza adam prof. ne derse dolu konuşuyor ama bazı konuşmaları bana ters. Velhasılı; sana hangisi uyuyorsa onu alacaksın.

0|0
    0|0
    • Doğrudur 3 hocanın da çürük tarafları var. Cübbeli hoca çok hadis naklediyor , yaşar nuri ve bayındır hadislerin çoğu uydurma diyor.

• Güvenilir bir kaynaktan aldığım bir habere göre Yaşar Nuri ÖZTÜRK bir müsteşriktir. Dinimize fesat karıştırma derdindedir: Akılları bulandırmaya çalışır. Ayrıca arkasında gizli güçler bulunmaktadır. Bu insana dikkat edin. Cübbeli'nin bana hitap ettiğini düşünmüyorum. Abdulaziz Bayındır'ı ara ara dinlerim. Fena adama benzemiyor.

Benim en beğendiğim yazar ise: Mustafa İSLAMOĞLU'dur. Akıllara ve kalplere Kur'an-ı Kerim'den beslendikleriyle hitap eder.. Tavsiye ederim...

0|0
    0|0
  • walla ben cübbeciyim . Öncelikle hangisinin sohbetleri sana uygunsa o yola gıt .sonucta gunah onlara ait onlar seni yönlendırıyo. sana Allahın ıznıyle bısıcık olmaz günah onların yanlıs yonlendırırlerse

0|0
    0|0
    • Ben de cübbeciyim :D Hocaların her tarafları doğru değil zaten ana hatları almağa çalışıyorum işte ayetlerden

• Kactane gevur öldürdün güzel arkadasim ?

link

Neye görüsürüs güzel arkadasim , beni Huriler bekliyor

link

• Gel bana inan <3

0|0
    0|0
  • onları neye dinliyon ki nihat hatipoğlu bir mustafa karataş ömer döngeloğlu dinledinmi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kur'an-ı Kerim'i oku derim. Allah elçileri peygamberlerdir. Ancak günümüzde fetvası dinlenebilecek kişi sayısı da az diyebilirim. Medya biraz reyting uğruna farklı amaçlar güdüyor. Ancak sohbetini dinlediğim, kendisine sonsuz saygı duyduğum Nihat Hatipoğlu'nu dinleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • allah yok din yalan bana inanabilirsin :/ ya da bunu kendi araştırarak,sorgulayarak da öğrenebilirsin.

1|0
    1|0
  • sorularlaislamiyet i kullan. kafana takılan birşey olursa sorunu sorarsın 1-2 gün içinde cevaplıyorlar

0|0
    0|0
  • Sonunda hepsi yanlis. Önemli olan bu arkadasim.

1|0
    1|0
  • Kur'an-i kerim gercek kardesim al oku kimseye gerek kalmaz

0|0
    0|1
    • Öyle diyorsun da Kur'anda yorum isteyen ayetler de bulunmakta.Ben nasıl yorumlicam alim değilim ki . :S

• Hadisleri arastir elbet bir cogu yorumlanmistir

Yükleniyor...