Tek erkek siz misiniz?

Düşünelimki bir hastalıktan erkeklerin soyu tükendi , nasıl

olduysa siz hayatta kaldınız , soru bu ya olur mu olur ...

Damızlık olarak kalan tek erkek ve artık insanlığın soyu sopu yedi

ceddi sizin şeyinizde... hahh ellerinizde evet doğru kelime bu ...

Neler yapardınız ? kendinizi naza mı çekerdiniz ? çok mu seçici

olurdunuz ? Ya öyle bir hakkınız olmazsa , sonuçta bir göreviniz var

ve görev adamısınız , istemem ancelina coli gelecek illa mı

derdiniz ? İncinir miydiniz ?

0|0
8|58

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 57

• dağın başına kaçardım.dünyanın miladı bitmiş

2|1
    0|0
  • Tamam erkek soyu tukenmis olabilir ama teknolojinin soyu tukenmedi yani...benden binlerce kopyalanmasına izin verirdim ama ben sadece istedigimle birlikte olurdum. Diyelim ki, kopyalama olmuyor, o zaman yapay dollenme ile ureme yoluna giderdim...yani tek yol yeryuzundeki tum kadınlarla sevismek olmamalı :) mutlaka alternatifler uretirdim :) diyelim ki tek yol sadece sevismek...o zaman ver elini Nuh'un gemisi !

2|0
    0|0
  • şans bu ya hıc gebe kadın yok dımı ya da dogurmak uzere olan. ben cumartesı den pazartesıye tatıl ılan ederdım kendıme. play statıon oynardım yemekler yatagıma kadar gelsın fılan. korumalarım soforum herseyım guzel kadınlar tarafından yapılsın. bı dedıgımı ıkı etmeyın yoksa yapmam haaaa dıye tehdıt de ederdım. guzel gunler olurdu ya.

1|0
    0|0
  • Bir laboratuvar da herkese birer tane koyardım alskjdlkjasldjas

1|0
    0|0
  • görev bilinciyle kuruyana kadar çalışırdım ne yapacağım soyumuz tükenecek diğer türlü..

1|0
    0|0
  • valla boyle bir durumda incinmemek mumkun degil tabi. baya bir kirginlik yaratabilir belli seylerde...hahh yerlerde, dogru kelime bu. hassas seyler sozkonusu. sahsen ben vazife insaniyim, artik bas'a gelen cekilecek...

1|0
    0|0
  • link :)

1|0
    0|0
  • Soru çoğu erkeklerin libidosunu arttırmış be. =)

Sadece sevdiğim biriyle birlikte olurum..Nasıl o bana özel olacaksa bende ona özel olmalıyım.Yalnız bana sorarlar böyle derim tabi sorarlarsa =)

1|0
    0|0
  • sonuç olarak bu bir fiziksel güç meselesi belediye çeşmesi değil o yüzden hoşlandığım tiplerden sağlıklı olanları seçerdim herhalde her şey sağlıklı aklı hür vicdanı hür nesiller için :))

1|0
    0|0
  • sebil değilim ben ! ! ! ! ! !

1|0
    0|1
  • :) ıyyy ne ıgrenc bı durum olurdu seksın ne tadı ne anlamı kalırdı fabrıka ıscısı gbı one ya allah korusun

1|0
    0|0
  • Cevaplayan arasında gay varsa şeyi tuttu.

1|2
    0|0
  • Kendimi öldürürdüm. Bu lanet dünya yok olsun.

1|0
    0|0
  • Bir ada ülkesiydi sanırım nüfusun %90 dan fazlası bayan . Swaziland mıydı neydi. Gerçekte böyle bir ülke vardı. Detayını bilmiyorum

Ben olsam kadınların bana saldırma ihtimaline karşılık başka ülkeye göç ederdim

0|0
    0|0
  • gelecek nesillerin daha güzel olması için elimden geleni yapardım :))

1|0
    0|0
  • tabi naza çekicem mila kunis gelsin miranda kerr gelsin yeminle kendim için istemiyorum madem insanlığın neslinin tükenme tehlikesi var bari yeni nesil güzel olsun

1|0
    0|0
  • link :) şaka bir yana tekim ne de olsa bir elım yagda bır elım balda. keyfini çıkarırdım...

1|0
    0|0
  • soru çok kişilikle alakalı değil sanki? herkes insan benim için akli dengesi olmak yerinde kaydıyla

1|0
    0|0
    • Kaldığın durum karşısında ne yapacağınla alakalı ve kişilikten kişiliğe fark eder

• Allah öyle bir imtihana koymasın ciddi düşünülürse

• En iyi pilav yapanlar bir yana en iyi kahve yapanlar bir yana en iyi çay yapanlar bir yana:/ çaya burçak banıp yedirmek isteyen gönüllerde seçilecektir:/

1|0
    0|0
  • seçme şansın olmaz bence tecavüz ederler 3-5 güne de cesedin çıkar:D olsaydı en zekileri tercih ederdim insanlık zeki olsun diye.

1|0
    0|0
    • Onları düşünecek kadar zekiyiz çok şükür ama eğlenceye de maruz kalabilirsiniz hani :))

• Örnek teşkil etmelisin :)) link

• evet bunların hiçbiri yaşanmamalı daha mutlu aileler için :D

• =)her deliğe giren bir tavsan olmazdım herhalde =) soguk hava deposunda spermlerimi biriktirip herkese birer ölçek satardım ve damızlık olmaktan kurtulup bilge kral olurdum =)

1|0
    0|0
  • beni almak için savaşmaları lazım .)

1|0
    0|0
  • Madem iş başa düştü. Çeşitli kadınları barındıran haremimi kurup, insanlık soyunu devam ettirmek için bu zor görevi yerine getirir ve hepicini hamile bırakırdım.:)

1|0
    0|0
  • Maksat insanlığı kurtarmaksa :) insanları çoğaltmak vazifemizse elimizden geleni de yapmamız lazım :D

1|0
    0|0
  • Tak tak tak tak.. Tatak tatak tatak tatak.. sdfkjhgdf

2|0
    0|0
  • yok ya süper olurdu ne secmesi zaten hepsi benim :D

1|0
    0|0
  • Hülya Avşarı isterdim.

1|0
    0|0
  • Kendimi naza çekerdim. İllaki İzmir Bornova dan bir kişi diye tuttururdum...

1|0
    0|0
  • ya son erkek olarak iktidarsızsam ne olacak :)

1|0
    0|0
  • nazama öeker seyimi korurdum :) ayrıca kimi istersemde anca ona verirdim :)

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 8

• Erkek olsam şayet tipim elim yüzüm de düzgünse en güzellerinden üstün bir soy oluşmasını sağlamak adına Letitia Casta'yı ve Victoria's Secret mankenlerini huzuruma çağırırdım.

Güzel insanlar dünyası adına herşey :)

Yalnız bu durumda ortaya çıkan tüm çocuklar kardeş olurdu ki onların birlikteliği ensest ilişkiye girerdi bu durumda ne yapılır bilemiyorum aneksim modum.

1|0
    0|0
  • ya millette seçimden bahsetmiş dediğin gibi damızlık olurdu koyardık bir yere besle geç ne seçimi tutsak olurdu seve seve olmazsa derlerdi kadında izin vercek nazını çekicek

1|0
    0|1
  • en donanımlı hatunlara bile alışacaklarından artık işlevselliklerini kaybedip "ayh ama zeki müren kirpiği olsun bu.." havalarına girip bizden biri olacaklar

insanlık kuru gitti

1|0
    0|0
  • bence nefes almaları yeterliydi onlar için :D

2|0
    0|1
  • kimseyi beğenmez olurlar asdfdasffgf iyiki öyle birşey yok :P

0|0
    0|0
  • Spermlerini heba etmezdi malum soyumuz o tek erkeğe bağlı

1|0
    0|0
    • haklısın tek erkek ben olsam neden baska erkek cıksın dıye ugrasıyım.. ölene kadar tek tabanca oldukten sonra sız dusunun banane :)

• yastık altında biriktirmezlerdi emin ol :)

• bol bol güldüm.

5 yıldızımıda verdim :/ gidiyorum. işfghlşlfşgh

1|0
    0|0
  • kız bunlar bizden daha nazlı olurlar o zaman

0|0
    0|0
Yükleniyor...