Galatasaray'a yenildikten sonra Fenerlilerin en iyi savunma taktiği hangisidir?

Facebookta Derbi muhabbeti....Galatasaray'a yenildikten sonra Fenerlilerin en iyi savunma taktiği hangisidir sizce? :))

• Bunun rövanşı da var Kadıköy'de görecez sizi...
    26% (9)16% (3)23% (12)Oy Ver
  • 1319 gündür yenemiyodunuz zaten...
    24% (8)37% (7)28% (15)Oy Ver
  • 6 Kasım 6-0 unuttunuz mu...
    29% (10)11% (2)23% (12)Oy Ver
  • Hep biz yeniyorduk biraz da siz yenin...
    21% (7)36% (7)26% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeş ben bu konuda ansiklopedi bile yazarım... Bir kere herkesin bildiği bir konu var o da malum 6-0. genelde tüm fenerlilerde inanılmaz derecede aynı mantık problemi var, sen istersen 7 tane gol at ama 1 gol ye, onlar derki biz sizi 6-0 yendik ama yenilsek de size 1 tane attık derler... adamlara Manchester 6 tane attı, chelsea sizi 5-0 yendi ama biz en azından 2 gol attık dediler. Hatta Galatasaray'ın Uefa Kupası'na dil uzatıp uzatıp bilmem kaç sene önceki Boliç'in tek vuruşuyla kazandıkları Manchester maçını hala konuşurlar. Sen onları sahanda 3-1 yenersin, çıkarlar 11 senedir yenemiyordunuz derler(mantık burada yine çalışmaz çünkü sen bu 11 senede onlara 5 bile atmışsındır ama onlar inanılmaz derecede TT Arena'yı kendi sahaları zannetmeye başlarlar).Uefa Kupası'nın alındığı yıl Galatasaray karşısında 90 dakika yarı sahalarından çıkmayıp son dakika Popescu'nun kıçına çarpıp giren golden sonra hiç sıkılmadan "biz Avrupa şampiyonunu yendik o zaman biz Avrupa şampiyonuyuz" diyebilecek kadar da şahane(!) ve dahice(!) bir mantığa da sahiptirler kendileri. Yani kısacası, daha birçok örnek yazarız burada ama onlar hala aynı mantıkta devam ederler. Çünkü Galatasaray'ın amacı fikstür maçlarına bakmaktır ve her maç aynıdır, ama onlar için Galatasaray maçı onların şampiyonluk maçı gibidir... İşin en sonunda, "basit mantıklı" olduklarını anlarsın :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ya bence bizim kendimizi savunmamıza gerek yok kaybettik bı kere ama rövanş icinde Kadıköy'e bekleriz :))

0|0
    0|1
  • C: 6 Kasım 6-0 unuttunuz mu...

Ve

D: Hep biz yeniyorduk biraz da siz yenin...

0|0
    0|0
  • Daha 3 tane yeriz yeter ki sevinin :P

0|0
    0|0
  • Kadıköye gelin ya

0|0
    0|0
  • 6-0 unuttunuz mu?:D Eskiye takılıp kendilerini avutsunlar artık:))

0|0
    0|0
  • Kadıköy'de görecez sizi... derler genelde :)

0|0
    0|0
  • 6 Kasım 6-0 unuttunuz mu...

0|0
    0|0
  • en cok bunu söylüyorlar

0|0
    0|0
  • 1319 gün diyenler 10bin küsürden fazla olmuş siz Türkiye kupasını alamayalı :) [B dedim ben de]

0|0
    0|0
  • kesinlikle D...

0|0
    0|0
  • siz önce 6 nızı temizleyin diyen bi alemdi :)

kaçılası bir yer oldu face bugün.sıkıyor atışmalar

0|0
    0|0
  • ‎1319 guün sonra gelen basari diyen zavallilar 30 senede kacta 1319 var hic hesapladınız mı!

0|0
    0|1
  • Bunun rövanşı da var Kadıköy'de görecez sizi... ..

0|0
    0|0
  • Bunun rövanşı da var Kadıköy'de görecez sizi...

0|0
    0|0
  • babam annemi duymazlıktan geliyo mesela. 30 senedir anlaşamadıkları tek konu.

0|0
    0|0
  • bu kadarda çaresiz olunmaz ki kabul edin yenildiniz :))

darılmaca yok bizde yenilmiştik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Yazmadan edemeyeceğim. Fanatik bir Fenerbahçeliyim. Şunu belirteyim ki GS acayip derecede sevindi. Bunu gözlerimle gördüm. Bizim burada yolu trafiğe kapattılar. Amaçsızca konvoy yaptılar. Ki ben Fenerbahçe taraftarı olarak GSyi yendiğimizde böyle amansızca ve amaçsızca sevindiğimizi hatırlamıyorum. Ki GS taraftarlarının böyle ahım şahım şampiyon olmuş gibi veya bebeye çikolata verdiğinizde sevindiği gibi sevinmesi resmen Fenerbahçe'nin bir zamanlar iyi yapıştırdığını ve hale bu yapıştırmanın etkisinin devam ettiğinin göstergesidir. Yapılan sevinç gösterisi çok abartı doluydu. Ve üstüne GS taraftarlarının sanki uzun yıllar yeniyormuşçasına konuşmaları beni çileden çıkarttı. Ve birde 11 yıldır şike yapmadığınız için yendik diyen işte o kelimeyi kullanmak istemiyorum bu şekilde takımının satılık olduğunu belirten GS taraftarları mevcut. Hadi buyrun Halil İbrahim Sofrası'na.

0|0
    0|0
  • savunma taktikleri pek iyi değil di iki top yapamadılar:D

şeyi ekleseydin;

D.Aziz başkan içerde,şike yapamadık vs.vs.

0|0
    0|0
    • he o da vardı :D

bide başkanımız içerde moralimiz bozuk diyolar :))

• acıdık gariplere sevinsin yavrucaklar yakında onları kadıköye gömeceğimizi biliyorlar

0|0
    0|0
  • avrupa maçlarında gösterin kendinizi

0|0
    0|0
  • A: Bunun rövanşı da var Kadıköy'de görecez sizi..

0|0
    0|0
  • sadsahdaugdyayudygu İyiki yenilmişiz allah uzun ömür versin sizlere :D :D :D

Heleki ayhanın kulubede Aydınla yaptıgı sacma sapan sevınc gosterısınden sonra nasıl büyük bir sevap işlediğimizi bir kere daha anladım :D :D :D

0|0
    0|0
  • laralalaralayyy laylalayalalayla alalalayalalalaylayyyy KOYDUK MU :)) :))

0|0
    0|0
  • cevap veriyorum hepsi...

0|0
    0|0
  • B diyorum çünkü uzun zaman oldu gerçekten :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...