Hiç ilgisi yokken dinden dem vurmak

herkesin kendine göre inancı var. kimi allah a inanıyor kimi tanrıya kimi bir yaratıcıya kimi de inkar ediyor bir yaratıcının varlıgını. bunlar tamam da bir yoga sorusu sordum cevaplayanların hepsi yoga yapmak yerine namaz kıl demiş. yahu yoga mı namaz mı demedim ki. siz ne düşünüyorsunuz hiç ilgisi yokken dinden dem vuran insanlar hakkında?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• yobazlar. allah hepsini uzak tutsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Namaz kıl diyenler namazin ruhu dinlendiridigini iç huzur verdiğini aynı zamanda vücutta çalışmayan tek kas kalmadığı için ibadetin yanında iyi bir egzersiz olduğunu belirtmek için söylemiştir. Böyle kuyruğuna basılmışcasina tepki göstermene gerek yok yani.

0|0
    0|0
  • Maalesef dın ınsanların uzerınde fıkır belırtmeyı hakkında yorum yapmayı en cok sevdıklerı konu bılgısı olsun ya da olmasın.sacma ama gercek

0|0
    0|0
  • meditasyon yogadan ziyade sportif yoga yapmalısın bence

tantral olan yanılmıyorsam

0|0
    0|0
  • herkes neye inanmak isterse ona inansın mahalle baskısı arkadaş baskısı aile baskısı üzerindeyken neye inandıklarını dile getiremiyorlar din karanlıktır kurcalamak lazım herkes kendi içinde yaşaması taraftarıyım

0|0
    0|0
  • bak ya o kadar söyledik bırak yogayı namaza başla diye halen yoga diye tutturmuş siliemedin halen yogayı vazgeçmedin mi sen o düşüncenden halen hııı

0|0
    0|0
  • ben namaz kıl demedim bir kere ben hiç birini yapma dedim namaz saçma yogada:) lütfen dediklerimizi doğru aktar :)işin şakası bir tarafa çok haklısın :)

0|0
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu.çok salak oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Boşver sen onları kasma kendini :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yogayı doğru yapmazsan psikolojin bozulur.

0|0
    0|0
    • yapmadan bozdular zaten :)

• namazı da cemaatle kılmak daha cok sevapmış mah.den adam toplarım artık :D

• Sevap ama şart değil. Namazı da doğru eda etmeyi bilmek gerek.

• Namaz daha faydalı demek istemişler

0|1
    0|0
  • boşveeeeer bunlar hayatımızın her safhasında karşımıza çıkacak olan türler. tamam deyip geçmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...