Koşu abndından anlayan var mı?

Bunu hiç anlamayan biri olarak soruyorum. Evde spor yapmak için koşu bandı alıcam para biriktirip. Merak ettiğim şu 350-400 liraya koşu bantları oluyo manyetik diyor bunları 800-1000 lira olanlarla farkı ne ucuz olanını alsam ne olur?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda koşamıyormusun yapmayın şöyle şeyler yazık günah 2 gün sonra sıkılıp nereye koysak diye düşüneceksiniz

1|0
    0|0
    • Dışara çıkmama izin verilmiyor :/

• rica ederim :)

• Aynn kas çalışmak kardiyodan fazla yağ eritir bilgilisin kanks beğendim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Dardır kısadır gücü düşüktür şunu söylemek istiyorum birkaç sefer kullanır kenara atarsın en iyisi sabah koşusuna çık

1|0
    0|0
  • Manyetik olan sen koştukça hızlanır çok verimli diildir. Diğerleri motorludur ve sen ayarlarsın hızını filan

1|0
    0|0
  • Bisiklet al daha iyi koşu bandı da alsan bisikletee alsan 10 kez anca kullanacaksın bari ucuzunu al yani bisiklet

1|0
    0|0
  • Koşu bandı niye ki dışarıda kıoş.

1|0
    0|0
  • Alma kullanmıcan sıkılıcan hergun yuruyus yap daha iyi

1|0
    0|0
  • sağlam oluyorlar hemen bozulmuyorlar inanma ama evde koşulmuyor temiz hava olmadığından koşulmuyor bir müdded sonra dayanılmıyor

1|0
    0|0
    • Dışarı çıkmama izin verilmiyor benimde :(

• bizde kız kardeşimi fazla salmıyoruz dışarı oda zayıflamak istedi eve aldık kullanmıyor akşamm annemle yürüyüş yapıolar sende annenle felan yürüyemezmisin her akşam :D al bandı ama bir zaman sonra kullanmıosun

• Annemi çıkartamıyorumki yok tansiyonum çıktı yok başım ağrıyo bana bahane üretiyor anca :)

• hiç gerek yok alma

1|0
    0|0
    • Neden kilo vermek istiyorum?

• hergün düzenli yürü yediklerine dikkat et bol su iç azcık spor yap verirsin

• Yürümek çok fazla kilo verdirmez 2 ay yürü 2 kilo verirrsen şükret sprint şart kilo ermek için.

• 2. el satılanlar var. Temiz bulursan öyle al

1|0
    0|0
  • yok anlamam

1|0
    0|0
  • bişi farketmez işlev aynı

1|0
    0|0
  • Oha lan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben tam bilmiyorum ama bizim spor salonundaki koşu bantlarının kalori göstergesi, mesafe göstwrgesi yokuş ayarı falan var belki onlarda yoktur.

1|0
    0|0
  • dar oluyor bant kısmı dar oluyor genelde

1|0
    0|0
Yükleniyor...