20 yaşındayım bu yaştan sonra profesyonel MMA ci olabilirmiyim?

İstanbul'da yaşıyorum 1.83 boy 77 kilo

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• 20 yaşından sonra profesyonel olmak biraz zor, olsan bile yaşın baya ileri olur. o mmacıların hepsi ergenlikte falan başlıyo. ama bilemem tabi belki çok yüksek bir kapasiten vardır bedensel olarak.

0|1
    0|0
    • evet büyük çogunluğu öyle ama 24 yaşında başlayan bile var

• onların da profesyonelliği ileri yaşları buluyo ama. tabi dene bence.

• evet öyle yorumun için Teşekkürler

En İyi Erkek Görüşü

• jijitsu bilgin yoksa olamazsın
    sadece yumruk tekme atmakla olacak iş değil
    ayrıca dayanıklı da olmalısın

0|1
    0|0
    • dayanıklıyım cici cutsu bilmiyorum zor gibi öğrenmek

• aynen yaşın 15 filan olsa olursun da bu yaştan sonra emeğine ve parana yazık
      onun yerine boks kikboks tarzı bir şeyler yapmayı dene

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• Salon önerebilirim. Hayır geç Değil. Daha önce dövüş sporlarıyla ilgilendınmı

0|1
    0|0
    • 3 kişiyi dövüm birsini gaziantep halısı gibi yere serdim bizi ayıran oradaki bir esnaf çok fenasın dedi

• Başkasının yumrugunu yemıyen. Kendıkını balyoz sanarmış. Neyse Teknık anlamda spora yatkınlıgın var ise Vucudun fit ve esnek ise Cesaret konusunda sıkıntın yok ise 4 ayda şampıyon çıakran hocalar var Kendı yaş gruplarında. Bazılarıda yıllarca salona gıtsede Bir mesafe katedemez. Bu arada dövüş sporları her baba yiğidin harcı değildir. İlk zamanlar süreklı sporu bırakmak gelır aklına

• Öncelikle uzun zamandır MMA ile uğraşan biriyim biraz geç kalmışın

0|1
    0|0
    • Jimi Manuwa gibi bir sporcu 27 yaşında başlamış ama Türkiyeden değil adam s

• teşekkürler kardeşim mma veya kickboksla uğraşmayı düşünüyorum pro olmasam bile

• Önemli değil kardeşim

• Birilerini mi dövmek istiyosun 😄 bana ulaş

0|1
    0|0
    • yok dostum daha çok para için XD

• Benim para için yaptıklarımı bir görsen 😄 istanbuldaysan ulaş bana özelden. Yardımcı olabilirim

• bilmiyorum belki alirlar seni kerhaneye. benden sana bol sans dilekler ve nice dualar

0|0
    0|0
  • MMA mi işin zor ama mümkün çok çalış ülkeyi temsil et :) .

0|0
    0|0
  • ansatsuken tekniğini öğrenmen lazım

0|1
    0|0
    • teşekkürler kardeş

• rica ederim. bu teknik yumruk ve tekmelerini geliştirir ve ağır darbe gönderir rakibe istersen sen zayıf karısndaki adam yapılı olsa bile ciddi zarar verici darbeler indirirsin

Yükleniyor...