Kapat

Bu derbi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Arkadaşlar sorum bu akşam ki derbi ile ilgili ..

GS:3

FB:1

Öncelikle büyük bir Fenerbahçe taraftarıyım bunu belirteyim .

Fakat Fenerbahçenin galibiyeti bana hiç birşey kazandırmayacağı gibi mağlubiyetide birşey kaybettirmez . Ben böyle düşünüyorum ve Galatasayar taraftarlarını galibiyetinden dolayı kutluyorum .Ben maç bitiminde söylenenleri önemsemem , önemseyenleri ise dikkate almam.

Sizler neler düşünüyorsunuz ?

• İyi olan kazansın.
    A seç
  • Takımım malup ise bir kaç gün başka takımın taraftarı olan arkadaşlarımla görüşmem .
    B seç
  • Bana ne ki ? Para benim cebime mi girecek .
    C seç
  • Takımımın galibiyetinden dolayı havalara girer herkes ile dalga geçerim.
    D seç
  • Diğer ..
    E seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
821

En İyi Erkek Görüşü

• muthıs bır mactı dun sesım kısıldı

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 20

• Kazansınlar. Ligin tadı tuzu kalmadı zira. Şikedir bilmemnedir. Şampiyonluk alınacak, küme düşeckmiyiz düşmeyecekmiyiz belli değil. Elimizdeki en klas oyuncuları sattık bu sebepten. Ben bunu saymıyorum. Ancak kazandılar.

Hea umrumdamı? Benımde degıl. Macı bile izlemedim. Sadece iddia oynadım alex son golü atar dedim 100 lira yatırdım. Oranı 6.00 idi. Yarın paramın 6 katını almaya gideceğim buna seviniyorum :D

1|1
    0|0
  • Parayı ben kazanmıyorum. Fenerbahçeliyim ve kaybedeceğimizi biliyordum zaten. Aykut kocamanın taktiğini dün hiç beğenmedim , önceden de zaten beraberlik yeter diyordu takıma , galatasaray karşısına beraberlik takımı çıkartmış. Galatasaray gibi bir takım karşısında 90 dakika beraberliğe oynamak zordur ki gördük. Evet takım dökülüyor , hele bu şike olaylarından sonra gerçekten kötü bir dönemdeler. Küme de düşürecekler bizi. Bir de şu futbol özürlüsü bilica yok mu , onu takımda tutanlar utansın. Çok belliydi yenileceğimiz. Fazla bir söz etmemek gerekir , taktiksel hata ve oyuncuların durumu yüzünden böyle oldu. Galatasaray taraftarlarına tebriklerimi sunarım. Bu sene bizi düşürecekleri için şampiyon olurlar çok rahat arkalarından da kimse zorlayamaz , şimdiden tebrikler.

0|0
    0|0
  • bende FenerbahCHE liyim. .Maçın özetini izleme şansı buldum hakederek kazanmışlar Galatasaraylıları tebrik ediyorum..Haram zaferler yerine helal üzüntüleri tercih etmek daha iyidir.Ayrıca eskisi gibi pek zevk alamıyorum derbilerden..

*burda altını çizeceğimiz nokta : Kapitalizmin giderek endüstriyelleştiği futbol sektöründe emeğe,yeteneğe ve alınterine bakılmaz sadece paraya bakılır, renklerin kardeşliği yerine spor milliyetçiliği yapılarak medyada "futbol terörü" olarak adlandırılıyor futbol özellikle derbiler.. bu algıyı ne zaman kırarsak o zaman futboldan daha fazla zevk alırız..

1|0
    0|0
  • Futbolla aram pek iyi değil lakin Fenerbahçe hep yenilsin istiyorum. Hatta seviniyorum bile yenildikleri zaman. Beter olsunlar diyorum. Galibiyetleri bana birşey kazandırmıyor da neden mağlubiyetleri böyle hissetmeme neden oluyor? Sizce neden böyle? Ne yapabilirim bu durumdan kurtulmak için? kıh kıh kıh link

2|1
    3|3
  • GS kazandı.

0|3
    4|0
  • bir taraftan derbi olur herkesin aklı ordadır tüm medyalar insanları oyalamak için ayarlanmıştır,derbinin olduğu gün yada saatte dünyayı ayağa kaldıran büyük olaylar olur özellikle türkiye için,kimsenin ruhu duymaz,o gün asyada büyük antlaşmalar olmuştur kimse bilmez,o gün illimunati dünyayı ayaklandırmıştır kimse bilmez,Derbinin ısrarla çarş. günü olmasının nedeni neydi sizce? bi ülkede hiç bi derbi maçını aynı ülke takımının şamp. ligi maçıyla aynı gün olmamıştır böyle bi saçmalıkta olamaz,neden acaba o gün oynandı bu maç? ne oldu ogün? hiç düşüneniz varmı,tabikide yok çünkü tüm türkiyenin derdi gs-fb den ibaret,o gece ülke satılsa kimsenin umrunda olmaz

0|0
    0|0
  • gecenin özeti bknz; link

0|3
    3|5
    • Bu ne pisliktir gay mısın sen.

• Çoluk çocuk uğraşıyoruz ne yapalım sütünü içmemiş bak uykusu kaçmış yavrucağın anası babası görse pc başında bir hafta yasak gelecek haberi yok hala ayak altında dolaşıyo :D

• muhaha ailemle yasadıgımı nerden biliyosun ? demekki 20 yasında o yazdıklarını yasamısın ama merak etme senden rahatım ben teyze :) dısarda asosyel burda havalı konusarak prim yapmaya calısan ve egosunu tahmin eden bi insansın cevap yazmaya bile utanıyorum değişik ^^

• Ben olayın tamamen tribünsel modundayım skorlar sonuçlar beni ırgalamaz, ben tribunüme bakarım mevzumu yaparım.

1|1
    1|2
  • Ben c diyorum. Fanatik değilim

1|0
    0|0
  • Maçın 3-1 bittiğini duyan 6alatasarayli genç yine yenildik sanıp takımına sövmekten kendini alamadı :)) gecenin özeti budur biz yenmekten sıkıldık artık bırakında bi mac yenilelim

2|0
    0|1
  • demedim mi cakicaz diye niahahaha

0|1
    0|0
  • galatasarayın tecavuzuyle sonuclandı

1|1
    4|3
  • Dün akşamdan beri boğazıma bir şey oturdu.

0|0
    0|0
  • fanatik bir taraftar olmadan kazanmanın gururunu, kaybetmenin üzüntüsünü anlayamazsınız

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun..

0|0
    0|0
  • Kazanan biz olduk..

0|0
    2|1
  • iyi olan kazandı...

1|0
    1|1
  • Bana ne ki ? Para benim cebime mi girecek .

0|0
    0|0
  • İyi olan kazandı.

0|0
    0|0
  • hayde geçmiş olsun :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• fenerbahceliyim ve tebrik ederim galatasaray spor kulübünü..

4|2
    0|1
  • Ben Beşiktaşlıların sevincine anlam veremiyorum. Başkalarının galibiyetine sevineceklerine gidip kendileri galip olsunlar. Öyle başka takımın eteğinin altına kaçarak işler yürümüyor. Ben Fenerliyim. Bu aralar hangi takımı tutsam kurudu (bkz: Porto FC), umarım Fener'de toparlar kendini.

1|1
    0|0
  • sarii kirmizi sarii kirmizi en büyük CIMBOM :)

Tek kelimeyle Süper bi macti..

0|1
    0|0
  • C dedim :O

1|0
    0|0
  • olacak dedım oldu walla ne gyeblrım deprem seslerı yankılandı bzde stres attık bagrıp cagrıp ohh olsun :D

0|0
    0|0
  • Oldukça keyifleniyorum :))) Bazı fenerlileri kızdırmak hoşuma gidiyor... Bazılarını ama :)))

0|1
    0|0
  • İyi olan kazansın.

0|0
    0|0
  • Galatasaray herzaman kazansin,

0|2
    4|2
Yükleniyor...