Yarın 1 MAYIS... Taksim'de jop yemeye, bol bol gaz çekmeye, tazyikli su ile sürünmeye var mısın?

yarın 1 MAYIS... taksime jop yemeye bol bol gaz çekmeye.tazyikli su ile sürünmeye varmısın?

hadiyin yarın taksimde dayak yemeye gidelim.

gazını çekip jopunu yemeden bir yere gitemm diye pankart açalım.

ne dersin?

0|0
20|32

En İyi Kız Görüşü

• gidicem.yorumlara baktım da yaptığım şeyin ne kadar mantıksız olduğunu düşündüm tekrar sorguladım bu aptallar için mi? tırt. yinede gideceğim.

0|3
    2|1
    • gittin de ne yaptınn söylesene . dökülüp dökülüp geri eve tıkılmadnız mı ne geçti elinize . icraat yapın bırakın bu aptal saptal işleri .kendi aptallığını görmemen de çok enteresan gerçekten

• eninde sonunda o darbeyi yiyecekler katılıyorum.birde beni engellemiş neyden korkuyorsa ne yapacaksam :)

• ezik:D

Kızlar Ne Diyor 19

• biz gidicez sende gel abi :D türk-iş sendikası ^_^

1|1
    0|0
  • Yarın işçi bayramı ama işçi dışında herkes tatil...

0|2
    0|1
  • Hadi gidelim

1|0
    0|1
  • Biber gazı olmaz, tazyikli su olur.

0|0
    0|0
    • ama tedbirli olmalısın.

arkamda dur. ben fena direniyorum o suya

• Ahauha, ağırlık kuvveti diyosun.

• babam hayatta bir ağırlığın olsun dedi.

adamı yanlış değerlendirmişim:D

• hepinize afiyet olsun şimdiden

0|0
    1|0
  • Yokuzzzzzzzzzzzzzzzzz Püskevitçiyim

0|2
    2|1
    • Bende osmaniyeliyim.ama jop seviyorum.napiim:)

• bazı grupların dayak yemeden ve ıslanmadan başarısız olduklarını düşündüklerini düşünüyorum :P

0|0
    0|0
    • ben sağlam jop yerim:D gık demem:D

• taksimde olaydım giderdim ya

1|0
    0|1
  • yokum

0|0
    2|0
  • Yok istemem.

0|0
    0|0
  • ahahahahha :)

0|2
    5|1
  • hıc havamda degılım benı es gec :D

0|0
    0|0
    • aman zaten toplumu sen dağıtırsın:D

direncimiz kırılır.gelme sen:D

• gelmıyom zaten hıc ısım olmaz öyle dayakla kotekle aman hıh :D

• de get

• Ben evde yatıp tatilin keyfini çıkaracağım * . *

0|0
    2|1
    • sende işçi olacaksın..pehhh

• Karnım tok sırtım pek, rahat batmıyor.İyiyim ben böyle :)

• iyi bakalım..

siz utanmayın. biz sizin içinde mücadele ederiz

• gerek yok

0|0
    1|0
  • işim olmaz hem yarında çalışmam lazım :(((

0|0
    1|0
  • İşçi olsam neyse. İşveren olarak yarın en fazla size tatil derim okadar.Eğlenin veletler.

0|1
    3|4
  • Hastayım; ama gideceğim.

1|0
    0|1
  • alıp o jopu birilerinin... neyse... sinirlendiriyorlar insanı

1|1
    0|0
  • sokağa dökülerek bişey elde edilmeyeceğine göre evimde yata yata kutlamak en iyisi

2|2
    4|2
    • onlar da yatsaydı bungünlere gelemezdik

• densiz uğraşamıcam senle git işine yaa

• tamam şekerim

Erkekler Ne Diyor 32

• Türk bayrağı yerine, bebek katilinin resmi açılan ve bu resmi açana yapma bile denmeyen bir ortama gidecek yapıya sahip değilim.

Gidip, geçen 1 mayısta olduğu gibi bebek katili resimleri eşliğinde katılmak isteyene de neden diye sormam bile.

Bünyesi kaldıran gider, kaldırmayan gitmez.

0|1
    2|1
  • bazı kafaların 1 mayısı nasıl kutlamak istediklerini ortaya koymuşsun!

Bu kafa ile oraya gelip ortalığı karıştırıyorsunuz sonra da yanınızda yediğiniz halt ile hiç alakası olmayan insanlar zarar görüyor!

Bazen hak veriyorum 0 12 saat anasına sövdüğünüz kişilerden yediğiniz dayağa (gözlerimle gördüm kimse yapılmıyor demesin!)

0|1
    2|1
  • İstanbulda olsam ıslanmaya giderdim,havalar çok sıcak bu ara :)

0|0
    0|0
  • Taksimle bağımı koparalı 5 sene olmuştur kekolayzer bölgesi oldu taksim..

Ben kadıköydeyim bugün meydanda işçi bayramına hazırlıklar vardı..Kadıköyde de olacak herhalde..

Bu bayrama genelde işçiler katılmaz şakşakçılarla sendika yavşamaları katılır olaylar da bunların yüzünden başlar..

0|3
    1|0
  • 22.000 polis olcak orda. bir tane jop yicek olsam gelirdim de eminim rahat 1000 tane yersin :)

0|0
    0|0
  • Bu millet için hiçbir olayda bulunmam artık.

1|2
    0|0
  • yine bariyerler yıkılacak yine ağlayacaklar anarşist bunlar bilmem ne diye... adam gibi izin verseydin o zaman.ha sarkık bıyıklılar gitmesin zaten ortamı bozuyorlar

2|1
    0|0
  • Bir şey yasaklandıysa onu yapmaycaksın ! eğer yasaklanan şey yanlışsada onu zaten zor kullanarak çözemezsin hukuki bir yolla çözersin ancak.. zaten zor kullanarak çözmeye kalkarsan sen asıl savunduğun düşüncenin tersini yapmış olup koik duruma düşüersin. ben onu bunu bilmemde yarın taksimde başına her ne gelirse gelsin suçlu sensin karşı taraf değil .

0|0
    2|1
  • 1|1
    0|0
  • sadece adı işçi bayramı peki işçiler nerde ssavunuyoruz dediğiniz işçiler... hepsi işlerinde güçlerinde. oraya giden kesim doğru dürüst çalışmayıp aldığı karşılığa şükretmeyen kesim onlar ortalığı karıştırmaya gidiyor. b*k var taksimde her yer toz pislik,inşaat,çamur adam dinler mi gidip orada devletin askerine polisine saldıracak

0|0
    1|0
  • adam akıllı durana polis ne zaman saldırmış.. çevik kuvvet tanıdığı olan bilir. adamların ne mesaisi var ne gecesi ne gündüzü.. siz hiç kaldırımlarda uyukladınız mı? polis olan da bu ülkenin evladı.. siz camı çerçeveyi indirmeden adam gibi eylem yaptınız mı polis gelip dövdü mü sizi.. her yerde kötü görevini suistimal eden insanlar var ama bu bütün teşkilatı karalamaya imkan vermez.. arkadaş adam çok mu mutlu gaz sıkmaya cop sallamayaa..

0|1
    3|1
    • provakatörleri karıştırma.

• zaten sorun onlar... adım gibi eminim yarın taksimde yüzleri kapalı bir grup cam çerçeve indirecek.. adam zarar vermekten yıkmaktan kırmaktan zevk alıyor... amacı 1 mayısı kutlamak değil zaten..

• biz pikniğe gitçes tr de 1 mayıs mı kutlanır geçti o işler 68 kuşağı yok artık

0|0
    1|1
    • Diyecek bir şey bulamadım. Sınıf çatışmasını 68 kuşağına özgülüyorsunuz. Neden, kim uyuttu sizin neslinizi?

• katılıyorum..

• :D Bişey deme zaten sen sınıf çatışması ha vay anasına :D O yıllarda sınıfları yaratanlar uyuttu bizim neslimizi.. Bu arada hatırlatayım bizim neslimiz emperyalistlerin uşağı olup çıkarları için koyun çobanlığı yapanlar değil onları denize döküp taşa tutanlardır ..

• yokum...

0|0
    0|0
  • Türkiye'de var mı 1 mayıs yahu? Türkiye ve komünizm :s !?

1|1
    0|0
  • Hayır çünkü ben Ankaradayım. İstanbulda olsam da hayır derdim artık eskisi kadar genç değilim.

2|0
    0|0
    • insan sırf jop yemeye gelir:D

• ilginç! hangi TÜRK bayrağı açanı Gözaltına almışlar? o bayrak sakın ola başka birideolojinin bayrağı olmasın?! Sizcede amacı VATANA HİZMET VE VATAN İÇİN CAN VERMEYE HAZIR OLAN bir kurumu gereksiz ve mesnetsizce Aşağılamıyormusunuz?

O polislerden daha iyi hizmet vereceğinize inanıyorsanız neden gidip sizler polis olmadınız?

• Sevgili asaya arada tv acarsanız görürsünüz. BKz. 2012 29 Ekim kutlamaları

• amacın amaçtan çıktıgı bir eylem .. Provakatif işler

0|0
    0|0
  • bugun taksimin hali berbatdı ama türkiyede 1 mayıs yok arkadaşlar

1|0
    0|1
  • Havada sıcak zaten iyi gelir su aslında . Tayzikli tayzikli . Şampuanda getirem mi panpa ?

1|0
    0|0
  • "1 mayıs işçinin bayrami değil isyanıdır atarıdır." -nihat doğan-

tek yol : 250 gram kaşar, 1 kola, 2 ekmek...

0|0
    0|0
  • İmamın ordusu yine iş başında

1|0
    0|0
  • Taksim yürüyüşe kapatıldı

0|0
    0|0
  • Kadıköyde yapılacak diye duydum. Meydandaki çalışma yüzünden sıkıntı olabilir diye.

1|0
    0|0
  • neden eylem yapiliyor

tatil iste piknik yapilsa olmaz mi

0|0
    0|0
  • koro çalışması var eğlenmeye gelemem bebeğim.

0|0
    0|0
  • adam olun la :D

0|0
    1|1
  • yasak olan bir şeyin üstüne gidersen gazda yersin jopta yersin . izinli olan yerler var . amaç 1 mayıs kutlamaksa insan gibi uygun görülen yerde kutlarsın yok ama amacın provokasyonsa taksime girmeye çalışırsın poliste sana girer :D bunun ayrımını yapabilecek kapasite vardır heralde insanlarda:D

0|0
    0|0
    • vardır elbette.

ama şöyşe düşün. kurban bayramında amaç kan akıtmaktır.

o zaman neden mahalleden bir köpek yakalayıp kesmiyorsun?

peki diyelim ki insanlar orada kutlamak istedi. neden karşı geliyorsun?

• iş emek dersin sonra ama milletin emegi olan dükkanını camını arabasının camlarını da tuz buz edersin sonra bir güzel değil mi yarın coplarımız ve biber gazımızla karsınızdayız

0|0
    2|2
    • şaka la şaka :) öyle at hırsızları giriyor aralara normal amacının dısına cıkarmaya calısıyorlar oysaki yarın emekçilerin günü onların en dogal hakkı emege saygı

• Bizim resim hocası hep giderdi hep de dayak yerdi bücürüdü zaten acırdım ama adam sisteme hep karşıydı. Benim aram yok valla böyle eylemlerle buradan kutlarım artık :)

0|0
    1|2
  • 1 Mayıs nasıl tatil oldu emekçiler direndi ve hükümet geri adım atmak zorunda kaldı. Son 30 yılın 1 Mayıs tartışmalarına kısa bir yolculuk yaptığımızda bu gerçek çok net bir şekilde görülüyor.Bazıları için 1 MAYIS'ın ''tatil'' kelimesinden öteye gidememiş tarihçesini bilmeyen bir toplum ile yaşıyoruz 1 mayıs birilerinin kanları üzerinden tatil edildi bedeller ödendi fakat halen bunun bilincinde varmayan bir toplumla yaşıyoruz 1 mayıs'ın tatilden başka bir şey ifade etmdeiğini söyleyenler orada mücadele edenler sayesinde tatil yapıyorsunuz bunu bilin işyerlerinde iş kazalarında insanlar tedbirsizlikten ölüor,bir o kadar insan açlık düzeyinde asgari ücretle geçiniyor ve diğer hak gaspları yaşanıorken bazılarının halen tatil deyip oturmasımı doğru yoksa hak gasplarına karşı alanlarda haykırmasımı mücadele etmesimi doğru ? Ben Mücadeleye varım .

1|2
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...