Piyasada en iyi glutamin hangisi?

Piyasada en iyi glutamin hangisi?

Glutamin kullandıklarınız nelerdir alacağım da.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• En iyisi weider. Hardline da iyidir fiyatına göre ikisinden birini tercih edebilirsin

0|0
    0|0
    • gelen cevaplara bak abi ya :D

• Hocam kullanmalısın artık kaliteli birşey al dedi. öneri istedim biraz araştır az bilgilenmiş olursun dedi. Dünden beri araştırmaktan okumaktan yaladım yuttum ama marka konusunda kararsız kaldım. Weider protein tozunu kullanıyorum çok iyi, xtend bcaa kullanıyorum glutamin karar veremedim. :)

• Ben kullanmadım ama marka olarak değerlendirirsek bunlar da olabilir. Arkadaşın dediği gibi optimum da iyidir. Bütçene göre tercih yapabilirsin

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Optimum idealdir, hem kalite hemde fiyat açısından ekonomik

0|0
    0|0
  • boş şeylere para vermeyin o paraya beslenmeni daha güzel yapıp hedeflerine daha hızlı ulaşabilirsin insanlar alışmış bişeyi içince kendini hulk falan zannediyor ama öyle değil iş beyinde bitiyor piskoloji olarak

0|0
    0|0
    • Zengin bir beslenme programım var. Beslenmem oldukça iyi profesyonell hocalardan geçiyorum.

• O kadar çok bilgim varki yaladım yuttum. Ama markalar arasında yarışma var şu aralar kafa karışıyor. Dandik sitelerden asla almam.

• Hayır ben onu demek istemedim çoğu suplement zaten gereksiz sitey demiyorum

• gaspari

0|0
    0|0
  • glutamin nedir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...