Karayılan Pazarlığı Açıkladı

Çözüm süreci adı altında türkiye yi bölme planlarının yapıldığı şu günlerde herkesin merak ettiği soruydu aslında. Pkk çekilmeyi ne şekilde kabul etti. Bugün çıkan haberde anayasada reform ve öcalana af karşılığında bu sürecin barışla sonlandırılacağını bildirdiler. Konu hakkında düşüncelerinizi özellikle de bende dahil genç neslin ne düşündüğünü merak ediyorum. Detaylı haber için link

Güncellemeler:
Link karışıklığı olmuş. Haber sitesi yerine form sitesi vermişim. Özür. link

0|0
8|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsi ağır ... Sen koskoca bir devletsin 3-5 çapulcuyla masaya oturup anlaşma yapmak ne demektir? PKK'ya bildiğin devlet muamelesi yapmışlar şerefsizler.Bu ülkede çocuğunun giyecek ayakkabısı yok diye 1çift ayakkabı çalan adama ayakkabı başına 10 sene toplam 20 sene hapis verenler bu Apo'yu binlerce insan çocuk çocuk kadın katili ..o...ç..Nu serbest bırakacaklar.

Anayasada reform dedikleri şeyde Eyalet sistemine geçiştir.Doğuyu full Pkk'ya verecekler.İç işlerinde bağımsız dış işlerinde Türkiye'ye bağımlı olacaklar.Fakat o öyle olmayacak çünkü PKK 10 sene içinde gene ayaklanma çıkacak bu sefer tam bağımsızlık sağlanacak.

UYUMA TÜRKİYE

6|5
    0|1
    • Ağzınıza sağlık +1 bile az.

• Çok haklısın.Şu bir kaç yıl içinde sağcı solcu değil artık,Vatan sever,Vatan haini diye ayrılacak millet.Darbe diye o kadar rütbeliyi aldılar içeriye kendi işlerine engel olmasınlar diye.

1 mayısı bekliyoruz.

• 1 mayısta alınan önlemler zaten bişeylerin olacağının habercisi...

Kızlar Ne Diyor 8

• 2001 deki seçimlerde başka birine oy verseydi benim sevgili halkım (!) ne o pisliğin başının hapis cezasından kurtulması gündeme gelirdi ne de o kadar gencecik erler (çok afedersiniz ama ) b*k yoluna giderdi. Ben artık gerçekten diyecek bir laf bulamıyorum!

0|1
    0|1
  • Bu hallere nasıl gelebildik diyorum..

1|1
    0|0
  • Herşeyin farkında olan insanları gördükce mutlu oluyorum tesekkür ederim sana cardigans umarım geç olmadan herkes farkına varır bu olanların

1|1
    0|1
  • apoyu ilk içeri aldıklarınd yapcaklardı yapcaklarını kafasına sıkacaklardı. kolay kolay cıkarmazlar onu. pu pkk meslesi harbiden bitiyor gibi çünkü bu pislikleri besleyen devletlerinşu anbi çıkarları mevcut ve aradaki tek engelde pkk. onlarda destekliyor bu süreci..

0|0
    0|0
  • öcalan piç i ni başbakanda yaparlar.

0|1
    1|0
  • Karayılan Öcalan'la geçinemiyo, neyin pazarlığını yapıyosa.

0|0
    0|0
  • o pisliklerin asılması lazım. fırsatım olsa sonucu ne olursa olsun öldürürüm hepsini. bak sinirlendim yine

0|1
    0|0
  • yapilan ankette iktidar partisi hala % 45 lerde busda su demek bu halk bunu istiyor biz azinligiz yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• terörist grupları incelerseniz önce silahlı mücadeleyle başlarlar sonra meclise girerler sonra etni khakları olduğunu savunup dil bayrak ve enson toprak alırlar...ne kadar benziyor dimi...şu ulkede azınlıklara verilen hakların yarısı kendi insanına verilmiyor...bunların din le uzaktan yakından alakası yok azıcık dinini bilen bunların ne mal olduğunu görür. bikaç örnek: domuz etini kasaplık et yapan bunlar zinayı serbest edip kürtajı yasaklıyolar nesli bozuyolar..yabancıya toprak satan bunlar dunyanın hiçbir yerinde toprak mülkiyeti verilmez ..vs vs

0|2
    0|0
  • Birde başbakan çıkmış pazarlık yok diyor! Oslo görüşmelerinin ses kaydını dinleyen her "beyin sahibi" varlık ortada apaçık bir pazarlık olduğunu farkeder...Bu konuda sayfalarca yorum ya da tez yazılabilir...Ama ne yazık ki sorun Milletimizde...Çoğunluk bu duruma sessiz kalacak kadar onursuz olmuş...Bölgede vatani görevini yapmış bir Türk Evladı olarak tabiki bende askerlerimizin burnunun dahi kanaması istemem! Ama barış demek yenilgi demek değildir...PKK ne zaman tam teslimiyet pozisyonuna geçer..O zaman zaten kimse ölmez...Ama milletimizin bu durumun farkında bile değil...Ya da mideleri geniş! Daha çok söz var söylenecek ama...

1|3
    0|0
  • bu filmi biz daha öncede gördük sonu youtube a düşen seçimlere kadar terör olaylarını durdurun sözleriyle pkk ile yapılan seçim pazarlığı olarak ortaya çıkmıştı bunun adı oslo görüşmeleriydi..

2.yarı çözüm süreci olarak ortaya çıkıyor buda sırf seçimlere kadar böyle sürecek sırf oy almak için ellerinden geleni yapacaklar

sonuç;

hiç bir şey çıkmayacak

0|0
    0|0
  • niye biri de çıkıp 1999.da nasıl bir pazarlık yapıldı diye sormuyor? 2007'de birden bire bombaların niye patladığını hangi illegal örgütlenmelerin, hangi vatan haini şerefsizlerin pkk.ya ülke içinde istihbarat sağladığını sormuyor... Sevsinler sizin vatan sevginizi... İp elinizdeydi 1999'da. Assaydınız ya? Kim aldı elinizden AKP mi aldı? Yoksa çok sayın efendilerinize hala yaptığınız gibi yaltaklanmak için mi asmadınız? Neyle asacaktınız? IMF.den borç alıp mı asacaktınız? ABD höd dese ödünüz kopar sizin, İsraile laf edemezsiniz. Zavallı Türk gençliği, her yalana inanacak kadar bilgisiz ve cahilsiniz. Her habere kanacak kadar dünyadan habersizsiniz... Biri size gerçekleri söylese onu yok etmek ezmek yok saymak istersiniz. Karanlığa o kadar alışmışsınız ki güneş gözlerinizi yakıyor, her aydınlığı söndürmeye koşuyorsunuz... Her gerçeğe lakayt, her doğruya sağırsınız.. Beyniniz deli saçmaları komplo teorileri ve saplantılarla dolu... Bilimin "b" si bile yok lügatinizde...

0|0
    0|0
    • MHP koalisyon sartlarinda iktidar olmasi bunu gerektirdi malesef. Milliyetci Hareket Partisi tek basina iktidarda olsaydi ipten baska yol mümkün degildi. Mecliste MHP disinda tüm parti ve vekilleri imrali canisini ipten kurtarmak yönünde oy kullanmislardir. MHP bunu engellemek icin elinden ne geliyorsa yapmistir. Meclis bir karar almistir. Bu kararin altinda da hükümet temsilcilerin imzasi gerekiyordu.

• seni Allaha havale ediyorum... siyasetin bir bilim olmayacağını söylüyorsun. ne konuşayım daha seninle. zaten Siyaset Bilimi diye bir bölüm de yok... neyse seni kendi haline bırakıyorum..

• Bilimle siyaset bilimini ayırt edemiyosan zaten daha fazla konuşma. Bilim açıklamasını yaptım zaten. Siyaset bilimi ise devlet ve iktidar kavramları üzerine araştırmalar yapar.

• şimdi arkadaşlar ben mevcut iktidarı kesinlikle sevmem ancak şöyle bir durum var şu an yürütülen çalışmalar her ne kadar kötü gibi gösterilmeye çalışılsa da bu durumu sabote etmeye çalışan kişiler kurumlar mutlaka vardır ve bu tür haberler ortalığı karıştırmaya yangın yerine çevirme çabasından başka bir şey değildir.he bakalım zaman ne gösterecek her şeyin ilacı zamandır.Bekleyelim görelim ama acele etmeyelim anlamadan,düşünmeden yargılamayalım.

0|1
    0|1
  • detaylı haber diyip verdiği linke bak :) form sitesi :D

1|0
    2|1
    • Yanlışlara takılma. Konu hakkındaki düşüncelerini söyle.

• ATAM ATAM SEN KALKTA SENİN İÇİN BEN YATAM diyorum , k ile başlayanın alayın dan nefret ediyorum ve tek dileğim iç savaş çıksın da savaşalım , yoksa böyle pisi pisine yalan olcaz :(

• Onlara yüz vere vere bu hale getirdiler. Böyle giderse devamı hep gelecek. Tarihte de görüyorduk önce özertlik sonra bağımsızlık gibi bir kronoji.

1|2
    0|0
Yükleniyor...