Zayıflamak istiyorum?

İnsanların boya ve kiloya bakıp sevdiği (!) bir dönemde yaşıyoruz. Boyum yaşıtlarıma göre kısa ve 4-5 kilo fazlam var. 1-2 ayda zayıflamam lazım. 3 ay içinde de boyum uzamalı. İnternette gördüğüm zayıflama şeylerinde spor yap yazıyor ama buralarda spor yapabilmem hiç ne bir alan, ne de bir mekan var. Bana yardımcı olur musunuz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Evt bir erkek olarak 9 kilo vermişliğim var bir ayda 5 kilo vermiştim. Yapacağın şeyler basit;
    1. Porsiyonları 1 tabak azalt zaten diyorsan zaten bir tabak yiyorum diye o zaman yanında eş zamanlı su iç su mideye doluluk hissi verir.
    2. Bol bol su iç ben günde 4 litre su içmiştim tabi benim gibi 4 litre içme önermiyorum her 20 dkkda bir wcye gidiyordum günde 2-3 Litre içmen yeterli.
    3. Bol bol sprint (bir anda yavaşlayıp çok hızlı koşma) yap yağ yakımını arttıran bir aktivitedir. Bunun yanında özelliklede bel için karın kası hareketleri yapmanı öneririm çünkü karın kası hareketleri kası büyütmekten ziyade üstündeki yağı eritir biz erkeklerde bu yüzden six packli gözükürüz.

Cops paste ama bnim fikirlerim her zayıflamak istiyorum diyene bunu atıyorum sorun varsa sor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• spor yapamazsan kilo veremezsin. Kilo vermek aldığın enerjiden fazlasını yakmaktır. Yani çok hareket etmen lazım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Boy genetiktir, basket oynamak veya süt içmek kas gelişimine etki etse de boy uzamasına etki etmez

0|0
    0|0
  • üç haftada 4 kilo verdim. nasıl?
    1- düzenli bol yürüyüş, 2-akşam kesinlikle yemek yok,3-abur cubur yok,4-akşamları bir bardak şalgam suyu

0|0
    0|0
  • evdede yapabilirsin eğer spor salonuna gitme gibi bir durumun yok sa ama spor salonuna gitmen sana çok şey katacak 5 kilo diyetlede verebilebiilir sadece yani illa anteriman yapmana gerek yok eğer başka bir hedefin yoksa

0|0
    0|0
  • Koşu yapabileceğin bir yer yok mu?

0|0
    0|0
  • e o zaman spor yapanlarla bulunacağın bir ortam dezavantajın da yok?

0|0
    0|0
  • Bende kilo almak istiyorum bana versene o kiloları.

0|0
    0|0
  • gel seni günde 2 ki, lo zayıflatacam s*ki, mim üstünde zıuplayacaksın

0|0
    0|0
  • git squad yap şınav çek mekik çek koş koşu yeri yoksa koşu bandı al ya da hap iç intihar et artık

0|0
    0|0
  • Az ye

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Önce su tüketimini arttırmalısın. Evde kendin yapabileceğin sporlar var mesela ip atlayabilirsin. Ekmek tüketimini ve abur cubur tüketimi azaltıp akşamlarıda belli bir vakitten sonra yemezsen kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • basketbol oyna diycektim ama alanın yokmuş o zaman ip atlamayı dene bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...