Bacaklarım incelmiyor?

Çocukluk yaşlarımda fazlasıyla kilolu bir insandım henüz 14-15 yaşlarındayken hırs yaptım çok fazla bir şekilde kilo verdim. Ama o zamanlarda bile bacaklarım kalındı. Üstüm çok zayıf ama bacaklarım çok kilolu duruyordu. Seneler boyunca uğraştım diyetler yaptım spor salonlarına gittim ama hiç bir faydası olmadı. O kadar uğraşmama rağmen bacaklarımda yağlı bir görünüm var. Bazıları bu bacak kalınlığının genetik olduğunu söylüyor. Bana bir çözüm yolu gösterin artık estetik bile düşünecek duruma geldim. Bu sorunun bir çözümü yok mudur? :(

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• Evet genetiğin çok büyük bir etkisi var benim anladığım sen spor salonunda kendini yıprattın bir işe yaramadı dedin beslenmene dikkat ettiğini düşünmüyorum etseydin yağ miktarı azalır bacakların incelmeye başlardı yapman gereken düzgün akıllı bir diyet kalori hesabı yapmalısın makrolarını hesaplamalısın biliyor musun hesaplamaları? yardımcı olabilirim :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim de öyle. Ve genetik. Ciddi ciddi genetik yani çaresi yok bunun. Kaburgam sayılacak kadar zayıftım, bacak basen yine löp löptü. Sporla çok uğraştım, kasa dönüştü, löp löp olmadı ama bı defa da Roberto Carlos dediler. Napayım yani nereye gideyim. Ama hızlı koşar çok iyi zıplarım bak lütfen yani bunları da göz önünde bulunduralım. 😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yağ oranın nasıl ölçüm yaptın mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Düzenli bisiklet sür

0|0
    0|0
  • Genetik evet bunu değiştiremezsin kendinle barismaya bak.

0|0
    0|0
  • Spor yap kardiyo çalış.

0|0
    0|0
  • eğer her şeyi denediğini düşünüyosan estetik mantıklı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...