Kilo vermeme yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar 174 boyundayım fakat 67 kiloyum 3 ayda baya zayıflamak istiyorum nasıl egzersizler yapmalıyım?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Yazı benim yazımdır ama copy paste olduğu için iç detaylar hakıına soru sor. Benden uzunsun :) birde her kilo vermek istiyorum diyene bunu atıyorum herkese teker teker yazamamki ama iç detaylar ve sorular iin yeniden sorabilirsin yazı ;

Evt bir erkek olarak 9 kilo vermişliğim var bir ayda 5 kilo vermiştim. Yapacağın şeyler basit;
    1. Porsiyonları 1 tabak azalt zaten diyorsan zaten bir tabak yiyorum diye o zaman yanında eş zamanlı su iç su mideye doluluk hissi verir.
    2. Bol bol su iç ben günde 4 litre su içmiştim tabi benim gibi 4 litre içme önermiyorum her 20 dkkda bir wcye gidiyordum günde 2-3 Litre içmen yeterli.
    3. Bol bol sprint (bir anda yavaşlayıp çok hızlı koşma) yap yağ yakımını arttıran bir aktivitedir. Bunun yanında özelliklede bel için karın kası hareketleri yapmanı öneririm çünkü karın kası hareketleri kası büyütmekten ziyade üstündeki yağı eritir biz erkeklerde bu yüzden six packli gözükürüz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Ya egsersizle falan zayiflayamazsin, su önyargiyi birakin..

Zayiflamak istiyorsan, günlük kalori ihtiyacinin altinda yiyeceksin, yag, beyaz ekmek, sekerden uzak duracaksin, agirligi kalorisiz salataya vereceksin..

Ben 3 ay 8-10 kiloyu rahatlikla istersem aliyorum , istersem veriyorum..

0|0
    0|0
  • Kalori açığı yaratacaksın,
    Yağ yakımına engel olan hormonları tetikleyen gıdaları hayatından çıkaracaksın (her türlü şekerli gıda içinde un olan gıdalar dahil)
    Kompleks egzersizler yapacaksın, amacın nabzı yükseltmek olacak.
    En önemlisi disiplinli olacaksın ve ilk 1 ay tartıya çıkmayacak, aynaya bakmayacaksın.

0|0
    0|0
  • spor salonuna gidiyorsan kullanman gereken destek ve bir kaç besin önerebilirim? boş birisi değilim merak etme :)

0|0
    0|0
  • egzersizler bir kenera beslenmeni ön plana çıkarmalısın spor salonuna gidebilir misin? yoksa evde yapabileceğin egzersizler mi arıyorsun tavsiyem spor salonuna gitmelisin kalori hesabı kesinlikle yapmalısın yardımcı olabilirim bu konuda

0|0
    0|0
  • Senin yerine mi koşayım?

0|0
    0|0
  • olurum canım

0|0
    0|0
  • ne yapalım göbeğinin ustunde tepinelim mi

0|0
    0|0
  • Spora yazıl.