E-Sporu biliyor musunuz?

League Of Legends, Cs Go ve daha bir çok online oyunda oluşturulan takımların kıyasıya mücadelesi E-Sporu biliyor musunuz?Ülke takımımız Beşiktaşında dahil olduğu bu mücadele bir çok spordan daha çok çekişmeli. Hatta SupperMassive adlı takımımız Avrupadan 3. lükle ayrıldı

.. Birinci tabii ki Kore.. Bütün e spor dallarının birincileri kore gerçi :D Benimde türkiyeden sonra desteklediğim takım ve League of legendsin Oynamayı ondan kaptığım Fakerın içinde bulunduğu takım Sk Telecom T1..
Bence bu bir yeni devrim.. Fenerbahçe de LoL da bir e spor takımı oluşturcakmış... Var mı bu konu hakkında bilgisi iyi olan?

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• tam bizler bıraktık oyunları normal hayata atıldık e-spor dalgası çıktı

0|2
    0|0
    • Ahahahha :D :D adamlar turnuva başına milyonlar kazanıyor.. Girdiği maçlarda cabası :D

• lol veya csde evet devam etsek bizde tr'de en iyiler içinde olurduk

• @_Saçmalamasyon_ Ahahah :D aynen haklısın :D 1 trilyon civarı kazanmıştı kazanan şu kore takımı turnuvadan..

• Ben de destekliyorum ağa oda bir emek sonuçta.

0|1
    0|0
    • Adamlar günlerini pc başında geçiriyor.. Şu koreli arkadaş var ya resmdeki.. Adamın gece gündüz yayını var you tube da azubu da.. Uyumuyorlar çalışıyorlar sürekli...

• Zor cidden ben Shadow of mordor oynadım geçenlerde adam akıllı orc lider kesemiyordum basit iş değil. :D

• Yetenek şart ağa... Refleks yetenek dikkat sabır zeka vs vs birleşecekte :D bir de milyonların karşısında low low hareketler yaparsan takım kaptanı popondan kan alır valla :D

Yükleniyor...