Sene 2000'de FB'li BJK'lisi herkes yarı finalde Galatasaray'ı destekliyordu şimdi bazıları Benfica'yı destekliyor

Sene 2000'de FB'li BJK'lisi herkes yari finalde Galatasarayi destekliyordu simdi bazilari Benficayi destekliyor bunun sebebi ne?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• onların dediğine bakmayalım takımımız finale yürüyor inşallah alacaktır hep destek tam destek

0|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeter artık lütfen ya..

Cidden uzattıkça uzatıyosunuz...

İnsanlar özgürler kim neyi desteklemek isterse destekler... Zamanında sizi zorla destekleyin diye direten olmadı.. Şimdide insanların seçimleri sizi ilgilendirmez..!

1|4
    0|4
    • çok güzel bir atasözü var senin için "iti an çomagi hazirla"

• sizin desteğinize ihtiyacımız yok bari olumsuz yorum yapıp bizi olumsuz düşünmeye itmeyin

• bu koskoca bir yalan. 2000 senesinde fenevlilerin herdefasında rakip takımları desteklediklerini bilmeyen yok. özelliklede leeds lehine bayrak açıp tezahürat yaptıklarını. internetten biraz araştır istersen,sonra gelip yorum yap. bu ülkede rakiplerine karşı,yabancı takımları desteklemeyi başlatan takım fenevdir

1|3
    0|3
    • biz balkondan atlasak sizde mi atlayacaksınız

• yani kabul ediyorsun yaptıgınız hatayı. madem kabul ediyorsunuz o halde gocunmayacaksınız şimdi insanların benficanın kazanmasını istemelerine

• feneri destekliyoruz,kupayı da alır gelir inşallah:)

0|1
    1|1
  • Ben Fbyi desteklerim bşkalarıla işim olmaz.

0|2
    0|0
  • görünmez taraftarlardı herhalde onlar.. ulan bir tanesini de görmedim

0|0
    0|2
  • beni engellemişmiisn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 2010´da Galatasaray Atletico Madiride elendiğinde Havai Fişek atanları biliyorum ben bazı kısım destekler bazı kısım desteklemez ama kalkıp kendi stadında rakip takımın bayrağını açarsan olmaz işte bu sözü Arenada Lazio atkısı açan kişi içinde geçerlidir

2|3
    0|2
  • çok şükür her zaman Türk takımlarını avrupada destekledim

0|1
    0|0
  • gazetelere tv lere çıkıp FB Avrupanın en başarılısı 1.si felan dersen, Ünal Aysal'ı davet etmezsen, Aziz Yıldırım efendi " Biz UEFA kupasını alırsak ŞAMPİYON kim unutulur" demesi tüm GS ın başarılarını "ti" ye alınması neticesinde ne olursa olsun Fenerbahçe'yi destekliyorum, ama sadece Türk arması taşıdığı için. okadar.

0|1
    0|0
  • bunlar istanbulda chelsea yi meşalelelrle karşılıyo ne bekliycenki ? bjk lilerin bence çoğu destekliyo fb yi

0|0
    0|0
  • o zamanda o kadar fanatizim yoktu

0|0
    0|0
  • kimsenin desteğine ihtiyacımız yok kardeş sen biliyor musun egemenin benfica ya attığı gol sadece benfica ya girmedi...

0|0
    0|0
  • azizyıldırım ve

aykut kocaman olamazmı

0|0
    0|0
Yükleniyor...