Göğüs Hareketleri?

Merhaba yakında spora başlayacağım. Göğüslerim büyük ve ıslak dede çorabı gibi sarkıyorlar, ufak çaplı ilişkilerim oldu ama göğüsleri çok yumuşatacak şekilde değil. Sanırım sorun yanlış sütyen kullanmış olmamdı. Diklestirmek için egzersizlere fitness hareketlerine ihtiyacım var yardımcı olur musunuz?

0|1
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• egzersizler bir kenera beslenmeni ön plana almalısın yani beslenmene dikkat etmezsen yüzme bilmeden denize atlamak gibi çırpınır durursun :) eğer beslenme hakkında bilgin varsa önce düzene beslenmeden başla yoksa yardımcı olabilirim spor salonuna gitme imkanın var mı ona göre egzersizler önerebilirim

1|0
    0|0
    • Evet aşağı yukarı bilgim var beslenme hakkında. Spor salonuna gideceğim evet önerirsen çok memnun olurum :)

• verdiğim anteriman programında tüm vucudunu çalışıyorsun eğer beni dikkate alırsan başaracağından eminim :) zaten sadece yağ oranın göğüslerden gitmiycek demek istediğim göğüsünde yağ varsa onlar azalacak göğüslerin dikleşecek tek bölge yağ vermen imkansız zaten :D istersen mesaj atıyım uzun uzun konuşalım anlamadığın yer varsa sor boş çalışmanı istemiyorum bu konuyla ilgili hocan bilmez dedim çünkü hocanın böyle bir derdi yok :D okumayı sevdiğim için bir yabancı kaynaktan okudum program falan ordan aldım yani kendim yazmadım o kadar profesyonel sporcu değilim doğrusu ama ingilizcem var yabancı kaynaklar çok sağlam :D

• Mesaj olur ✋

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• bilinçli spor yap

1|0
    0|0
  • Bn sporcuyum istrsn yrdmci olrm

1|0
    0|0
  • İticii

Bb

0|0
    0|0
  • Bizim göğüs hareketlerini söyliyeceğim 2.10 bench prees 3.8 chestpress ve 3.8 şınav çek. Ağırlıklar 5 kilo olsun azsa arttırırsın.

0|0
    0|0
  • Genç ve sarkık ilginç (hormonal) ama öyle sevenleride unutma. Sen plates yapabilirsin. İyi gelir. Küçülür enazından. ama dikleşirmi bilemem.

0|0
    0|0
  • fly hareketlerinde yağunlaş

0|0
    0|0
  • kilon kaç? kilo vermeli ve bench press dumbell bench dumbell fly yaparak başlayabilirsin

0|0
    0|0
  • İlişkiyle ne ilgisi var bunun

0|0
    0|0
    • Pek bir fikrim yok ama öyle söylendiğini biliyorum yani evli bayanlar tarafından falan. Çocuk doğurunca zaten sıkıntı oluyor ama öncesi için de söylerler. Sizinki diri bizden geçti vs

• Çok aşırı değil ama önünü almam gerekiyor yoksa ilerleyebilir. Dik dursun istiyorum. Zaten ayrıklar ikisi de kendi kafasına göre takılıyor. Bel cevrem ince 75 beden o yuzden ama sutyen kalibim C iste.

• Baya irilermiş ama sen çok zayıfsın ya sana göre büyükler bunun önüne geç bencede ilerde çok daha ilerler dogum sonrası falan

• ne kadar büyük yavrum

0|0
    0|0
  • büyük meme iyidir sarkmasın yeterrr

0|0
    0|0
  • Küçük göğüs sevdigimden büyüklere hic tahammulum yokkk

0|0
    0|0
  • Islak dede çorabı nedir yaa.

0|0
    0|0
  • Ben sikilastiririm

0|0
    0|0
  • Yardımcı oluruz şu an sarkık mi

0|0
    0|0
  • ilişkiler göğüsleri yumuşatıyomu?

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...