Karşınızdaki kişiye güven duyarmısınız...

yapı olarak nasıl birisiniz karşınızdaki kişiye hemen güvenir misiniz yoksa güvenmeniz zamanmı alır gerek aileniz gerek akrabalarınız iş arkadaşlarınız çok yakın dostlarınız ve sevdiginiz kişide dahil insanlara hemen güvenir misiniz karşı taraf güveninizi sarsmışsa nasıl bir tutum içerisinde olursunuz..cevaplarınız için teşekkür ediyorum...

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kimseye hemen güvenmemeyi öğretti bana yaşadıklarım. Herkese kuşku ile yaklaşırım ama tabii ki bunu belli etmem. Yani içten pazarlık değil ama aklımda bir köşede durur hep. Faat oldukça samimi ve canayakın olurum. Benimki sadece bir tedbir. Bir insanın bana göre hatalı olan bitakım davranışlarını görene kadar elimden geldiğince yapıcı olmaya özen gösteririm. Yani yeteri kadar kredi veririm ama silersem de bir daha affetmem oldukça zordur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• önce kendine haklımı olmak istiyorum mutlumu diye sor cıkan sonucta kararı sen ver ben genelde haklı olmak istedim dolayısıyla bir ağ ördüm karşımdaki insana ama bu sefer ben mutsuz oldum insanlar tarafından dışlandıgımı hissettim şimdi karşımdakilerin sorunlarını görmezden gelmeye başladım inanki daha güzel güvenme ama karşıya güveniyormuş izlenimi ver koşma peşlerinden ama koşuyormuş gibi davran görceksin onlar senin güvenini kazanmaya çalışacaklar...onlar senin peşinden koşacaklar...

0|0
    0|0
  • kimseye güvenmem güvenmemem gerektiğini tecrübe ederek öğrendim bir tek kuzenime anneme babama ve bir arkadaşıma güvenirim onların haricinde kimseye güvenmem çünkü ne zaman güvensem zararlı çıkan ben oluyorum insanlar iki yüzlü olmuş o yüzden 2 3 tane arkadaşım vardır bu hayatta çok değil.

0|0
    0|0
  • Güvenmem.

0|0
    0|0
  • kimseye güven duymam.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...