Yasak aşkın şehvetinden doğan endişeler

evlı bı adama aşık oldum oda bana oldqunu soluo aıle zorula evlenmş 2senelık evlı bırde çocuqu oldquu içn boşanmasna aılesı ızın vermıyor.karısını hiç sevmedıqını soyluyor o yuzdende onunla yatmadıqını ihtıyaclarnı başkalarıyla karşıladqını soyluyor.sizce ne kadr doru.nefret edıorm eşimden onunla olmaktansa oruspuya gderm dıyor sızce neyı ıspatlamak istıyor bana soyledklerı doru olablrmı .

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ulan biz erkeklerin başka yalan bulma yöntemimiz neden yok ki. Hep şu aileler evlendiriyor zaten :D :D:D:D dikkat et istersen cümlede ki 5. özne sen olma (Adam, Karısı, Çocuğu, Ailesi ehh 4 etti bile)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yuva yıkanın yuvası olmazmış uzak dur, kadın dayanışması yokmu sizde hiç ya adam öyle dicek tabi hem onunla yatar hem seninle oh ne güzel.senin başına öyle birşey gelse evliyken kocan seni başkasıyla aldatsa ne düşünürsün bir hayal et ondan sonra istediğini yap.erkek isterse boşanır türkiyede yaşıyoruz bunu açıklamama gerek yok herhalde ailesini filan dinlemez yalan söylüyor o adam.

0|0
    0|0
  • bugün ondan sıkılan yarın senden neden sıkılmasın.sen kendi hayatını mahvetmek istemiyorsan o adamdan uzak dur

0|0
    0|0
  • bence sakın bulaşma.hem çocuğuna hem karısına sebep olursun.yuvayı dağıtırsın.hatanın en büyüğünü yapmışsın.bi an evvel ayrıl kurtul ondan...

0|0
    0|0
  • madem sevmemis karisin zorla evlendirmisler neden cocuk yapiyo ki?

seni de bir gun bosayip baskasina asik olmayacaksa sorun yok

0|0
    0|0
  • çocuğu kimle yapmış

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Birisi karısını aldatan evli erkeklere başka yalanlar ezberlemeleri gerektiğini söylemeli. Yüzyıllardır aynı replikler.

Sıktı.

0|0
    0|0
  • sevmıyor ıstemıyor ama cocugu olmus onunla yatmıyor sen buna ınanıyormusun ya sadece senı yataga atanakadar bu skılde devam eder bence bıran once vazgecmelısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...