Ne düşünüyorsunuz? Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar mı?

Aslında kadın su gibi bulunduğu kaba uyar. Kadınlardan şikayetçi olan erkek, hatayı kendi kalıbında aramalıdır. doğrumudur?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• peki erkeklerden şikayetçi olan kadınlar kimin kalıbına bakmalı?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok beğendim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• İlk olarak hatayı her zaman kendimde ararım amaaaaaaaaa hata ondaysa da yapacak bir şey yok ehe de yol :))

0|0
    0|0
  • aynen katılıyorum sana bizim erkeklerimiz daha ne istediklerini bile bilmiyorlar... en basitinden her kadınla birlikte olup evlenirken el değmemiş kadın istemek bile en büyük çelişkidir.

1|0
    0|0
  • Hatayı kendinde aramalı değil iletişimlerinde aramalıdır eğer çok sorun çıkıyor ise dinleme konusunda bir sıkıntı var demektir.Karşılıklı anlayış ikili ilişkilerde büyük önem taşır ve ilişkiler belirli kalıplara sığmayacak kadar geniştir.Eğer birşey kalıplaştırılmaya çalışılyor ise taraflardan biri aşk sevgi yerine yerim yurdum belli olsun öyle yaşayıp gidelim ot gibi yaşamım olsun kafasındadır

0|0
    0|0
  • Bu kadın olsun erkek olsun birinden şikayetçi durumda olması aslında kendi iç hayatında mutlu olmadığını gösterir.. Bir insan kendi yaşantısında herşey yolunda ve mutlu ise karşı tarafın olumsuzlukları makul ölçüde oldugu sürece sorun etmez, şikayet etmez, bunun yerine sorunları çözmeye çalışır yapıcı olur :))

0|0
    0|0
  • kadınlar bulunduğu kaba uyar? daha hiç öylesine rastlamadım valla bugüne kadar kimle çıktıysam ben ona göre şekil aldım :)

0|0
    0|0
  • Günümüz kadınlarından söz etmiyoruz sanırım eskilerde kaldı kaba uyma becerileri yüksek kadınlar.

0|0
    0|0
  • her kız aynı degıldır ama her erkek de aynı degıldır. ama herkesın suc karsı tarafta demesı yanlıs kişilikli olsunlar hatalarını kabul etsınler

0|0
    0|0
  • seni kim kandırdı?

0|0
    0|0
  • Kadınına göre değişirdi herhalde :)

0|0
    0|0
  • Ne konu da şikayetçi olduğuna bağlı

0|0
    0|0
  • kadını suçlamam var iken neden kendimizde hata arayalım?

0|0
    1|0
  • öyle kadınlar varki düşman başına

0|0
    0|0
Yükleniyor...