Fatih Terim herkese teşekkür etti ve... "HAKKINIZI HELAL EDİN" dedi. Helal ediyor musunuz?

Fatih Terim herkese teşekkür etti ve... "HAKKINIZI HELAL EDİN" dedi. Helal ediyor musunuz?
Fatih Terim herkese teşekkür etti ve... Haberin Detayı*

• Helal olsun
    83% (10)50% (12)61% (22)Oy Ver
  • Helal etmiyorum
    17% (2)50% (12)39% (14)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:

0|1
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Yendiğimizde iyiydi seviyorduk şimdi elenince mi kötü oldu. Eylulde dünya kupası elemeleri başlıcak daha hiçbir şey bitmiş değil. Ben hakkımı helal ediyorum..!

0|2
    0|0
    • yorumunuzu almak sitedim zaten, doğru diyorsun dünya kupası elemeleri var, peki yendiğinde iyi olup olmaması veya yenildiğinde kötü olmasını kenera bırakırsak, aldığı maaşın ki bu da tartışma konusu oldu en yüksek maaaş alıyor diye avrupada , bunun karşılığını dolu dolu aldığını hissediyor musun mesela sen

• Eig için teşekkürler 😊

• rıca ederim :D

En İyi Erkek Görüşü

• paranın fazlasını iade etsin başkada bir şey demiyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 7

• Fatih terimin ne sucu var oyuncular bilmiyorsa oynamasini aptallarsa:)

0|1
    0|0
    • o zaman futbolculara helal ediyor musun etmiyor musun :D cevabı almadan bırakmam seni -.- ya tabi işin şakasındayım burda gerçek anlamada helal edip etmemeyi sormuyorum, sadece işini iyi yapıp , yapmadığı konusunda ne düşündügünü öğrenmekti amacım. aldığı parayı hak ettiğini düşünüyor musun buydu

• aynen :D

• hakkımı yediyse helal etmiyorum

0|1
    0|0
    • ya aslında burda kişisel anlamda helal etme veya etmemeyi konuşymuyoruz, turnuvada işini iyi yaptı mı yapmadı mı, görevini iyi yaptı mı yapmadı mı, aldığı paranın hakkını verdi mi vermedi mi ne düşündügünü almaktı maksatım :D

• Milli takım hocalığı maassiz olmali. Helal etmiyorum hakkımı.

0|1
    0|0
    • milli takım hocalığı maaşsız olmalı kısmına tam katılmıyorum çünkü yabancı hoca getirsek pekalada para verecektik ama şunu dersen katılırım sana, çok yüksek bir para verildi yanlış bilimyorsam turnuvaya katılan teknik adamlar arasında en yüksek maaşı alan 3. teknik adam ve işin ironik kısmıda bu turnuvada en yüksek maaş alan 10 teknik adam arasında takımını üst tura çıkaramayan iki teknik adam biri oldu. burda zaten ironi yapıyorum biraz çünkü gerçek anlamda helal edip etmemeyi sormuyorum sadece tabloyu nasıl gördügünüzü görmekti amacım :D

• Sevindim aynı fikirde buluştuğumuza.

• eyvallah :D

• yenilir yener ayrı şeydir ama aldığı paranın hakkını vermezse işte orda benim hakkım devreye girer onca insanı temsil ediyorsun bunu yaparken para alıyorsun sen milletine hizmet değil paranın kölesi olmuşsun o yüzden hakkım haram zıkkım olsun

0|1
    0|0
    • doğru diyorsun katılıyorum

• Ya topçu ya popçu mantığını bu ülkede kolay para kazanma ilkesi olarak ilan eden bu halk , sonuçta riski çok başarısı az olan yerde çalışanlar daha çok para ister bu da bir gerçek. Stsl'ye gelen oyuncular Avrupa'da aynı parayı kazanıyor mu?

0|1
    0|0
    • stls gelen oyuncular ayrupada aynı parayı kazanamaz, kazanamadıkları gibi performanslarınıda en üst düzeyde almaya çalışırlar bu bir gerçek, bu ülkede her şey biraz kolay ve kolaycılıkla para kazanmak çok kolay, az iş çok para

• kişsel olarak ediyorum aslında ama aldığı paraları bir yere bağışlamalı

0|1
    0|0
    • burda zaten ironi yapıyorum biraz, çünkü gerçek anlamda helal edip etmemeyi sormuyorum sadece tabloyu nasıl gördügünüzü görmekti amacım, turnuvaya katılan teknik adamlar arasında en yüksek maaşı alan 3. teknik adam ve işin ironik kısmıda bu turnuvada en yüksek maaş alan 10 teknik adam arasında takımını üst tura çıkaramayan iki teknik adam biri oldu.
      bir yere bağışlamak hak edip tercih koymakla ilgilidir bence, burda yapması gereen o 10 teknik adam arasından takımını üst tura çıkaramayan avusturya milli takımının teknik direktörünün maaşı kadarını alıp gerisini iade etmeli :D

• evt. galibiyet halinde prim alıyorlarmış. yani parayla pulla pek ilgilenmiyorlarmış futbolda:D

• anladım :D

• Etmiyem hoca efendi etmiyemm

0|1
    0|0
    • sitenin hocası oldum bende :d

Yükleniyor...