Benfika Fenerbahçe karşılaşmasında bir Türk olarak hangi takımı destekleyeceksiniz?

ben açıkca söylüyorum BENFİKA ... neden sorarsanız işte öyleeee

Güncellemeler:
yorumlara bakılırsa yalnız değilim

0|0
7|34

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi ben Beşiktaş'lıyım. Türkiye'yi Avrupa'da temsil eden tek Türk takımı Fenerbahçe kaldı. Eğer ki bunlardan biride Beşiktaş olsaydı, doğal olarak Fb' yi desteklemezdim fakat; şu durumda Fenerbahçe gol attıktan sonra, hiçbir tepki vermesemde, kazanmasını isterim. Kaybedersede üzülmem. Öyle senin gibi bir Türk olarak elin Benfika'sını tutmam.

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 33

• " Türk'ün Türk ten başka dostu yoktur.." diye boşuna dememişler

14|0
    0|3
  • Ben Fenerliyim ve sana sonuna kadar hak veriyorum çünkü ben de galatasaraya karşı aynı tutum içindeyim. Hiç aşırı milleyetçilik yapıp da nefret ettiğin bir takımı desteklemene gerek yok. Rengini belli et, bravo. :))

1|1
    0|1
  • Beşiktaşlıyım,gönlüm fenerden yana

0|2
    0|1
  • Destekleme filan girmiyorum o işlere ama şahsi fikrim benfica favori bunu hemen her bu tip soularda yazdım ama futbol bu fbye hiç şans vermiyo değilim ama bnce benfica.

0|2
    1|0
  • Bir BJK'li olarak diyorumki...Bu mac 1-1 biter...dikkat edin FB Avrupa'da fazla gol yemiyor. Yuregi Aslan, Kanatlari Kartal KANARYA...parcala su Benfica'yi...Londra'dan Basarilar.

1|3
    0|3
  • bu maç benfica final maçında chelsea

0|2
    0|0
  • Beşiktaşlıyım, Galatasaray Şampiyonlar Ligindeyken gerçekten başarılı olmasını gidebildiği yere kadar gitmesini istiyodum ama Fenerbahçe nin UEFA macerası benim için bişey ifade etmiyo Fenerbahçe dendiğinde hiçbir milliyetçilik hissetmiyorum ama GS de nedense bu tür olaylarda desteklerim.

0|2
    0|1
  • Valla hiç Umurumda değil kim yenerse yensin

1|0
    0|2
  • benfica tabı kıde

2|3
    2|2
  • Türk büyük yazılır haberin olsun

1|1
    0|0
  • Tabiki Fb'yi,yüzde 99 Finaldeyiz.Chelsea'yi simdiden acıdım.

1|3
    0|2
  • tabi ki benfica yı destekleyeceğim şikecileri desteklemekten iyidir.üstelik fb türk takımı bile sayılmaz.

0|3
    2|2
  • herkes istediği takımı destekleyebilir fenerbahçenin kendinden başka dostu yoktur hem istemeyiz destek filan sizin olsun giyin israil bayrağını çıkın sokaklara

0|0
    0|0
  • kesin gs lisin.ben herzaman heryerde fener

0|2
    1|0
  • benfica taraftarıyım.

1|3
    2|2
  • Fb liyim FB yi ölümüne tutcam

0|0
    0|0
  • çok yazık sizlere kim hangi takımlı olursa olsun türk futbolu açısından tarihi bir gece 10 - 12 sene sonra gelmiş bir fırsat bence o gece herkes fbli olmalı bırakın bu takım ırkcılıgını..

0|1
    1|2
  • fenerbahçenin ne kadar çok düşmanı varmış bu siteye üye olduğumda anladım

1|0
    0|0
  • benfika yeni çıkmış heralde hangi memleketin takımı bu

1|0
    0|1
  • yenilmicek takımyoktur fenevbahçe ile karşılasmamıs takım vardır :D ne komik bu fenerliler

0|1
    1|3
  • Ben Fener'i destekleyeceğim. Belirtmek isterim ki 'bir türk olarak' ifadesi hiç hoş değil. Türk diye şunu veya bunu mutlaka desteklemesi gerekmez.

0|0
    1|0
  • Umrumda olmayan bir maç

1|1
    1|1
  • Ben açıkça söylüyorum hepsinin canı cehenneme bu son olaylar taraftarların tutumu falan beni futboldan soğuttu.

0|0
    1|0
  • fenerbahçem tabiki

0|1
    0|0
  • Benfika ne yeni bir takım mı?

1|0
    0|1
  • beşiktaşlı olarak benfica gsliler siz anlaşılan çekemiyosunuz fb yi yaranız mı var ;)

0|0
    1|0
  • birde Türk olarak diyor Portekiz bayragini öpesice.

0|1
    1|1
  • acınacak haldesiniz kızım siz

0|1
    1|2
  • 2000 yılında galatasaraylı arkadaşlarımla maç izleyip onlarla sevindiğim günlere lanet olsun. demekki egemenin attığı gol sadece benfica ya girmemiş.

0|2
    3|3
  • tabiki benfica yı destekleyeceğim,aynen fenevlilerin sırasıyla,dordmunt,bologna,mollarca,leeds ve arsenali örgütlü bir şekilde destekledikleri gibi

2|2
    1|0
    • o zaman Galatasaraylılar Fenerbahçe hakkında konuşmasın fenrliler de aynı şekilde

• Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 7

• biz aslanlar dürüst takımları destekleriz fenev gibi şikecilerle işimiz olmaz:/

3|3
    1|2
  • bir Beşiktaşlı olarak feneri destekleyeceğim,geçen maçta da destekledim inşallah kupayı da alır.

0|2
    0|0
  • yapılan bir araştırmaya göre türkiyede en fazla taraftara sahip kulüp BENFİCA...

2|1
    1|0
  • Fener'i gavuru destekleyemem.

0|2
    1|1
  • kesinlikle benficayı desteklerim çünkü şikeyle başka türk takımlarının hakkını yemedi ve en azından türk futbolunda fenerden daha temiz bir prestijleri var

0|0
    0|2
  • Umrumda değiller Balımm.. : /

1|0
    0|3
  • 1|0
    3|7
Yükleniyor...