1 mayıs ve sevk tarihi çakışması

dün X hastanesinden Y hastanesine sevk aldım. sevkin geçerliliği dün, bügün ve yarın. dün ve bugün gidemedim. yarında 1 mayıs nedeniyle hastane kapalı. benim sevkimin son günü 2 mayıs mı oluyor bu durumda?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Evet 3. gün tatile denk geliyorsa tatil sonrası işgünü gün son gün olarak geçer. Bilmeyenler bilmiyorsanız neyin yorumunu geyiğini yapıyorsunuz? Basit evet hayır lı bir soru sormuş. Geyiğe sarınca ne oluyor? Okuyan kızlar bayılıyor mu size? Geri kalmış ülkemin geri kalmış hipopotamları...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• olması lazım.resmi işler hep böyledir çünkü..araya tatil girerse tatilden sonraki güne devreder çek senet herşey.muhtemel bu da öyledir mantıklı olan da böyle olmalı

1|0
    0|0
  • eğer evde musluğu açık bırakmamışsan x çeşmesi 12 saat te bir evi suyla doldurmaz :) nsıl bir soru bu... soruyu okurken havuz problemleri aklıma geldi :))))

0|0
    0|0
  • sevkin üzerinde ne yazıyor. eğer iş günü olarak geçerliyse 2 mayıs son olur. eğer tarih yazıyorsa 1 mayıs olması lazım.

buraya da başlığı "1 mayıs ve seks tarihi çakışması" olarak okudum da geldim.

0|0
    0|0
  • ara sor...

0|0
    0|0
    • bilmiyolarmış. bunu da anlamış değilim

• hastahane değildir orası.manisa sarı bina filan olmasın.

0|0
    0|0
    • saçmala dalında ödülün var anladık.

• anladık tamam. iki ödülün var. bu kadar az zekaya sahip olup konuşabilen insan ödülüde seninmiş. tebrikler.

• git raporunu al sen-kepenkler kapanmadan.epic fail durumlara girme.

• hayırlı olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...