Aslında Türkiye EURO 2016'da en iyi üçüncü oldu nasıl mı?

Aslında Türkiye EURO 2016'da en iyi üçüncü oldu nasıl mı?Son dünya şampiyonu Almanya hocası ve son Avrupa şampiyonu İspanya hocasından daha fazla alarak turnuvaya veda eden Türkiye teknik direktörüne buradan selam olsun!

Güncellemeler:
Bu soruyu Ekomomi etiketi ile sormak isterdim ama maalesef...

0|2
0|18

En İyi Erkek Görüşü

• Yazıktır günahtır ayıptır ya ülke açlık sınırında ve çok az elenen ülke varken dünya parayı alan hocanın takımı hemen elendi yüzüne gözüne dursun derler adama

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 17

• Bu paralar hepimizin cebinden çıkıyor. Yazıktır, günahtır. İnsan utanır ama yüzsüzlük had safhada. Konuşurken şöyle milliyetçiyim, böyle vatanımı seviyorum ama paralar gelirken başka türlü seviyor olmalı.

Türkiye'de yaşayan Milli Takımların Türk hocası nasıl olur da EURO ile maaş alır? Kimse bunu sorgulamıyor bile.

Fatih Hoca'nın birden çok büyük hatası var bu işte.
    Buna sessiz kalan halk ve olayları kabul edenler sayesinde hepimizin parası birilerine sürekli aktarılıyor.

Siz Fatih Hoca'ya selam göndermişsiniz. Ben de sevgilerimi (!) sunuyorum kendisine.

0|1
    0|0
  • Bizim olmadığımız euro2016 maçlarını izleyerek Gönül rahatlığıyla yer o parayı artik

0|1
    0|0
  • aynen haklısın güzel yakalamışsın olayı :D valla tabloya baktımda ilk 10 sırada sedece 2 takım gidememiş biri bizim takım diğeride avusturya, avusturyada son maçını izledim izlandaya kazanabilecek pozisyonlarıda yakaladı, enteresan bu tobla bu gerçekten... insanlar bunu yorumlamalı bence, bunu anlamaya çalışmalı bence ...

0|1
    0|0
  • Süper tespit yapmışsın, bilmukabele bendende kucak dolusuuu sevgileer ve saygılar... kendisine

0|1
    0|0
  • İyi ki elendiler de benim paramla tatil yapan 900 yandaş ve turnuvanın en kötü futbolunu oynayan sözde reklam yıldızları erkenden yurda döndüler! Terim de sadece dudak büzüyor ve en çok parayı kazanan 3. teknik adam oluyor öyle mi?

0|1
    0|0
  • Haram o adamın aldığı her kuruş

0|1
    0|0
  • egosu başarısından yüksek birisi aldığı parayıda hak etmiyor

0|1
    0|0
  • Bunların koruyucu meleği ersin düzen bunları yazıp durunca engelledi twitterda :)

0|1
    0|0
  • aynen çeklere 2 gol demek tüm takımlara gol atmak demek :D

0|1
    0|0
  • Utanmaz adamlar. O sayılan ülkelerin en fakiri de biziz üstelik.

0|1
    0|0
  • ohaa fransa bile 2 milyon veriyor

0|1
    0|0
  • O parayı haketmedi , bağışlaması lazım!

0|1
    0|0
  • şerro

0|1
    0|0
  • Helal

0|1
    0|0
  • Yahu arkadaş parayı bana verseler bende alırım neden bu konuda herkes Terim'e yükleniyor anlamıyorum. Parayı verenden bahseden 1 Allahın kulu yok yapmayın Allah aşkına...

0|0
    0|0
  • IMPARATOR FENEVLILERE NEDEN BU KADAR BATTI ANLAMADIM!!!

0|0
    0|0
    • Fenerliler den bahsetmiyoruz sen milli takim basarili diyorsan At gözlügunu cikar bence

• ahahaha

0|0
    0|0
Yükleniyor...