Tomb Raider severler.. :)

Babam bana ps1i aldığında ilk oynadığım ps oyunuydu Tomb Raider Chronicles. O zamanlar biraz zorlanarak bitirdiğim bu oyun ben de bir yaşam felsefesine dönüşmüştü :) Ardından sıra sıra çıkan oyunlarını takip eder ve oynar oldum. Beni en çok cezbeden ve oyuna yaklaştıransa baş kahramanın kadın oluşu (kadın da kadın yani:D) ve bölümlerin çok sürükleyici olmasıydı. 2 hafta önce Tomb raider 2013 u bitirdim ve tek kelimeyle en iyi tomb raider diyebilirim. Lara'yı ilk kez üşürken korkarken ve ağlarken gördüm :D Çok gerçekçi olmuş verdiği tepkiler acıkması üzülmesi oynarken birebir hissettim harikaydı :D Oynayanlar var mı benim gibi muptelası olanlar? :D Oynadıysanız beğendiniz mi ? :)

Güncellemeler:
link .)

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• İlk cümleyi okuduğum anda gözlerim doldu,ah eski günler ya.. ps1 de en çok oynadığım oyundu,artık oynamasama gidip bir bakıyım ps1 im duruyomu hala

1|1
    0|0
    • benimle aynı duyguları paylaşan biri dahaa ne demek istediğimi çok iyi anlamışsın ya insan duygulanır gibi bir garip oluyo dimi :)

• İlk bilgisayar oyunum Tomb Raider Lara Croft olmuştu daha sonra elime filmi geçti

Erkekler Ne Diyor 18

• Bayan baş karakterleri seviyorsan:

Mirror's Edge

Beyond Good & Evil

1|0
    0|0
  • en sevdiğim pc oyunu ama pc iyi olmaduığından son sürümünü oynamadım en sevdiğim anniversary di ve bayada proydum hani :))

1|0
    0|0
  • Ev arkadaslarimla araliksiz 2 gun oynadik oyun bitti ama yüde yüz olmadi.

bende senin gibi kucuklukten hayranim. Cok güzel duygulardi gerçekten.

1|0
    0|0
  • ilk çıktığı zamanlar amcamın bilgisayarı vardı her akşam toplanır onun tomb raider oynamasını izlerdik :D güzel günlerdi tomb raidera o zamanlardan bir sempatim var ama ben beceremiorum onu oynamasını :D

1|0
    0|0
    • ben 10 yaşındaydım bitirdiğimde chroniclesı :D butun secretları da toplamıştım bir tanesi hariç :D oyunu oynadıysan bilirsin gaz odasındaki kalmıştı :D

• Ben bu kadar talihsiz oyun karakteri görmemiştim :) senaryo da gayet güzel. Başına gelmeyen kalmadı gerçi :D

1|0
    0|0
  • En sOn Tomb Raider Legend oynadım. Kısa zaman sonra son çıkan oyunu da oynarım. Şu an da Dead Space 3 oynuyorum. Tomb Raider oyununun en güzel tarafı içindeki bulmacaları çözmek. Son versiyonda zorlayan bulmacalar var mı?

1|0
    0|0
    • Legenddan sonra underworld anniversary falan çıktı onları denemedin mi onlar da güzel bulmacalar zevkli. son oyunda da var bulmacalar ama ilk oyunlar kadar düşündürücü değil

• En son bunu oynamıştım, Underworld'müş bu. link Anniversary yide oynamış olabilirim. Çok uzun zaman oldu hatırlayamadım ama kesin hepsini oynamışımdır ben :)

• Bende çok severek oynarım legend hoşuma gitmişti.. tomb raider farklı bir oyun :)

1|0
    0|0
  • lara craft candır <3 ah gençken oynardım o sağa sola tırmanması yok muydu :D

1|0
    0|0
  • İlk başlarda çok sıkıldığım ama biraz ilerleyince müptelası olduğum oyundur Tomb Raider. Oyunun sonunda duşa girip soyunacakken birden ekrana ateş etmişti, üzülmüştüm:)

1|0
    0|0
  • Bence Filmleri daha güzel

1|0
    0|0
  • eskiden bütün oyunlarını ezbere oynardım

artık oyunlarda çok uzak kaldım...

1|0
    0|0
  • Ben seviyorum :D

1|0
    0|0
  • sen bir de pes13 oyna da gör

0|0
    0|0
  • nedense içimden hiçte cevap vermek gelmiyooo..

0|0
    0|0
  • o kadar oyun bağımlısıyım oynamadığım oyun kalmamıştır en soğuk bulduğum ısınamadığım tek oyun tomb raider dir.

0|0
    0|0
  • Gerçeğini severim link Oyununu hiç oynamadım :)

0|0
    0|2
  • biz fakiriz atari oynuyoz :d

0|0
    0|0
  • anladık ps var sende reklama gerek yoktu:D

0|0
    0|0
    • evet oyunun reklamını yapmış olabilirim ama bazılarımız munasip bir yerini monitöre dayadığından sen gibi en alakasız anlamı çıkarabiliyor

• he sensin:D

Kızlar Ne Diyor 2

• Underworld oynadim sadece. Onu da magaradan ciktiktan sonra teknenin uzerinde bir yerde biraktim. Galiba bir sey almam gerekiyordu ama hatirlamiyorum :D

1|0
    0|0
  • *Ihım* Avatarım :)

Tum serisini bitirmis, Legendi 2, Anniversaryi 3 kere bitirmisligim vardir. Ben de senin gibiyim kisaca.. :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...