Arkadaşlar boy 179.5 ve ben 188 olmak istyorum?

yaşım 18 buçuk lütfen arkadaşlar bana sonucagınız herşeyi sunun spor yapmayınca uzamıyur gram santim nedeni spor yapmamam ve süt ürünleri içmeyide bıraktım nerdeyse lütfen yardımcı olun 21 yaşına kadar cidden uzuyorlarmı yoksa sadece bir yalanmı lütfen söleyinya boy 1.90 olmak için elimden geleni yaparım
ve kafama çok tkaıyorum arakdaşlar yeni nesil hepsi 183 felan ben 188 olsam yeter allah şükür bu boy için ama 188 olsam daha şahane olur mankenlik için

Güncellemeler:
beyler ben bir , r erkegim yanlışlıkla bayan açmışım pardon erkekmişim gibi cevaplayın

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• eğer sen bu 188 olayını kafana takıp strese girersen hastalıklarla boğuşur kalırsın stres çok kötü birşey öncelikle senin boyunun uzamasının genetiğinle ilgili olduğunu biliyorsun yani annen baban boyları kaç? senin onları geçebilme ihtimalin çok az geçebilme ihtimalinede genetik limit deniyor o limiti aşman için düzenli uyku ve beslenme yapacağın egzersizler metrede gözükmez bile o kadar etkisiz yani :) belki yüzme biraz faydalı olabilir senden isteğim postürüne bak yani duruşuna bak eğer duruş bozukluğun varsa ki her insanda var duruş bozukluğuna göre düzeldiğinde cmler atabilirsin bir anda :)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahahahah bayan hesabı da var erkek hesabıda var kesin yanlış yerden paylaştı😂😂😂 beyler bayanlar bir adet abaza ifşasina şahit oldunuz 👍👍👏👏👏😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence yetmez o 2.10 filan iyidir senin için :D

0|1
    0|0
  • mümkün değil 18 den sonra boyun falan uzamaz.

0|0
    0|0
  • Spor hariç beslenme ile belki olabilir ama kızlarda ergenlik erken başlar zaten bu yüzden bizden uzun olursunuz sonra biz sizi geçeriz. Bu arada dünyanın en iyi hatunları mankenleri 1.75 1.80 arası zaten erkek felanmısın sen birader

0|0
    0|0
  • Ya valla sıktınız ha kıza bak 1.88 olacakmış napacan 1.88 olup havada uçan uçağa adres mi göstercen

0|0
    0|0
  • ayakkabının içine gübre koy koy kanz

0|0
    0|0
  • olamazsın

0|0
    0|0
  • Ne çeşit bir manyaksın koca bulaman la erkek için bile uzun bir boy.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...