Güzel bir maç R.Madrid - B.Dortmund

Sizce ne olur hadi bakalım yorumlarınızı bekliyorum skordan cok yorumlar önemli bence.

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Real kazanır ve 4-6 gol oynadım bakalım ne olacak :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• büyük ihtimalle dortmund,realin işi zor olsa da maç bu izleyip görücez.

0|0
    0|0
  • Hiç bir sürpriz olmaz. Zaten Real Madrid in futbolunu beğenmiyorum.Almanlar gerçek anlamda iyiler özellikle Bayern in futbolundan çok zevk alıyorum.Normalde Türk takımları dışında maç izlemem ama bu sene Şampiyonlar Liginde Alman rüzgarı esiyor .

0|0
    1|0
    • Yorumlarında haklısın ama bence Real Madrid kazanır ofansif bir takım 90bin kişinin önünde ve dortmund çekilip defansta karşılıcakken madride biçilmiş kaftan.

• Korka futbol oynamıcak madrid bastırcak

• Korkak futboldan kastım Dortmund un skor avantajını korumak amacıyla geriye yaslanmasıdır .

• Beraberlik olur diye düşünüyorum...

Dortmund turu vermez bundan sonra zaten...

0|0
    0|0
  • Dortmund kazanır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• madrid kazanır ama turu geçmesi zor

0|0
    0|0
  • Real'in savunması çok iyi değil bu aralar. Bu sene 3 maçta da Dortmund'u yenemediler ve hep gol yediler. Gol yemeleri 5 atmaları demek.

İlk yarı 1-0 vs biterse Real iyice ablukaya alabilir. Ama Dortmund her durumda atar bence bir tane.

Dortmund çıkar özetle :)

0|0
    0|0
  • Skoru bilmem ama dortmund eler gibi geliyo :)

0|0
    0|0
  • dortmund yenilmez gibi geliyor bol gollü olur dortmund kesin gol atar, tek maç oynamak istiyorum korkuyorum :D ne oynasam karar veremedim en iyisi üst oynamak herhalde dediğim gibi gollü olur kesin.

0|0
    0|0
  • Madrid evinde kazanacak ama tur atlayan dortmund olacak

0|0
    0|0
  • real madrid kendi seviyesindeki takımlar arasında en kötü futbol oynayan takım,bu kadar maddi güce sahip olupta bu kadar kötü futbol oynamak gerçekten inanılmaz ,dünyanın en büyük takımı deniyor ve bu takımın en büyük özelliği kontraatak oyunu :D:D ayrıca real!e yakışmayan tonca oyuncu var arbeloa khedira di maria benzema higuain filan real oyuncusu değil maça gelirsek dortmund turu geçer hatta yenilmez.

0|0
    0|0
  • real alır om açı

0|0
    0|0
  • üst yazdım martinimi yudumluyorum

0|0
    0|0
  • karşıdaki alman disiplininde bir takım da olsa Madrid bu maçı ilk maç gibi geçirmeyecek gibi geliyor. Elinde sadece Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kalan Madrid bu maça kopartana kadar asılacak.

0|0
    0|0
  • Real 3-1 falan alır ama Tur Dortmund'un olur..

0|0
    0|0
  • Real Madrid kazanır, Dordmund turu geçer.

0|0
    0|0
  • real bu sefer kazanır.

0|0
    0|0
  • MS:1

Gol Var

2.5 Üst

H-1

seç oyna :)

0|0
    0|0