Ben neden kendimi güzel bulmuyorum?

Çarşıda bir yere giderken gayet güzel giyinirim kendimide pek güzel bulmam ama fiziğim güzel hafif esmerm erkekler bakarlar ama ben göz göze gelemem dıyorum içimden neden bakıyolar hiç guzel değilim dıye ama :/

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• Güzel olmanın,güzel olduğun için ilgi görmenin ne çelişkili ve salakça bir durum olduğunu görünce,bu özgüvensizliğine dua edeceksin.Hiçbir zaaman kendine güvenin güzellik konuusunda tam olmasın.Özgüven bilgin ve iraden konusunda olursa eğer, güzelim nasıl olsa bir adım öndeyim diyenlerin döt gibi ortada kaldığı duruma düşmezsin.Ama bana kalırsa sen güzelsin:)

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• öncelikle özgüven,özgüven içinde öncelikle kendini beğenmen gerek..hayatta işleri yoluna koymak istiyosan kendini beğenecek sonra başkalarına beğendireceksin..hadi bakalım..

0|0
    0|0
  • çirkin insan yoktur... hele bayan hiç yoktur... herkes kendine has bir güzelliği vardır.. sende bir esmer güzelisin.. tahmin ediyorum ağır bir duruşun var.. sende öyle gereksiz düşünce oluşmuş...

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği olabilir. demek güzelsin ki bakıyor insanlar. ya da cezbedici kıyafetler seçiyorsan o yüzden de bakarlar. yani kısacası erkekler bakarlar :)

0|0
    0|0
  • Öyle söyleme ya olur mu hiç öyle seni kimse farketmemiş diye düşünüyorsun eminim farketmişlerdir emin ol senden çekiniyo olabilirler

0|0
    0|0
  • Kendini psikolojikman güzel hissetmiyorsun.Önce kendini,vucudunu sev

0|0
    0|0
  • boşa bu celişki allahın verdigine şükret

0|0
    0|0
  • anam senın ıçınde oruspuluk yok ondan :) butun mevzu bu

0|0
    0|0
  • senide severler bir gün ağlama :)

0|0
    0|0
  • belki de ne kadar çirkin diye bakıyolardır.

0|0
    0|0
  • güzel olmadıgın için kendini güzel bulmuyorsundur belki de..

0|0
    0|0
  • Sen mi güzel değilsin ? pehhh :P

0|0
    0|0
  • şimdi biz senin güzel olup olmadıgını nerden bilcez gizli kullanıcı :D

0|0
    0|0
  • Sana güzelliğini hissettirecek biri çıkmamış karşına ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendine güvenin yok

0|0
    0|0
    • bnde ole dusunuyorum naapcm :(

• Sokağa çıktığında herkes sana bakıyor mu bakmıyor mu gibi gereksiz takıntılı düşünceleri kafandan atmaya çalış.Unutma ki kimse ne senden üstün ne senden mükemmel.Rahat olmaIısın.

• onlar güzele e bakar çirkine de onları boşver belki güzel değilsindir ya da özgüvenin yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...