Kuyt-Topalın bu açıklamaları doğrumu yanlışmı?

Kuyt:Daha 5 hafta öncesine kadar yürüyordunuz’ dedim. Sürekli yerde yattılar ve sert oynadılar. Kazanmak için her takım savaşır ancak biz savaşmanın da ötesinde her şeyimizi ortaya koyduk.

M.Topal"Beni nadir bu kadar sinirli görürsünüz. Kendimi tutamadım. Elleri kolları her tarafları oynadı. Sürekli didişmek zorunda kaldım. Çok maça çıktım, hem burada hem de Avrupa’ da ancak Kayseri maçında yaşananlar başıma ilk kez geliyor. Kendimi tutamadım, az kalsın kırmızı görecektim"

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• ülkeye italyan polisini getirceksin işte ozaman şike operasyonu nasıl yapılırmış anlarsınız

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• doğru tabiki nasıl oynuyolardı öyle ya daha düne kadar yürüyolardı bugün usain bolt gibi koşuyolar bu işte bir terslik var.

1|0
    0|0
  • Kuyt´un bu açıklaması Kayserisporlu Salih´in açıklamasını doğruluyor zaten

1|0
    1|1
  • spor programlarında vs görmedim ben bu şekilde geçmedi gördüğüm kadarıyla.. sadece kuytın son cümlesi geçti diye hatırlıyorum

1|0
    0|1
  • Arkadaşım ister koşarlar, ister yürürler.. Kimsenin futbolu kimseyi ilgilendirmez, herkes dalgasına bakmalı!

1|0
    0|2
  • kuyt'un dediklerine bakacak olursak kayserili salihin dedikleri doğru

0|0
    0|0
  • Haklı adamlar...

1|1
    0|2
  • şamp elden gidiyor ne olcak.

0|0
    0|0
  • anadolu takımında oynayan oyuncular büyük maçlarda iyi oynamaya çalışırlar ve her şeyi yaparlar farkedilip transfer olmak isterler

0|0
    0|0
  • Şu Kuyta zaten gıcığım.Sneijderin GSye transferini engellemek için yapmadığını bırakmamıştı.

1|1
    1|1
    • yanılıyorsun kuyt ailesi tam tersine gelmeleri için uğraştı link

• Hımm yanlış istihbarat almışım arkadaşımdan.Sağol kardeş.Kusura kalmasın kimse

• Adamdan da kaç aydır boşu boşuna nefret etmişim :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilmiyorum bence ynlış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...