Erkek arkadaşınız sorunlu ve ilgisiz mi? Bir de benimkini okuyun derim..

erkek arkadaşımla 2 yıldır birlikteyiz. Ondan önceki birlikteliklerimdeki erkek arkadaşlarım, benim kendi arkadaşlarım tarafından hep çok sevilen neşeli, enerjik, tiplerdendi. Ama kimseyi şimdiki erkek arkadaşımı sevdiğim kadar sevmedim. Öncekiler hep benim peşimden koşmuştu şimdi ise ilk defa ben birinin peşinden koşarak onu elde etmiştim. Çok farklı biriydi. 22 yaşında olmasına rağmen hayat onu yaşlandırmıştı ailesiyle problemleri olan biriydi. Hani her ailenin bir idare edicisi vardırya onlarda o kişi oydu ve bu durum zamanla benıde etkilemye baslamıştı. hernekadar basta kendısıevdeki durumları bana belli etmemeye calıssada basarılı olamıyordu. ben zaten hep onun bana evdekı problemlerı anlatmasını ıstemıstım, ona kıyamazdım benmle konusmayıpta kımınle konusucaktı.annesı yoktu, babası ve kardesi ise çeşitli nedenlerden evde sureklı huzursuzluk cıkarıyordu. benım yanıma her geldığınde mutsuz ve sınırlı olurdu ben onun nesesını yerıne getırıp eve oyle yollardım. ama zamanla nazı bana gectığı ıcın sorunlar cıkmaya basladı.cok kıskanctı, onsuz bıryere gıtmemden hoslanmaz ve bunu bı sorun halıne getırmıstı, basta dırendım tabı, nede olsa herkes zman zaman basını dınlemek arkadaslarıyla kafa dagıtmak ıster. ama sonra dırenmeyı bıraktım. ne derse tamam dıyordum cunku gucum kalmamıstı kavga etmeye kendımı ifade etmeye calısmaktan yorulmustum. etrafıma baktığımda arkadaslarımın nekadar bos seylerle ugrastıgnı gormeye basladım. benmı buyumustum yoksa bıkkınlık benı boslugamı surukluyordu bılınmez. yanlızlastıgmı hıssedıyordum. boyle zamanlarda onunla konustugumda benı dınlemedıgnı farketmıstım. bırseyı uc kere bes kere soyluyordum ama herseferınde bana boyle bırsey dememıstın ya da unuttum gıbı cevaplar almaya basladım. sonra ilgisizlık basladı.. sevgısını bellı eden bı karekterdı, cok mıç mıç değildi ama yındede arada bı soylerdi. onuda yapmamaya basladı. onunla defalarca konustum . cok uzuldugmu boyle yapmamasını istedım. ''ben boyleyım'' dedi. hayır degılsın dedım yazdıgı notları buldum okudum okuttum. gulerek sakaya vurdu tamam tamam dye gecıştırdı. etrafımdakı tek ınsan tek arkadasımdı. oda boyle yapıyordu. ben herseye razıydım hersye goz yumabılırdım ama benmle ılgılensın benı sevdıgnı bellı etsın ıstıyordum. sınırlerım bozuldu, en ufak bıseyde gozlerım doluyordu. oda bunu goruyordu ama değişen bısey oluyordu. ayrılalım dedım ıstemedı. omrunu benımle gecırmek ıstedıgnı soyledı. ama ben artık bu duruma dayanamıyorum, değişsın ıstıyorum ama bılıyorumkı bir insanın karekteri değişmez. ayrılamıyorum onu cok sevıyorum. napıcagmı bılmıyorum..

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Okurken ben yaşamışım gibi yoruldum :) Allah bol bol sabır versin. Sanırım sürekli onunla ilgileniyor olman onu birazcık uçurmuş birazcık geri çekilmende fayda var bence. Yani arkadaşlarımla da konuşmuyorum diyorsun ama arkadaşlarınla gezmeye falan git yani en azından onun yanında az bulunmaya başla senin yokluğunda ne yapacak o önemli. Kıymetini anlarsa anlarsa yoksa maalesef :( :(

Her şey çok güzel her içini dökmek istediğinde psikolog gibi gelmiş anlatmış teselli bulmuş içini döküp rahatlamış evet olması gereken bu aslında ama arkadaş isteyerek ya da istemeyerek bencil davranmış. Kendine gelme zamanı çoktan gelmişte geçiyor.

Bu işlerden çok anlamam hiç kız arkadaşım olmadı bu tarz şeyleri hiç yaşamadım bilmiyorum ama sadece içimden geleni yazdım akıl vermek gibi anlaşılmasın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• çok erindim okumaya özet geçseydin keşke..

0|0
    0|0
  • ya bu tipleri nerden buluyorsunuz çok mu arıyorsunuz ?

değecek bir insana canını ver...kolunu gözünü ver...her şeyini ver..ama değmeyecekler için bir damla gözyaşı bile fazla...

üzüldüğüne değmez...bırak ne hali varsa görsün...kendine uygun birini bul...

0|0
    0|0
  • Sevgi önemli ama işte malesef tek başına yetmiyor.Aksi , ilgisiz , hayatındaki tek tutunacak dalı olan seni bile bir kenara itiyorsa , bu insanla bir gelecek düşünülemez.Bana göre çok uzatmadan bas yarana tuzu , arkanı dön git.

0|0
    0|0
  • okumadım tamamını ama ilgisizse ilgisiz davranacaksın, üzülmene gerek yok, harcanırsın..

0|0
    0|0
  • sen bir de benimkini oku diycem ama, gelen engelliyo.. yeteri kadar düşman kazandık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seninki benimkinin yanında melek gibi kaldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...