Anneler gününde annenize ne alacaksınız ve ben ne almalıyım ?

Anneler gününde annenize ne alacaksınız ve ben ne almalıyım ?

0|0
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bütün anneler birbirinden farklıdır ama hemen hemen hepsinin ortak bir özelliği vardır ki hepsi birer bulunmaz pırlantadır ve bu nedenle aldığın her şey o eşsiz pırlatnaya dünyanın en güzel hediyesi gibi gelecektir. Canın neyi istiyorsa alabilirsin bu yüzden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• hiç bişey almayacam. ben annemi hergün seviyorum ecnebinin biri çıkıyo bir gün icat ediyo bizim millet o günü onlardan daha fazla benimsiyor!

1|0
    0|0
  • <------------------ ona iyi tatlı mı tatlı yakışıklı mı yakışıklı sempatik mi semaptik bir damat alabilirsin.

hadi yine iyisin kaptın benim gibi deliganluyu da goftü seni.

0|0
    0|0
  • hiç almadım almıcamda... sanırım ona alacagım en büyük hediye kucagına torun vermek olucaktır. ciddiyim :)

0|0
    0|0
  • annenizin ihtiyacı olan bir şeyi tercih etmelisiniz bence.Ben anneme ESSE den düdüklü tencere aldım ...

0|0
    0|0
  • Benim annemin babamın ve kız kardeşimin doğum günleri ve özel günleri çiçekci de kayıtlı ben unutsam bile onlar gönderiyorlar, bana da gönderdikleri şeyleri mail olarak atıp gösteriyorlar :D böylesi çok daha kolay yoksa çok unutuyorum.

0|0
    0|0
  • Bu özel bir gün. Başkalarına sorarak alırsan ne anlamı kalacak ki ? Ucuz birşey de olabilir pahalı da veya anlamlı olabilecek birşey.. Hiç farketmez.

0|0
    0|0
  • Blender aldım kendimede ekmek yapma makinası aldım :)

0|0
    0|0
  • önce gönlünü..

2|0
    0|0
  • şu an çalışmıyorum malesef :( ama çalıştıgım sürece iyi şeyler aldım bugune bugun.Bi kere de beni idare etsin, alışkanlık etmesin :P bir öpücük kondururum yeter. :)

0|0
    0|0
  • bence bir yemeğe götür gününü ona harca arkadaşlarımıza sevgilimize yıprattığımız verdiğimiz emeğin bir keresinde annemize verelim ona bunu hediye ile değil güler yüzle yapalım zamanları azkaldı onlar misafirmiş gibi düşünelim

0|0
    0|0
  • Ben parfüm alacağım

0|0
    0|0
  • Annem konusmuyor benimle tlfnumu bile açmadı bugün :(((

0|0
    0|0
  • kahve makinesi

1|0
    0|0
  • güzel bir ayna alıcam, kendine bakarak dünyanın en güzel varlığını benim gözümle görebilsin diye..

0|1
    0|0
  • Pasta yap ona :)

0|0
    0|0
  • sanırım parfümü bitmiş yenilemekte bana düşer

0|0
    0|0
  • 1 çift stres topu ve güzel bir parfüm.

0|0
    0|0
  • ben para vericem gitsin istedigini alsin

0|1
    2|0
  • Anneler günü nezaman ki?

0|1
    1|1
  • anneler gunun de ben dogdum o yeter ona D:

0|0
    0|0
  • ayaklarının altını öpcem ellerinin öpcem

0|0
    0|0
  • yumurta makinesi..bi türlü istediğim gibi yapamıyor :)

0|0
    0|0
  • Birşey almıcam

0|0
    0|0
  • hiçbirşey :DD ot gibi insanım odun alırım:D

0|0
    0|1
  • şu günleri kutlayanlar engellendiniz ^^

0|0
    1|5
  • parası senden çıkıyo ne istiyosan onu al:D

0|0
    0|0
  • bu pazarmı :(

0|0
    0|0
  • Bi fikrin varsa sen bize yardımcı olsana :) Ne alalım bayan ?

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 21

• Ben anneme altından bir kolye/ bilerzik alacagim sende annenin sevdiği bir şeyi almalısın :)

0|1
    0|0
  • Her zaman olduğu gibi kitap ve yanında onun için yazacağım bir mektup :)

Annenizi en iyi siz tanıdığınız için ne almanız gerektiğini yine en iyi bilen siz olacaksınız. :)

0|0
    0|0
  • herkesin annesi gibi benimde annem çok degerlidir benim için 29 yaşımda hala ailemle yaşadıgım için annemle oldugum için çok şanslıyım şimdiki insanlara bakıyorum herkes ailesinden uzak tek yaşamayı tercih ediyor annemin bir dedigini iki etmeyerek ona saygısızlık etmeyerek ona en güzel hediyeyi verdigimi düşünüyorum iyiki varlar hayatımızda allah eksikliklerini göstermesin...bütün annelerimizin ve anne adaylarımızın şimdiden anneler gününü tebrik ediyorum...

0|0
    0|0
  • karar veremedimm :((

1|0
    0|0
  • büyük ihtimalle ben anneme bir gül ve elbise almayı düşünüyorum.bence sizde ona benzer şeyler alın.aslında en güzel hediye iyi bir evlat olmak ve onları onurlandırmak...

0|0
    0|0
  • Hiç bilmiyorum. Daha çok var.

0|0
    0|0
  • ben anneme cicek vercem :D

0|0
    0|0
  • mikrodalga fırınn :D

0|0
    0|0
  • çiçek yollayacağım

0|1
    0|0
  • ben çiçek yolluyorum

0|1
    0|0
  • ben bir elbise almayi dusunuyorum onu iyi tanidigimiz icin ne istediklerini iyi bilebiliriz

0|0
    0|0
  • hic birsey onlar bensiz ben onlarsız..

0|0
    0|0
  • daha düşünüyoruz :)

0|0
    0|0
  • henuz karar vrmedm

0|0
    0|0
  • anne penyesi.

0|0
    0|0
  • hummelden bir t shrt alcem :)

0|0
    1|1
  • Uzaktayım annecimden :(

Bilmiyorum hala düşünüyorum..

0|0
    0|3
  • anneler gününde annem için dekoltemi mandallıyacağım

0|1
    3|3
  • HediyePaketim com da canım annem kutusu diye bir hediye var. için de 365 adet sevgi sözcükleri onu alacam.

0|0
    0|0
  • Doğum günümü hiç kimse kutlamıyor, bende artık özel günlere önem vermemeye başladım..:( (forever alone)

0|0
    0|0
  • Karar aşamasındayım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...