Fatih Terim ve etkilediği hakemler

Fatih Terim fotoğrafını çeken gazetecilere "Çekin, çekin, adaletsizliği, haksızlığı çekin. Lig şampiyonluğuna giderken, ne oyuncularımın yanına gidebiliyorum, ne de taraftarlarımızın yanında durabiliyorum. Çekin" diyerek isyan etti. diye bir haber var.

mersin ve orduspora yenilirken neredeyse hakemleri dövmeye kalkıp hakemleri etkileyen fatih terimin bu açıklamayı yapması normalmi yoksa yüzünün kızarması ve o gazetecilerden kaçması gerekmez mi?

Güncellemeler:
bu nasıl bir oyundur anlamadım. soruyu kaldır temizle geri yayınla

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• ne yazıkki fatih terim bu sene hakemlerin ırzına geçe geçe aldı şampiyonluğu. fatih terim ve hasan şaş ikilisi bir araya geldimi kurtlar vadisini izliyor gibi oluyorum. sevmiyorum iki,sinide nefret ediyorum.

0|2
    1|3

Kızlar Ne Diyor 3

• Yazık nan size : /

1|4
    1|3
  • Anlıyorum seni de şampiyonluğu kaçırdınız dfsglhlj

1|3
    1|3
  • fenev aglamaaa

4|5
    1|4

Erkekler Ne Diyor 11

• Geçen senedemi böleydi 9 puan fark vardı yine şampiyon oldu hemde kadıköyde ordadamı hakem vardı semih golü atsa fb olucaktı ama hakettiği şampiyonluğu aldı gs herkez bir ordu bir mersin diyo başkada yok zaten ama bu maçların dikkat edin 2. yarıları ne ordu ne mersin 3 top yapamadı gs haketti aldı ki cezasını fazlasıyla çekiyor imparator. Koridorlara odalara giren başkanlarda var çekmiyolar cezalarını! En son kayseri maçı ortada.

0|3
    0|1
  • aziz yıldırım ve bastığı hakem odaları :/

3|4
    1|2
  • Bence sizin başkanınızın yüzünü kızarması lazım şike yaptığı halde hala utanmadan ortalıkta geziyor

2|4
    1|1
  • ee şampiyonluk elden gidince birilerine çamur atmak lazım tabi..

2|4
    1|1
  • dövmediği sürece ceza almasını anlamsız buluyo herhalde

0|2
    0|0
  • bu soruya verilecek tek cevap link

0|0
    0|2
  • topu yere vurmakla tribüne yollanmak,topsuz alanda sarı kartlı bir oyuncunun rakip takım oyuncusunun sırtana vurması bırak faul çalmayı oyunu devam ettirmek karar sizin

0|2
    0|1
  • tespit tek kelimeyle süper hocam

0|2
    2|3
  • anlayamadığım şey gsliler neden hemen saldırıyor

1|2
    1|1
  • açtığın topiklere bakıyorum da kaç gündür. ne acın varmış be arkadaş galatasaraydan. çık bir hava al lütfen.

1|1
    1|1
    • sen önce medeni cesaret topla da gizlenme kimseye hakaret etmiyoruz. ayrıca görmek istediğini görürsün galatasaraylıların hakaret dolu paylaşımlarını görmen imkansız

• bende sana bir soru sorayım o zaman topiklerin gözükmesin diyemi gizlendin

• hayır sadece kimliğim görünmesin istedim.zaten topiklerimi flört bölümünde açıyorum genellikle.ama burayı da sık takip ediyorum

• fatih terim hakemlere baskı yapa yapa şampiyon oldu ondan sonra mağdur edebiyatı yapıyor.ayrıca Fenerbahçe ve Galatasaray maçlarını aynı gün aynı saatte yapsaydı Fenerbahçe belkide galatasarayla aynı punda olurdu

0|1
    0|3
Yükleniyor...