Türkiye'deki en iyi taraftar grubu sizce hangisi?

ultrAslan, GFB, çarşı veya diğerleri... Sizce en iyisi hangisi?

0|0
7|25

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 24

• Çarşı ile diğerlerini bir tutmak doğru değil bence. Kaldı ki mevcut Çarşı da şov yeri oldu.

UAve GFB 2000 dönemi interneti ile filizlenmiş yeni nesil taraftar modeli. Çarşı ise kökleri bildiğim kadarıyla neredeyse 40 seneyi aşan ve Beşiktaş'ın esnafından alan, 70'lerde İnönü Stadı ortak kullanılırken tribünde yer savaşları ile namını artırmış bir oluşum.

Şu anda iyi bir taraftar grubu yok Türkiye'de. Hemen hepsi başarı güdümlü, forumlarda yazı yazarak mastürbasyon yapan, stadda stadın sahibi gibi davranma hakkını kendinden gören tiplemeler.

3|2
    0|0
  • çArşıya diğerlerini kıyaslamak bile saçma.avrupa çarşı diyor...diğerleri 5-10 senelik geçmişi olan gruplar çArşı senin benim yaşımdan büyük

4|1
    1|2
  • çarşı sevgisi anlatılmaz

4|1
    0|2
  • Fenerbahçeli'yim fakat beşiktaşın çarşı grubu gerçekten çok iyi. tartışmasız

3|1
    0|2
  • Ultaslan tabiki çok medeni bir taraftar grubumuz var 2 seneden beri sahamız kapanmıyor yaptığımız kareogarafilerle dünyada bizi tanımayan kalmadı

1|3
    3|2
  • Türkiyenin değil Dünyanın en büyük taraftar oluşumu Ultraslandır. İnanmayanlar Google bir tık ötenizde. Yaptıkları zaten ortada çarşı diyenler düz mantık çarşının fonksiyonu maçtan önce içerler 2 3 olay çıkarırlar sonra maçla hiç alakası olmadan daddiridittit kendilerini tatmin ederler :) Ama GS ve FB seyircisi hakemi öyle bir etki altına alırlarki hakemlerde şaşırırlar artık kaldıki Ultraslanın decibel kareografi pankartları yani recorları ortada ve RESMİ.

0|0
    2|0
  • Türkiyenin değil dünyanın en etkili taraftar gurubudur Ç@RŞI !

3|2
    1|3
  • fenerbahçeli olarak 3 büyüklerin hepsinin taraftar grublarının iyi oldugunu düşünüyorum .. çarşıya parantez açmadan olmaz ama

0|3
    1|1
  • Bir Fenerbahçe'li olarak bu konuda Çarşı'yı tek geçerim yiğidi öldür hakkını yeme.

1|2
    0|0
  • çArşı

1|4
    1|1
  • Çarşı..

Not = Fenerbahçeliyim..

1|3
    1|1
  • kimse kusura bakmasın. Çarşı kendini ıspatlamış tek taraftar grubu şuan.

2|1
    0|1
    • bir de not düşmek istiyorum. sadece futbol taraftarı olarak değil birçok sosyal sorumluluk projeleri ve maçlarda sosyal mesaj veren pankartları da cabası. adamlar yaratıcı vesselam.

• Çarşı.

3|2
    1|2
  • çarşı tabiki

2|1
    1|2
  • ultrAslan tabiki ama sonrasında Eskişehirsporun taraftar grubu ne diyorlar kendilerine bilmiyorum ama o bando takımı çalmaya başladığı zaman işi bitiriyorlar :)

1|2
    1|2
  • bir fenerli olarak cevap çarşı

1|2
    1|2
  • çarşıda

not: galatasaraylıyım

1|2
    1|3
  • Adıyamanspor :D

0|0
    0|0
  • karşı.

0|2
    0|2
  • tabiki ultrAslan..

1|2
    1|3
  • bursaspor taraftarları

0|2
    2|2
  • 3 büyüklerinki başarıya göre değişiyor ama Teksas hepsinden iyidir.

0|1
    1|2
  • gfb arkadaşım.

0|1
    1|3
  • GS taraftarı diyorum.diğerlerine göre bir tık da olsa daha nezih ve kültürlü bir taraftar.bunda Glatasaray lisesinden gelen kültüründe etkisi var.

0|1
    2|4
    • ve dikkat edilirse üniv. ögrencileri çoğunlukla galatasaraylıdır.bunu uydurmuyorum bir araştırmanın sonucu.

• Aynen öyle şu an dünyanın en büyük taraftar oluşumu olarak gösteriliyor zaten (tabi bunun anlamını bilmeyenler itiraz edecek ) :D

• karadenizli arkadaşım inanır mısın ben iki stadda da maçlar izledim bu yıl. saraçoğlunda izlememin nedeni fbli çok yakın akrabamın daveti ve ısrarı.inan bana bizim staddaki taraftar grubu çok daha nezih.kızını oğlunu almış maça gelen aileler ve temiz çocuklar çoğunlukta.kadıköyde öyle değil pek.

Yükleniyor...