Sevgiliniz ( Eşiniz ) Hayatınızın Tam Olarak Neresinde ? O istese ;

Günaydın :D

Sevgiliniz (Eşiniz ) istese Face, Twitter , Ks Şifrelerinizi ona verir misiniz.. ? :)

''Sevgilim istesin Mona Lisa'nın şifresini bile veririm'' diyenlerden misiniz yoksa '' Özel Hayata Saygı '' mı dersiniz.. :)

Not : Hiç bir amaçla sorulmamıştır sadece merak ! :)

0|0
19|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• Hayatının yarısını kendi hayatından nasıl saklarsın ki? Yani cevap her yerinde. :))

1|0
    0|0
  • hımm ama güzel bir merakk :) yok şifre benim özelim vermem.. sadece banka kartımın şifresini verirdim :)

3|0
    0|0
  • Ya şifre falan boş işler benim için...herhangi bir güven sorunu varsa partnerimle aramda, kıçı boklu şifrelerle olacak şey değil bu...ama eğer herhangi bir güven sorunu yok, sadece hayatın her alanını paylaşmak ise amaç, o zaman değil şifre, direk vekaletname veririm isterse :) çünkü hiç saklayacak birşeyim olmadı hayatta, olmaz da...çünkü hiçbir sır sonsuza kadar gizli kalmaz ;)

1|0
    0|0
  • Biz ortak hesap açtık :) En iyisi o.Birde sevgilime ek kart çıkarttım benim biriktirdiklerimden alışveriş yapıyor.Verilir tabiki :)

1|0
    0|0
  • Imm bilemedim ki şimdi, aniden sorunca..

Aslında verilebilir ama bunun ilişkiye bi' yararı olmaz, aksine kafada soru işaretleri (?) oluşmasına sebebiyet verebilir.. Feyste belki hiç yazışmadığın bi' arkadaşın bile kız arkadaşına şifreni verdiğinde sana " nabers canım" yazdığında, karşı taraf bunu yanlış anlayabilir ve ilişkide durup dururken kavgalar başlayabilir..

1|0
    0|0
    • Yani evet gereksiz bir durum Esm :)

• :D Daha istemedi de isterse bakarız...

• Öyle olsun bakalım Esila'cık..

• Futbol ile alakali olmayan bir soru ile ciktin bu sefer:-))sasirttin dogrusu :)Gizli saklim olucagini dusunmuyorum,tüm sifrelerim kutban olsun onaaa :)

1|0
    0|0
    • :D Ohh ne güzell şaşırtmışım seni..

Aferin sana.. :)

• bu sorunun spor oldugu düşüncesindeyim şifreler verildikten sonra dövüş ve savunma sporları devreye girer :D hadi ben kaçtım pardon..

• Avazim ciktigi kadar güldüm valla :-)ince espiriden anliyan birilerinin olmasi hos tabi haha:-)

• aslında vermekte sıkıntı yok ama esas mesele o kadar güvenmiyicek duruma gelmek.. o yüzden herkesin özel hayatına saygı (yerine göre)

1|0
    0|0
  • Neden vermeyeyim girsin sohbet etsin ne olucak. sanki kaçırıyorlarmı.

1|0
    0|0
  • sorun yok hayatn her evresı şeffaf

1|0
    0|0
  • evet veriyorduk zamanında karşılıklı

ben habire silerdim mesajları ama o silmezdi ya :)

1|0
    0|0
  • şifrelerim onun köpeeğee olsun :D

1|0
    0|0
  • sevgilimden bişey saklamam. günaydın bu arada. :)

2|0
    0|0
  • hayır. :/

1|0
    0|0
  • o keriz bendim işte zamanında

1|0
    0|0

• eşime değil ama sevgilime veririm:D D:

1|0
    0|0
  • Ben hatuna kredi kartı şifremi vermişim sen daha facebook, Twitter diyorsun.

1|0
    0|0
    • Abi evliymişsin sen normal yani :)

• Ahahahaha :D Atamızla arana sokma abi !

• ikiside yok şu an ama olursa çok güzel olucak biliyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Eşim olsa veririm ama sevgilime külahimi vermem :).Eşimse hayatımın her yerinde yeri var ama sadece sevgilimse kusura bakmasın ne isterim ne veririm.

1|0
    0|0
  • güven sorunu yüzünden isterse vermem zannediyorum,nereye kadar çünkü..takılayım derse,alsın..feda olsun.

1|0
    0|0
  • bence sevgili veya eş boyutunda zaten sen onunla bir olduğun için bence özel hayata saygı kelimesi baya saşma. eşle herşey paylaşılmalı ki mutlu bir yuvan ve geleceğin olsun.

(biraz uzun oldu kusura bakma)

1|1
    0|0
    • +1 peki merak ettim eşine ks'nin şifreni verdinmi? :)

• bir noktaya kadar paylaşılır bence... burada bir sürü evli ve sevgilisi olan bayan ve erkek var .. şifreyi boşver buraya girdiğini kim söylüyor ? var mısöyleyen ? :))

• genelde hep masumumdur ama nasıl bir hikmet varsa suçlu göründüğüm için hiç bir şifremi vermem mutlaka bir bit yeniği vardır yapmışımdır :p

1|1
    0|0
  • Benim başımın üstü de ayağımın altı da müsait. Tavrına göre nerede duracağını kendisi belirliyor.

1|0
    0|0
  • Teknolojinin insan üzerindeki olumsuz yaptırımları bunlar resmen kişilik ve davranış bozukluğu olarak görüyorum isteyen içinde veren içinde.İsteyen ne amaçla istedi? Şifreyi veren ona nasıl uydu? bunlarda kafamı kurcalamıyor değil.

1|0
    0|0
  • istemeden verdim ama isteseydi isteyiş şekline bağlı olurdu

1|0
    0|0
  • Canım şimdi şöyle birşey var ben bana güvenmeyen ya da benim ona güvenim olmayan biriyle beraber olamam. Aramızda güven,saygı varsa ne ben ondam isterim,ne de o benden...

1|0
    0|0
  • Sevdiğim Hayatımın Ta kendisidir... Evet Mona Lisa nın şifresini bile veririm diyenlerdenim :)

1|0
    0|0
  • eneeeee aman allahimmmm nasi benm haberim olmaz ay bayilazaaamm :DD

1|0
    0|0
  • özel hayat iki kişi bir vücut demek.2 vücut olunca saygı duyarsın elbet..yol ver gitsin.

1|0
    0|0
  • kenar süsü oldum hayatında

yani olmasam da olurdu :((((

1|0
    0|0
  • vermeyecemmm diye kasmam o da vereceeeen diye diretmez. aklı başında insanlar böyle yapar.

1|0
    0|0
  • Ozel hayata saygi derim.

1|0
    0|0
  • ben böyle birsey istemem ondan ama o isterse tereddüt etmeden veririm

1|0
    0|0
  • Sanada günaydın. Heralde verirdim.

1|0
    0|0
  • Düşündüm de nişanlım istesin yeter ki herşeyi yaparım.

1|0
    0|0
  • Olmaz Esilim veremem sonuçları çok kötü olur,

1|0
    0|0
Yükleniyor...