Sanal ortamdan tanışıp görüştüğünüz oldu mu ?

Sanal ortamdan tanışıp görüştüğünüz oldu mu ? Kaç kişiyle görüştünüz ? Sonuç ne oldu paylaşır mısınız tecrübelerinizi

0|0
15|20

En İyi Kız Görüşü

• Hayatımda hiç sanaldan tanışıp gerçek hayatta hiç kimseyle görüşmedim.Hiç bir zamanda görüşmicem :).Görüşenlere bol şans.Okadar iyi olsaydı sanal ilişkiler burada aşk sevgi cinsellik vs aramazdınız.Onların yanında olurdunuz ve o nedenle sanal ilişkilere inanmıyorum.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

Erkekler Ne Diyor 20

• Çoooooook eskiden :)) yani en az 12 sene evveldi sanırım 2 ayrı kişiyle görüştüm. Sonuç tek gecelik ilişki. Daha sonra sonra sanaldan uzak durdum sevgilim oldu diye. Aldatmayı sevmem de...

0|1
    0|1
    • 12 sene evvel mi allah aşkına nereden tanıştınız siz şu monitorun altında kasası olan pc lerden mi

• doğru söz ne hacet..

• Bi dk ya bu eksileyen kalas niye eksilemişkine :)))))

• sonuç mum ışığında şarap

daha fazla ileri gitmem

gittirmem:DDDD

0|1
    1|0
  • 2 kişiyle görüştüm, isim vermeyelim yakışığı kalmaz.

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı -tarzım değil-

0|1
    0|0
  • tanıştıklarım oldu, hatta bazılarıyla muhabbetim vardır hala. ama ciddi bir ilişkiye dönmedi hiçbir zaman, döneceğini de sanmam.

0|1
    0|0
  • Hayır..

1|2
    0|1
  • çok fazla insanla tanıştım görüştüklerim de baya fazla çoğu ile hala görüşüyoruz

0|1
    0|0
  • oldu olacak:D

2|1
    0|1

• Hayır.

0|2
    0|1
  • görüştüm özellikle bu siteden baya oldu görüştüğüm hala da görüştüklerim var ve hala görüşmeye aday arıyorum görüştüğümüde affetmiyorum :)

0|0
    0|1
  • Her hafta düzenli olarak buluşup sevişiyoruz.

0|1
    2|4
  • herp sanalda arkadaş olarak kaldık.Aslında çok iyi kişilerle tanıştım ama insanların internet üzerinde yapılan tanışmalara bir güvensizliği var haksızda değilller bir çok şeyle karşılaşılıyor duyuluyor.Ama internetten sağlam arkadaşlıklar dosluklar yapılır.Saygı ve güven çerçevesi içerisinde

0|0
    0|0
  • evet, hatta ticaret yaptık birnevi.

şimdide aynı siteden 3 kişi proje yapıyoruz

0|1
    0|1
    • ne güzel teknolojinin böyle bir işe yaraması

• aynen karşındaki insanların samimi olmasını felan anlamak çok zor yaşım belkide genç ama birçok insan gördüğüm için yazdıklarından konusmalarından insanların niyetlerini anlayabiliyorum

• Oldu cokta iyi arkadas olduk hala gorusuruz

0|1
    0|1
  • olmadı ama olabilir

0|1
    0|1
  • Knıght online .

oyunu vardı

ordan 15 20 kişi toplandırdık büyük cafelere felan.

çok babacan insanlar oluyordu

oyun içinde sesli konuşabiliyorduk

ventrlio team speak gibi konuşma programlarından iyi bir oyundu hala görüşüyoruz.

0|0
    0|0
  • Buluştuklarımız arkadaş olduklarımız seviştiklerimiz aşık olduklarımız mevcut anormal değil ki bu zaten :) Bir şeyler paylaşıyoruz nihayetinde burada herkesin kafa dengi insanlar var ;)

0|0
    0|0
  • evet oldu ...hemde çok

0|0
    0|0
  • sanal ortamda biriyle tanıştım gecen sene şuan sevgiliyiz 1 sene oldu :)

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımın küçük bir kısmı net aleminden

0|0
    0|0
Yükleniyor...