Erkekler kızların nasıl davranmasını ister?

Her cevap 1 xper söyliyimde :D

Erkekler kızların nasıl davranmasını ister ? Nasıl hoşlanabilir ?

0|0
2|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• seninki gofreti reklamı gibi olmuş :D

link

kız dediğin futboldan ve espriden anlasın yeter...

0|0
    0|0
  • söylemeden öpsün

söylemeden tiyatroya gidelim desin

söylemeden yemek yapsın bana!

0|1
    0|0
  • Ben her zaman söyledim ve söylüyorum seni seve seve seviyooorum dedikten sonra tabii ki aşkımıı.. 1. Ben baktığım zaman hemen mesajı alacak ve kendine çeki düzen verecek 2. Kiminle olursa olsun benim yanımda az konuşacak 3. Başkalarının yanında kesinlikle ve kesinlikle gülerken kahakaha atmıyacak 4.Oturmasına özellikle dikkat edecek.; bunlara çok önem veririm ve dikkat edilmesini isterim bir kız ya da kadın yanımda az konuşacak nokta bitti. çok konuşan kadını hiç sevmem. :( :( :(

0|0
    1|0
  • Gerçekten yanlış anlamayın hanımlar ama kararsız dönemleriniz de lütfen bizden uzak durun..

Yahu ne yapayım diyor örnek veriyorumşu an:)

Bir dünya fikir veriyorum , sonra yok ya şöyle yapayım ben diyor sanki öyle yaparsa daha rahat edecekmiş gibi tamam diyorum benim fikrimi beğenmedi kendi istediğini yapsın :)

Dönüp bana diyor ki hiç fikir vermiyorsun :)

Wtf :(

Böyle biri olmasın nolur :(

0|0
    0|0
  • inatcı olmasın , tavır yapmasın , bişeyi sakız gibi uzatmasın , tamam dediğimde o konu bir daha açılmasın , güler yüzlü - tatlı dilli olsun , o zaman of diyom başka bişey değil :)))

0|1
    0|0
  • dürüst olsunlar yeter

0|1
    0|0
  • Önce kadın olsunlar hani bize diyolar ya sürekli adam gibi adam olsun kadın gibi kadın olsun yeter :D

0|1
    0|0
  • oturmasını kalkmasını bileceksin çok gülüp çok gezmeyeceksin erkeklerle fazla sohbete girmeyeceksin canım bu kadar

0|0
    0|0
  • Yapmacık olma kendin ol yeter.

0|0
    0|0
  • samimi ve içten davran

0|1
    0|0
  • erkekler su gibidir, gideceği yolu sen çizeceksin, o seviyorsa seni farkında olmayacak zaten gittiği yoldan..Bazen nabza göre şerbet vereceksin, dalgalanıyorsa arkasından esmeyeceksin, durgunsa bırakıp gitmeyeceksin :) basittir aslında.

0|0
    0|0
  • Anlayışlı tripsiz cana yakın sevecen alçak gönüllü

0|1
    0|0
  • erkek arkadaşının sana ne niyetle yaklaştığına bağlı :)

0|0
    0|0
  • erkeklerden hoşlandığını belli etsin ve samimi olsun en önemli side doğruları konuşsun

0|1
    0|0
    • erkeklerden hoslandıgımıızı soyleyelımde sonra gozumuz mosmor olsun:D

• samimi olsunlar ister öncelikle..samimiyet ve şeffaflık herşeyin başı bence...

0|1
    0|0
  • Acik sozlu, dobra olmalarini..

0|1
    0|0
  • doğal olsun kendi olsun yeter ona göre seçimimi yaparım zaten

0|1
    0|0
  • oldugu gibi davransın yeter bize farklı biri gibi davranmasın yani. :D

0|1
    0|0
  • Olduğu gibi davranan kızlardan

0|1
    0|0
  • yalan söylemesin içten pazarlıklı olmasın yeter.

0|0
    0|0
  • xper vermesende olur, kıskançlık krizlerine girmesin bide çabuk süslensin :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendin ol, yalan atma, trip atma, fazla konuşma, kıskançlık krizine girme vs vs..

0|0
    0|0
  • bence olduğun gibi gelmeli.

0|1
    0|0
Yükleniyor...