Ya sizin aranızda spor yapan vardır fikir verin lutfen?

Ya benim kilom ideal fazla değil ama kemiklerim acayip güçsüz vitaminlerim tam ama neden bilmiyorum spor yapsam ntkaz güçlenirmiyim meselâ önerdiğiniz hareketler. program var mi

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• güç sporları var powerlifting deniyor bu bodybulding ile uğraşan insanlardan 4 kat daha güçlü bodybulding ise normal bir insandan 2 kat daha güçlü oluyor anladığım kadarıyla ideal kilondasın güçlü olmak istiyorsun bu çok güzel birşey ben powerlifting bodybulding arası çalışıyorum çok memnunum powerlifting yapan insanlar bodybulduing de çalışan insanlar gibi kasların da pump gezmiyor yani şişkin kasları olmasada normal bir insandan daha esnetik daha güzel görülebiliyorlar ama yinede kaslanabiliyorsun tabi genetiğinde olan birşey istersen yardımcı olabilirim ben şu an tam ne istediğini çözebilmiş değilim amacın ney :) ?

0|0
    0|0
    • Dediğinden birşey anlamadım ki :)

• Ya :D powerlifting ne oluyor bodybulding ya da ya ben öyle bodybulding felan bilmiyom sadece istediğim şu mesela çok güçsüz kaslarım biraz guclensin öyle halterci olma gibi bir niyetimde yokki zaten.. d

• İstesende olamazsın desem şevkini kirarmiyim bilmiyorum ama özelden yaz konuşalım :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ispanak ye

0|0
    0|0
  • jason blaha 5x5

0|0
    0|0
  • Süt içmeyi dene yumurta ye.

0|0
    0|0
    • Emin ol benim içtiğim kadar sütü. kimse içmiyordur

• Ozaman güçsüz değildir sana öyle geliyordur.

• Spor şart ama spor yapıyorsan beslenmen , iyi beslenmen de şart. Spor yaparsan güçlenmezsin spor yaparsın ve iyi beslenirsin hem kasların gelişir hemde güçlenirsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...