Fitnessa nasil uye olunur?

Fitnesaa baslamak istiyorum yakin cevrede arkadasim bir salon onerdi fiyatinida biliyorum ama nasil kaydolucam bilmiyorum. kime ne dicem napicam?

0|0
1|21

En İyi Erkek Görüşü

• Fitness salonuna gideceksin zaten girdiğin gibi kapıda sekreter olacak. Merhabalar salona kaydolmak gezmek istiyorum desen gerisi gelir

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Höh yani. Spor salonunda git, üye olmak istiyorum bir gezeyim fiyat öğrenicem falan de. Yardımcı olurlar. Bazıları 1-2 gün deneme günü de veriyor.

0|1
    0|0
    • Aylik odemr alan yere gidicem. Ve tenks canim insan gibi cevap verdin helal ya jajsjdjfhjd

Erkekler Ne Diyor 20

• gidiyorsun spor salonuna açıyorsun kapıyı hava sıcaktır acıktır kapısı büyük ihtimal :d sonra galoş görüyorsan galoş giyorsun hocanın makam odası nerdeyse yanına gidiyorsun. d:DA genelde orda olmaz çalışanların yanında gezer söylüyorsun ben salona kayıt olmak istiyorum ondan sonra o senin elin ayağın olur işte haftada kaç gün gelmek istersin falan sorar sen cevap verirsin bugünmü başlıycan falan der sonra kayıdı yapar sen parayı uzatırsın o alır sen kolay gelsin dersin oda kolaysa başına gelsin der aldkşdad işte çıkarsın evine gidersin asalşdkasdkasd

1|0
    0|0
  • Fıtness clubune gıdıyorsun resepsıyonda ırı kıyım yakısıklı bı erkk senı karsılıyor hemen dıbın dusuyor senı aletlerın oldugu yere götırup nasıl kaldırıp indireceğini gösterıyor sonra aylığını söyluyor ve sana taksıt onerıyor ve sende taytla oraya gıdıp başlıyorsun

1|0
    0|0
  • git bak ilk başta gör

1|0
    0|0
  • Spor salonuna gitmen lazım

1|0
    0|0
  • Hayatında ilk defa mı dışarıya çıkıyorsun :D gideceksin, kaydolmak istiyorum diyeceksin bu kadar :D enteresan..

0|0
    0|0
  • spor salonuna git kayıt ol işte güvenlige sor onlar sana yardımcı olurlar

1|0
    0|0
  • Yani salonun prosedürüne göre değişiyor, bazıları kayıt için resim ve kimlk fotokobisi istiyor en fazla bu olur.

0|0
    0|0
  • Evrim teorisine göre bir canlı , bir organını veya uzuvunu kullanmayınca o giderek kayboluyor.
    Bak genç arkadaşımız arada beynini kullan lütfen sonra Kaybolur falan maazallah !!! Yapma kendine bu kötülüğü!
    Git salona sor zor değil!!!

0|1
    0|0
    • Yaa işte :) haksız değilim. Evrim teorisi bir yere kadar haklı ispatı sen.

• Hocaya Söyle O Kaydını Yapar.

0|0
    0|0
  • evraklarını bana teslim etmen lazım pembe üye kaydı içn geldim :)

0|0
    0|0
  • Salona git orda yeni üye kaydı yaparlar.

0|0
    0|0
  • nefes almayı beceriyorsun Allahtan...

0|1
    0|0
  • salona gidip kaydoluyosun heralde

0|0
    0|0
  • yuhh cahilmisin sen😪

0|0
    0|0
  • Gidip bulcan yetkiliyi kayı olmak istiyorum diyeceksin bitti.

0|0
    0|0
  • Bakkala beni kaydet diycen

0|0
    0|0
  • troll inşallah? migros club kartınız var mı?

0|0
    0|0
  • hangi şehir

0|0
    0|0
  • bence sen dolma sarmaya devam et evde

0|0
    0|0
  • trolmüsünüz siz lan :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0