Neler oluyor hayatta herkes sarhoş gibi kimse önüne bakmıyor

Ağzı açılan gençlerin hepsinden aynı sözleri duyuyoruz aşk aşk aşk ayrılık hüzün ... neler oluyor be biraz da hayata bakın hayatınıza yön verin hayatı aşk olmadan yaşamayı deneyin . aynı fikirde olanlar veya karşı çıkanlar neden ve niye ? yorumlarınızı bekliyorum .

Güncellemeler:
Ağzı açılan gençlerin hepsinden aynı sözleri duyuyoruz aşk aşk aşk ayrılık hüzün ... neler oluyor be biraz da hayata bakın hayatınıza yön verin hayatı aşk olmadan yaşamayı deneyin . aynı fikirde olanlar veya karşı çıkanlar neden ve niye ? yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Aaaaa olurmu bee ne aski arkadas hayatima bakarimm mutluyum huzurluyumm ozgurum tek bagli oldugum alilem ve kendim ve telefonum ve muzik ve dans ve ve veee herrsseeyyy oyle ayrilikla mayrilikla ne kafami uzucem be tamam sevebilirim ayrilabilirim her sevdiğimle evlenicek degilim ya heralde ayrilik olucakkk oyle

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aşk aşk aşk...Bir kelime üç kere tekrarlanınca hep bu geliyor aklıma :D

link

0|0
    0|0
  • neler oluyor hayatta bir de şu rüya gerçek olsa olsaaa

0|0
    0|0
  • neler oluyor bize neler oluyor gülüüümmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Haklısın tabi ki :)Ama ben hayatıma yeteri kadar yön verdiğimi düşünüyorum... Başarılarla dolu bir öğrenim ilkokul ortaokul daha sonra 13 yasımdan beri askeri lise, harp okulu derken belli bir yerlere geldik... Buralara gelirken aşıkta olduk ilişkilerde yaşadık... Hatunlarla dolu bir yaşam hala da öyle... Fakat iş bişeyler hissetmeye gelince olmuyor.. Belkide hayalimde benim bile bilmediğim bir kişilik bir karakter kısacası bir kız var sorun onu bulmakta sanırım...

Soruna gelince dostum.. Belli bir yerden sonrada insan aşkı arıyor be dostum :) Ama 15-16 yasındaki arkadasların sürekli aşk aşk aşk diye ağlamaları kendilerine zarar ailelerine zarar geleceklerine zarar :)

0|0
    0|0
    • İnsan tabiki aşık olur ben ona karşı değilim aşım da oldum ama gençliğin halini görmüyor musun mesela sana bir örnek vereyim liseli gençlerin sokakta yürürken mesajlaşmaları hiç dikktini çekti mi !

• Doğru söylüyorsun bunu zaten onaylıyorum :) yazımdada belirttim dostum :)

• o zaman problem yok hayata devam sağlıcakla

• aynen katılıyorum..benide baydı yok arkadaşım aramıyo yok nasıl untucam falan..bunlara kafa yoracağına hayatına yön verse daha başarılı olacak bu sorularada luzum kalmayacak

0|0
    0|0
  • o değilde kadın evlilik programında ki talibine '' evlimisiniz ? '' dedi. bu ülke nereye gidiyo mk :))

0|0
    0|0
  • hacı aynı fikirdeyim sıkıntı yok :D link

0|0
    0|0
Yükleniyor...