Hayatta neyi arıyoruz?

kimi mutluluk kimi huzur der bu hayatta neyi arıyorsunuz.. aslın da insan neyi arıyorsa aslında o dur...sen nesin peki

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• ben gecmısımı arıyorum cocuklugumu hıc buyumıcekmıs gıbı yasadıgım o gunlerı ben ınsanları arıyorum taktıkları maskelerden yuzlerını goremedıgım dostlarımı ben hep arıyorum mutlulugu huzuru sevgıyı askı sureklı bı seyler arama cabalama derdı ıcındeyım ama asıl soru dedıgın gıbı ben ne arıyorum aslında cevap cok acık belamı :D:D: cok sey arıyoken aslında hıc bı sey aramıyoruz bıraz tuhaf ama hayatımızda eksıklıgını hıssetımız herseyı arıyoruz ama aslında ne aradmızı bılmıyoruz ne bılım ıste oyle bısey :D

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Hiç bir şey..

Hayatın belli başlı bir amacı yok aslında insanlar nezdinde.

Uğraştıkça, daha da zorlaşıyor üstelik.

Uğraştığın şeyi de, 78 yaşında elde ediyorsun falan.

Ee sonra?

Harcadın bir şeyler için ömrünü de..

Eline geçenler dandik ve kof kof şeyler işte..

Ulan zaten, hayata anlam yüklemekle, bir şeyler beklemekle hata yapıyoruz..

2|0
    0|0
  • öyle ise ben doğruluğum. Benim için doğrular önemli gerçek asıl yalın sade olan önemli.

1|0
    0|0
  • Gözlerine baktığımda bütün dertlerin kıçına tekmeyi vurup hayat bulacağım, bana dünyanın en güzel nimetini (kendini) verecek olan, hayatımın kadınını ''ELİF'' imi arıyorum.

1|0
    0|0
  • bizi en cok mutlu edecek seyi arariz. Bazilarimiz maalesef aile ve toplum baskisindan dolayi baskasinin mutlulugunu kendisininmis gibi yasiyor ama... Bize en uygun seyi yaparak bize bahsedilen yillari en verimli sekilde degerlendirmektir hayat...

1|0
    0|0
  • o anki ruh halim neyi isterse

1|0
    0|0
  • Şu an hiç birsey bir beklentimde yok zaten

1|0
    0|0
  • bende tuhaf bir ölüm sevgisi var ama bu beden lüzumsuz değil. haliyle bir görevimiz var ama içimde bir yerlerde ölme isteği var. bu yüzden bir arayışım yok. beklediğim bir an var sadece.

1|0
    0|0
  • Son cümledeki vurguyu yanlış yapınca soruyu 3-5 kere okumak zorunda kaldım anca demek istediğini anladım. :p

Neyse aradığıma gelince mutluluğun içerisinde huzuru bulmaya çalışıyorum fakat henüz bulamadım.

1|0
    0|0
  • Kendimi ariyorum kendi icimde...

1|0
    0|0
  • Hayata diktiğin bir ağaç var mı ona bakmak lazım..

Ölene kadar yaptıkların öldükten sonra konuşulmuyorsa ve/veya konuşulmayacaksa yaşadığın hayat ottan ibarettir..

İnsan hayatta çiviyi ve çekiçi aramalı..Bulup çakmalı..

1|0
    0|0
  • sabit bir aradığım bir şey yok..sevmiyorum öyle illa şunda takılı kalıyım şeylerini..anlık bulduklarımla yetinmek aslında gayet hoş..

1|0
    0|0
  • "Evrende en uzun koşuysa hayat, onun en güzel 100 metresini koşmalı"

1|0
    0|0
  • Ölmek için bir sebep... Bu arayış beni yaşatıyor. Bulunması en zor şey bu. Hayat güzel :)

1|0
    0|0
  • Can konağını aramadaysan, cansın;

Bir lokma ekmek arıyorsan ekmeksin,

Bir damla su arıyorsan susun,

Zulmün peşindeysen zalimsin,

Aşkı arıyorsan aşıksın,

Gönlün neye kapılmışsa O’sun sen.

Şu nükteyi biliyorsan, işi biliyorsun demektir:

Neyi arıyorsan O’sun sen.

0|1
    0|0
  • $ Arıyorum $

1|0
    0|0
  • Hakkım olan herseyı

1|0
    0|0
  • mutluluğu arıyodum vazgeçtim para arıyorum mutluluğu satın alıcam

1|0
    0|0
  • hiç bir pok aradığım yok önce mutluluğu aradım oda alice nin harikaların dünyasındaymış vazgeçtim

1|0
    0|0
  • her şey var aşk yok işde . evlenecem kişiyi arıyorummm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aramıyorum hiç bir şey.. Aradığında bulamazsın da zaten geri geri kaçar senden hep.

1|0
    0|0
  • Mutluluk

1|0
    0|0
  • Huzur.. iç huzurumu arıyorum,gönül ferahlığı.

1|0
    0|0
  • Yaşadığım her an diğerinden daha iyi olsun en sonunda nirvanaya ulaşayım falan :/

1|0
    0|0
  • seveni arıyoruuuoum gören söylesiiiin

1|0
    0|0
  • istediklerimi elde etmeyi..haz ve ardından gelen mutluluk,kafa rahatlığı.

1|0
    0|0
  • hiçim o zaman ben

1|0
    0|0
  • aşkkkkkkkkkkkk

1|0
    0|0
  • Kulaklığımı.

Sabahtan beri arıyorum ,nereye koydum ben şunu abi yaa : /

1|0
    0|0
  • Sadece hayatı en iyi şekilde yaşamaya çalışıyorum.

0|1
    0|0
Yükleniyor...