Yaz aylarının mucizesi

Yani tam yaza girmedik ama havalar mükemmel ve iki kişiye beslediğim korkunç acı veren aşkları unutmuş gibiyim, yorucu kışı ve baharı üzerimden atmış, yeniden doğmuş gibiyim. 2 gün kırsal bir alanda vakit geçirdim, şehirden uzak, internette yoktu, bağlantım yoktu kısacası insanlarla. Acaba doğa ile başbaşa olmak mı iyi geldi? Peki sizce bundan sonrası yani kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum ya herşey yoluna girer, hayatıma şans gelir ve beni üzenler pişman olur mu? sevinçli haberler ard arda gelir ya, sizce böyle durumlarda da oluyor mu bu?:))

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz aski mevsimi acildi. 3-5 tur don, biseyin kalmaz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• herşey gönlünüzce olur inşallah

0|0
    0|0
  • Bazen oluyor tabi ::)

Mevsim değişikliği bazen acı verip düşman, bazen de mutluluk ve huzur verip dost olabiliyor insana..

0|0
    0|0
  • degisiklik her insani rahatlatir her ne sekilde olursa olsun... Rutin duzeninizden cikip baska seyler yapmak zaten meditasyonun size sagladigi ayni etkidir. Rahatlama , rejenerasyon...

0|0
    0|0
  • her hafta sonu doğayla başbaşa kalmaya calışırım ya kayıkla balığa ya da uzungöle ya da ciftliğe giderim mutlakaa.işden ve şehirden uzak o kadar güzel stres atılıyoki

0|0
    0|0
  • yaz ayının tek mucizesi var oda soğuk karpuz

0|0
    0|0
  • Kendini doğaya adamayan insan betonlaşır..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bundan sonra daha iyi olacaksın. Gidenlerin dönüş yolunu kapat. Kendine ve geleceğine odaklan. Her hafta sonu şehirden kaç.

0|0
    0|0
  • Doga ile başbaşa olmak ve sanalliktan uzak kalmak insanı yeni doğmuş gibi yapıyor.

Havalar ısınmış iken tek basına bir tatil öneririm. İyi gelecek.

0|0
    0|0
  • yaz aylarının mucizesi, yakıt derdinin ortadan kalkmasıdır...Hemen hemen herkes bu durumda eşitlenir...Maddi yük hafifler...

0|0
    0|0
  • Umarım beklediklerin olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...