''Saçların baya güzel dedi'' Siz olsaydınız?

sıradan bir erkek arkadaşıma ders anlatıyordum. onunda arkadaşı vardı, 3kişiydik. ben onlara ders anlatırken, bahsettiğim arkadaşım bana bir anda ''saçların baya güzel dedi'' saçlarıma baktı filan. sizce tuhaf değil mi. ya da bence mi tuhaf. ders çalışırken çok saçma geldi :D

0|0
13|25

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Böyle şeyler doğal, hemen işkillenme :) Ama hoşlanmış da olabilir yani, bunu anlaman için zaman gerek..

1|0
    0|0
    • Keşke bana da ders verecek birisi olsa, belki o ''Elif'' im olurdu. Türkçe ve Edebiyat çalışırdık beraber. O bana Aşkın Anlam Bilgisi'ni öğretirdi, ben de ona Söz ve Gönül sanatlarını. Of ülen :/

• niye tuhaf olsunki beğenmiş saçlarını işte

1|1
    0|0
  • senin üstünde etüt yapıyor , oda bir çalışma sonuçta :) devam et sonunu gör derim :)))

1|0
    0|0
  • sana iltifat etmiş :) teşekkür etmeli ve mutlu olmalısın . Oha resmen yavşadı havasında yani şu cümlen : sizce tuhaf değil mi. ya da bence mi tuhaf. ders çalışırken çok saçma geldi :D

1|0
    0|0
  • kırmızı kart gösterip evden ihraç etseydin onu. tepki gösteren arkadaşına ise 3 hafta eve girmeme cezası vermeliydim...

1|0
    0|1
  • adam artık nasıl bir sıkılmaca içine girdiyse ya da kafa konuya basmıyorsa..kendince bişiler bulmuş işte sdfsdf

1|0
    0|0
  • yav bacım kaç yaşındasın bunu günde en az 10 kıza söylerim yazıyormuyum hepsine ak güzel gelmiştir o gün yapmayın böyle allasen

1|0
    0|0
  • kısmet bu işler

0|0
    0|0
  • Daha önce o kadar yakınına sokulmadıysa ilk o zaman farkettiyse neden tuhaf olsun :D

0|0
    0|0
  • aralarına girme arada kalırsın niyeti bozmuş o ))

0|0
    0|0
  • Ders ney? Anatomimi? :D

0|0
    0|0
  • Adam bıkmıs kartal olmaktan :)

0|0
    0|0
  • hehe basit tavlama durumları işte.siz kızlar hastasınız güzel laflara :) bende sana hastayım ama itiraf edemedim bir türlü :P

0|0
    0|0
  • hem iltifat beklersiniz, hem de iltifat alınca da garipsersiniz, siz bayanları anlamak hakkaten zor..

0|0
    0|0
  • cocuk direk sana yürümüş sen ona ders anlatırken kim bilir sana bakarken kulagında hangi türkü çalıyordur =)

0|0
    0|0
  • yavşamış işte yavşak :) garip bir durum yok.

0|0
    0|0
  • iyi kurtulmuşsun :D:D

0|0
    0|0
  • sanırım asılmış

0|0
    0|0
  • Ne güzel Ne güzel :D cocuk uyanık :D hem dikkat cekmis hem kafa karıstırmıs aynı beeen :D

0|0
    0|0
  • hayırlı olsun bakalım yazmış açık açık :)

0|0
    0|0
  • Seni gözüne kestirmiş.

0|0
    0|0
  • Kendini kolla.Bu çocuk niyeti bozmuş :D

0|0
    0|0
  • erkek yazmış bu da azmış hopppppppppppaaaaaa verin ayarı mmmmmmmmmkkkkkkkkkkkk

0|0
    1|1
  • Sordun soruyu, aldin b...

Cani sikilmistir, sana yol yapiyordur. Devam et, takilacak bir sey yok.

5|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Ders çalışmamak için arkadaşımın ayak tırnağına bile oje sürerim.. Sıkılmıştır adam..

0|0
    2|0
  • dikkatini çekmiştir

0|0
    0|0
  • Sıkılmış belli konu bu kadar sapıttıysa demek :/

0|0
    0|0
  • Tuhaf değil bence .. İçinden gelmiş söylemiş ...

0|0
    0|0
  • mına koduğumun kızının birine durduk yere dişlerin ne güzel dedim gün boyu dişlerindeydi aklı.işte bu yapılanlar hep piçlikten.

0|0
    1|0
  • He güzel nolmuş.

0|0
    0|0
  • demek ki saçın güzelmiş

0|0
    0|0
  • hoşlanıo senden :)

0|0
    0|0
  • Dersten kaytarmak icin amma kasmis eleman sjsksjk