Puşt bana yalan söylemiş.eski sevgiliyi bulmaca...

sevgilim mahkemelik olduğu kadınla sanırım sonrasında sevişmiş.şöyle ki:

kadını aldatıyor ki kendi iddiasına göre durum bu değil.ayrılmışlar ama kadın ayrıldıklarını kabul etmemiş.sonrasında aldattığı kadınla birlikte yakalanınca mahkemelik olduğu kadın buna saldırıyor o sırada kendisi de yaralanıyor.sonra bu kadın adamın buna saldırdığını iddia ediyor.dava açıyor.davayı kazanıyor.

biraz önce adamın yazdığı bir yazıyı okudum.kadının vücudundaki izlerden bahsediyor.kadın hala buna kendisini sevdiğini söylemiş.evlenceklerini düşünüyormuş,bunu yazıda okumadım.arkadaşım söyledi.neyse yazıya göre sevişmişler.kadın duyarsızlığın vücudumdaki izlerden daha az canımı yakıyor demiş.

bu arada kavga esnasında polisi çağıran adam.işte kafam biraz karıştı.adama göre kendisi şiddet görmüş,davayı kaybetmiş ama.ama polisi de adam çağırmış.sizce kadını dövmüş mü gerçekten?

eski sevgilisini bulup sorcam artık

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ben olsam ikisini de bir araya getirir önce döver sonra severdim memnun olurlar ortada dava falan da olmazdı ... Dövmüşse de eline sağlık ... ayrılan adamla ne işin var ... sanırsam ki bu hikayede kahramanlardan biri olma ihtimalin var ...

o değil de leyla mecnun hikayesinde herşeyi anladım bir tek şey hariç: Leyla Mecnunun nesi oluyordu :::PP

0|0
    0|0
  • okumadım bile takıl gitsin

0|0
    0|0
  • okuduğumu anladığımda cevap yazarım...

0|0
    0|0
  • vay puşt ak kötü olmuş

0|0
    0|0
  • vay puşt..

.

0|0
    0|0
  • 2 dakkam boşuna gitti :D

0|0
    0|0