Sevgilinizleyken ağzınızdan kaçırdığınız en utanç verici pot nedir?

Sevgilinizle beraber iken kırdığınız en utanç verici pot nedir arkadaşlar.?

Mesela ben arkadaşları ona doğum gününde sürpriz hazırlarken ona yapılacak sürprizi önceden anlamasına sebeb olmuştum .s

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• Sevgilim değilde yeni samimi olduğum yeni yeni bişeyler başlamak üzereydi ve arkadaşın evinde oturuyorduk.. Meyve getirmişti banada soyupda vermişlerdi.. İşte muhabbet amaçlı meyve çok yer misin falan diye konuşurken "biri soyup elime vermese aklıma gelmez" demiştim tabi bunu dememle lafın bel altına çekilip kahkaha atılması ve benim kıpkırmızı olmam bir oldu.. Bende gülmüştüm o an ama çokda utanmıştım..:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bir an sinirle bağıracakken eski sevgilimin adını söylemiştim; öyle kalmıştık ikimizde.

0|0
    0|0
  • yeni biiryle çıkıodum arkadaşlar tanıştırmıştı eski sevgilimide unutamamıştım 3 yıl çıkmıştım adı mustafaydı yeni sevgilimle bişeyler konuşurken yanlışlıkla eski sevgilimin adını demiştim mustafa diye özür dilemiştim sonrada

0|0
    0|0
    • isimleri benzermiydi de karıştırdın yoksa tamamen 3 yılın vermiş olduğu alışlanlık mı ?

• 3 yılllık mustfa diğeri samet alakasız yani ağız alışkanlığı yani biriyle çok vakit geçirince adı alışkanlık oluyor bende kız arkadaşlarım içinde bu böyle biriyle çok vakit geçirirsem diğer kızlarada onun adıyle hitap ediyorum

• Ben azeriyim anne azeri baba turk simdi konusuyorduk iste narkotik den filan konu acildi ben narkotige erotik dedim fena utanmistim ama

0|0
    0|0
  • Küfür etmiştim yanlışlıkla ağzımdan kaçmıştı :/

0|0
    0|0
    • bazı erkekler sevmesede bazılarının hoşuna gidiyomus kız arkadaşlarinin küfür etmesi tepkisi kötü olmadıysa sorun olacağını zannetmiyorum

• Direk küfrü kendisine etmedim sinirlendiğim bir olay olmuştu öyle ağzımdan kaçmıştı sorun olmadı evet :)

• Hic hatirlamiyorum.

0|0
    0|0
  • hatırlamıyorummmmmmmm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olsun bu sorunu dikkate alıcam

dikkatliyimdir kızların yanında kendime ceki düzen veririm ama küfür edersem gerçekten o kişi hakkettigi için söylemişimdir.Hak edene içimden de olsa ederim biline. !

0|0
    0|0
  • elif e zehra dersen nolur :D

0|0
    0|0
    • Ama hocam sen çok kolay yırtmışsın be nerede şimdi bunun altına sıçma hissi :)) yinede helal olsun :D

• zehra dediğim an ne çektiğimi bir ben bilirim bir Allah :) ömrümden ömür gitti , o bahaneyi düşünsem tutturamam , o gün harbi şanslıydım hepsi bu :D

Yükleniyor...