Arkadaşlarınızla küsmeleriniz?

Soru açık aslında, yakın arkadaşlarıyla küsen vardır illaki. Ne kadar süre böyle kaldınız ve sonunda barıştınız mı?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimseyle dargın kalamam haklı da olsam öyle bir huyum yok. Ama illa ki kötü bişey yapmışsa en iyi insana da dönüşse beynimde o haliyle kalır her zaman.

0|1
    0|0
    • yani yapılanın yanına kalmaması taraftarıyım zaten, yaptığını unutmamak makul duruyor.

Kızlar Ne Diyor 15

• kimseyle küsmem. ya hiç konuşmam ya da aram iyidir.

0|1
    0|0
    • hiç konuşmamak, küsmek ne gibi bir fark var ki?

• küstüğün kişiyle barışma olayı olabilir; yok saydığın biriyle olamaz.

• Yok saymışın birilerini belliki, aynı ortamda değilsin o zaman o kişilerle yok sayabiliyorsun. Aksi zor çünkü.

• 3 ay kadar ben Ankara'daydım oda İstanbul'daydı.. birlikte gerçekten zor şeyler atlattık ama bu sürecin sonunda birbirimizide çok kırdık.. Fakat annesinin kalp krizi geçirdiğini öğrenince direk aramıştım ve ogünden beri birbirimize niye hiç aramadın demedik ogünlerin değerlendirmesini yaptık ama hiçde suçlamadık...

0|1
    0|0
  • lisede yakın bir arkadaşımla küsmüştüm.çok basit bir konu yüzündendi.bir kaç ay hiç konuşmadık.ortak arkadaşlar vardı o yüzden bir aradaydık.sonra o yaklaştı ve barıştık:)

0|1
    0|0
  • en iyi arkadaşımla küstüm ve barışmayı düşünmyrm ona yakın olmayan bı kızla konuşmuyorm diye benle konuşmadı bende onu ve yakın arkadaşlarımı sildim şimdi hastalıklarla boğuşuyo benim gibi bir arkadaş bulamaz o kadar diyorum kendımı ovmuyorum ama hep beni kıskanan notlarım yüksek diye bana kızan bir arkadaş ne kadar iyidir sizce

0|1
    0|0
    • yani çok iyi değildir fakat benim gibi birini bulamaz iddialı uzak durulası laflar sanki.

• aynen olan oldu ben saygı duydum yinede aynı sınıfta olduğumuz halde sürekli laf sokmalar laf atmalar halada susuyorm ben yapıcgmı yaptm gerı cektım artık sıra onda susmalı benle ugrasmamalı

• Umarım o da senin gibi düşünür sonunda.

• küsmek değil de, kırgınlık oluyor arada. sonra konuşup hallediyoruz.

0|1
    0|0
    • Tabi konuşup halletmek güzelde, kırgınlıklar birikince de kötü oluyor. Minimuma indirilmesi en güzeli.

• 2 gün en fazla, aklıma takılıyo çok düşünüyorum en son gidip konuşuyorum ya da o geliyo, ben pek dayanamam ya

0|1
    0|0
    • durumun ciddiye dönüşmemesi sevindirici.

• haklısın geçmiş önemli, temeller daha da sağlamlaşıyor.

• kesinlikle

• bir arkadaşım bana 2 yıl küs kalmış haberim olmadı

0|1
    0|0
  • 23 nisandan beri ilk kez bu gün yolda karşılaştık hiç bişey yok gibi davrandık ama konuşçaz diye bakışmalı sözleşme yaptık umarım daha fazla sürmez.

0|1
    0|0
  • biri kafasına göre haraket ediyordu hiç uğraşmadım gule gule dedim.

öteki iyiydi kustuk ama bir anda öylesine barıştık şuan göruşmuyoruz.

başkası kustuk ama bağımız daha da arttı

bir başkasına ağzıma geleni derim hiç kusmedik şuan..

0|1
    0|0
    • her telden var maşallah :D

• ders ders bunların hepsi ders. belki ileride daha iyi arkadaşlıklar için yaşaman gereklidir bunları.

• evet evet.. gerek yok zaten ya bigun mutlaka o yollar ayrılcak.

• Kizim seni yolarim dedim

-yol da gorek la dedi

Yoldum ve kustu :(

0|1
    0|0
  • Küsersem onu hiç tanımamış sayılır hayatımdan o an gider

0|1
    0|0
  • ben kıyamam kimseye.barışmalarım da küsmelerim kadar hızlıdır.tavşan-dağ hikayesi gibi çoğu zaman bilmezler bile..

0|0
    0|0
  • 1 gün

0|0
    0|0
  • Seni ilgilendirmez :):)

0|0
    0|0
  • Nedensiz yere küsenler oluyor anlamıyorum.

0|1
    0|0
    • Vardır bir nedeni mutlaka ama ota boka küsüyorsa bırak kalsın onlar öyle.

• Aman cokda tın zaten.

Erkekler Ne Diyor 2

• yakın arkadaşım olmadığını öğrendiğimde bütün arkadaşlıklara küstüm be gülüm..

0|1
    0|0
  • Evet 5 yıllık arkadaşımla saçma sapan bir sebepten küsmüştük. Sonra ben inat ettim o inat etti aylarca konuşmadık. Sonra bir gün ben ona uzun bir mesaj attım o şekilde tekrar barıştık. Anlamsızdı. Şimdi yine eskisi gibiyiz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...