Siz erkekler bakın yorum yapın

2gun once cıktıgımdan ayrıldım tamamen bıtmstı 12de aramıs uyuyodum uyandım bırden konustuk falan bastan askım falan dedı bende adımı syledm yanlış oldu sanrım sılmıstım numaranı cok ıctım ben gel yanımda ıstyrmsenı falan ddedı sonra olmuyo baskasını sevıyorum dedı gercekten sarhhoş ise benı sevdgı ıcın mı aradı yoksa yanlışlıklamı hem yanlışlıkla olsa numaramı nerden bulup arıcak sıldıyse nolur yardm edın ıckı masasında ben wardm dye dusundum kı aradı benı of kafam cok karısık yardımcı olun :(

1|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• İçip içip aramak yerine ayık kafayla arasaydı adam olduğunu kanıtlamış olurdu en azından boşver sen onu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• bişey anlamadım valla :P

0|0
    1|0
  • bence kıçına bas tekmeyi hiç yüz verme o seni kullanmaya çalışır benden demesi

1|0
    0|0
  • Henüz yaşın ilerlemiş değil bence sen bunları bir tarafa bırak hayatına bak derim benimde yaşım 20 fakat zaman geçtikce insanlar zamana uyum sağlayıp değişiyor fark etmişsindir.

0|0
    0|0
    • yas problem degl aramızda sadece ne yapmak ıstdgnı anlayamadm

• İlişkinizin zaten öyle aşkla biteceğini sanmıyorum ileriye bak sen :D

• siz erkekler bakın yorum yapın . Bu ne kadar kaba bir cümle biliyor musun ? Yazında da noktalama işareti hiç kullanmamışsın ne yazdığın belli değil . Sana kimse yardım edemez :d

0|0
    0|0
  • yazıyı okumaya çalışırken bunalıma girdim. ben gidiyorum.

1|0
    0|0
  • içki masasında konuşulan kız sabaha unutulur seni hatırlamaz ve pişman olur bu gerçektir ertesi gün nasıldı peki ne tepki verdi

0|0
    0|0
    • daha ynı oldu bu oly bılmıom yarn yanına gtcm :/

• blmıyrm ck kafm karısık pkı sewmıon madm neden ksknıyn neden bakıon neden ayrı oldgn halde yakn dvrnmaya clşıon ters tpkı alncada engellıo faceten:?

• ya amacı farklı olabilir dostum ya seni hemen silebilen birisi için basit birisindir onun için seven adam asla silemez..özele gelsene oradan devam edelim benmde derdim var

• içince arıyorsa sorun var lavukta..Siz kızlar sversiniz aşkımı falan..Sende de sorun var madem ayrılıdınız neye sokuyorsun ki hayatına tekrar, yol ver gitsin..

0|0
    0|0
  • biz bakmak yorum yapmak o yapmak bilerek.

0|0
    0|0
  • Nere çıkıyodunuz ona göre sölicem

0|0
    0|0
  • tabancayla vur onu. bir pislik ortadan kalkmış olur...

0|0
    0|0
    • aqzına kurekle vurcam ayılcak !

• küreği niye kana buluyon toprak falan bellenir onla. sen onu beleyecek başka bir şey bul bence...

• canı sıkılmıs senin ile kendini avutmak istemiş gibi geldi bana uzak durmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Alkol kullanıyorsa seni de bir gün k...

0|0
    0|0
  • sarhoş olma numarası işe yaramış helal olsun.

0|0
    0|0
  • yanlışlıkla aradı bende oradaydım.

0|0
    0|0
  • içki içilmişse acıdandır, seviyorsan sen de canını acıtma onun

0|0
    0|0
  • aklı başındayken kafası çalısmamıs mı sarhosken aramıs herneyse ne biliyim

0|0
    0|0
  • Seni değil başkasını seviyorum diyen birinden ne bekleyebilirsiniz ki?

Olay sadece içkinin verdiği etkiyle,o saatte yapacak birşeyde yoksa,seni arayıp vakit geçirmek ya da cinsel ihtiyaç karşılama girişimi.

Bence aklından çıkartıp at o kişiyi,kendine saygın gereği bunu yapmalısın

1|1
    0|0
  • siz kadınlar bırakın artık sevgili olayını yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Benimde icip aramisligim oldu ama ben nolari karistirmadim:)) ayak yapmis sana.. arti sarhos insan tezatli konusmaz.. 1.icme sebebi kimse onu arar. 2.asla bir baska sahisla ilgili konu kousmaz. 3 ayni seyi tekrarlayip durur :) ben beni niye sevmiyosun diyip durmusum mesela :D

1|0
    0|0
    • :D bebegm pk anlamadm daha acık yazarmısın :(

• pekı neden bakıyodı kıskanıyodu yakın davranmaya clşıyodu ayrldktan snra?

• Erkekleri anlamak mumkun degill.

Kimsenin sevgisinden emin olamassin. Yat uyu bence onun kicinda simdii pireler ucusuyodur (:

• ayrılmışsınız, çocuk da içmiş üzüntüsünden. sonra dayanamamış seni aramış işte :) kurcalama daha gerisini

1|0
    0|0
  • Pislik yapasım var bende cevap vercem Tülay nolur geri dön diyo bu çocuk

0|0
    0|0
  • Bir arkadaşımın başına aynı olay gelmişti .Bizimki bunla o sarhoşken barışıyor .Sonrasında sabah arıyor Günaydın demek için .Çocuk niye beni arıyorsun falan diyor .Yani salla gitsin ne yaptığını bilmiyor o .

0|0
    0|0
  • ayıkken aramıyosa gerısı teferruat.

0|0
    0|0
  • Kizim salak misin yanina gidicem diyosun hic gururunda mi yok baskasini seviyor seni sevdigi yok sevse baskasi olmazdi az saksiyi calistirn

0|0
    0|0
Yükleniyor...