Milli takımımız oruç tutmadığı için mi yenildi sizce?

2|2
15|39

En İyi Kız Görüşü

• Iste bu sekilde sacma reklamlarla dinimizi yanlis tanitiyorlar

1|3
    0|0
    • Dinin çok doğru da onlar yanlış tanıtıyorlar.

• Jeffrey böyle diyor ve bece hiç aptal biri değil.

• Ha bu arada; o, boş biri değil. Harvard Ünv. de mat. prof. luğu yapmış olan, gayet kafalı birisi. Yok ben dahaa zekiyim diyorsan 😊 bunada saygı duyuyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan anlamayan da konuşuyor memlekette...

0|1
    0|0
    • Bu adam bir de Marmara da prof. Daha geçen gün diyorlardı okuyan bir insanla okumayan bir insanın oyu bir mi? Eee şimdi benim bu profla oyum neden bir olsun ki? Bunu hangi mantıkla söyler bir prof.

• Söylediği mantık belli. Biraz politik biraz yurtta herkeste olan ben bilirim havası biraz da kasti yönlendirme olabilir. Bu ülkede benim oyum seninkiyle bir mi tartışması yapılacaksa bunu savunan birçok kişi muhtemelen bu tartışmayı kaybedecektir...

Kızlar Ne Diyor 14

• ahaha acayip mal bir profesörmüş bu dfgfdh

0|2
    0|0
  • ne kadar çok büyüttüler. yenıldılerse yenıldıler. futbolu çok biliyolarsa kendılerı geçip oynasınlar.
    oruç tutanların zaten hıç günahı yok. hepsi dört dörtlük müslüman.
    o kadar idmana çıksınlar üzerıne bır de oruç tutsunlar. kim dayanabılır ki buna. aptal ınsanlarla dolu ülkemiz.

0|1
    0|0
  • ne alaka ya irlanda oruç muydu da yendi tövbe :D

0|1
    0|0
  • Ne biçim profesörler var 😂😂

0|1
    0|0
  • Ülkedeki bilim, spor ve din bilgisi insanı ağlatıyor :D

0|1
    0|0
  • Değişik bir profesör

0|1
    0|0
  • Herkes deliye hasret biz akilliya... birde Doktor olacak... hey allahim...

0|1
    0|0
  • Ne alakası var ya

0|1
    0|0
  • Dinden soğutan din alimleri

0|1
    0|0
  • dimi ya karşı taraf gavur olduğu için mi yendi sence?

0|1
    0|0
  • alakası yok ne kadar saçma

0|1
    0|0
  • bilmem

0|1
    0|0
  • hyr cunku sacma sapan kizlarla birlikte olduklari icin

0|1
    0|0
  • Seninle ilgili paylaşım yaptım kaldırıldı. Üzdün.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Ahmet şimşirgili kasetediyor Oruç tutmamalarına bağlamadı oruç tutmalarını yasaklayamazsın sizin yerinize ben tutarım gibi saçma bir laf edemezsin diye terime yüklendi. Hatta yenilgiyi inceden prim hesaplarına dayandırdı böyle bir cümle kullanmadı yalan söylüyor alçak yalancı @tuncaykarakis

0|1
    0|0
  • Klasik cumhuriyet, sözcü , akit ve a haber kafası.. Ve bu saydığım gazetelerin trollcü sosyal medya kullanıcıları. Yahu Hocanın yaptığı açıklamayı kendi ağzından dinlediniz mi ya? Bir de herkes yazmış buraya futboldaan anlamayan konuşuyor diye , böyle prof mu olur diye. Ulan Fatih Terim oruçla ilgi fetva verince nerdeydiniz. Fatih Terim Din Alimi mi. Trt ye çıkan Hocayı 5 kez dinledim daha önce de sıkı takip ediyodum zaten ayrıca 'Milli takımımız oruç tutmadığı için yenildi ' diye bir şeyde demedi..

0|1
    0|0
    • İspanya maçı sonrası nasıl herkes Fatih Terime ve milli takıma yüklendi ama en sağlam eleştiriyi bu hoca yaptı o gün.

• Gerçekten çok okumak beyni yakıyor. İnanmıyor musunuz? Buyrun işte bu kişi profesör olduğunu idda ediyor, kafa gitmiş bitmiş...

0|1
    0|0
  • Sadece Çek maçında oruç tuttular demek ki ama bir gün sonraki maçları tvden izlerken boy abdestleri olmadığı için izlanda italya yi yendi :))

0|1
    0|0
  • Allahım yarabbim , artık geri-zekalı diyecem geri-zekalıya hakaret vallaha ne desem yav sen söyle soran arkadaş ne deyim.

0|1
    0|0
  • İște bu ülke bu mallar yüzünden bu halde önüne gelene konuș dersen olacağı da bu zaten

0|1
    0|0
  • Iyi guldum :D :D

0|1
    0|0
  • Şu bizim profosörler iyice sapıttı. Yapmayın Allah aşkına. Bağnazlıkla kafayı yediniz.

0|1
    0|0
  • Milli takim hep kaybetmiştir orucla alakasi yok :D

1|1
    0|0
  • he ondan he

0|1
    0|0
  • profesör mal diyorsunuz ama biz malum krala zıtken o gözüne giriyor

0|1
    0|0
  • çok çok af edersiniz de PROF be ne alaka mk? ya ya ne demessin, oruç tutmamışlar + hazır Avrupadayız diye cenabette çıkmışlardır sahaya? Ulan Avrupalıların %90ı 7/24 cenabet..

0|1
    0|0
  • Umarım ironi yapmıştır :D

0|1
    0|0
  • siyasi bunlar tek açıdan bakmayın olaya

0|1
    0|0
  • Ağzı olan konuşuyor işte.

0|1
    0|0
  • bu soru ciddi olmamalı ya.

0|1
    0|0
  • Hahaha kimler profesör oluyor bu ülkede 😃😃😂😂

0|1
    0|0
  • Antrenman ve prime ne gerek var ki oruç tutup çıksınlar maça :D

0|1
    0|0
  • Profesörlük ünvanını bakkaldan almış lavuk.

0|1
    0|0
  • herkes ne dersem popi olurum dıye ugrasıyor.

0|1
    0|0
  • Tamam mantıksız ama ya öyleyse? Oruc farz değil mi bize? Ya öyleyse hadi bir düşünün :D Belki de siz de namaz kılmadığınız için bu kadar cahil oldunuz? :))

0|1
    0|0
  • Adam cevabı vermiş zaten :)

0|1
    0|0
  • Ne alaka

0|1
    0|0
  • Hiç alakası yok

0|1
    0|0
  • Yav he

0|1
    0|0
  • ülkemizdeki egitim sistemi ne hallere düşmüş görün profesörlükte bitmiş, ihraç fazlası mal olmuş...

0|1
    0|0
  • oruç tutsak direk finaldeydik zaten

0|1
    0|0
  • kesinlikle ondan hatta yoluna devam eden bütün takımlar ve teknik heyetleri oruç tutuyorlar

0|1
    0|0
  • çiçeğini yalamıışllarrr

0|1
    0|0
  • Oğlum laf atınca da kızıyorlar şimdi bu akkoyunlular yobaz değil de nedir

0|1
    0|0
  • Erkekler Devam
    8
Yükleniyor...