Zayıfım, ama göbeğim var. Ne yapabilirim?

160-50 kilo olsam da görenler "aman kırılacaksın, aman çok zayıfsın" diyorlar. Buna rağmen göbeğim var. Bel çevremi yanlış olcmuyorsam 68 falan çıkıyor (buna rağmen hala nasıl ciroz görünüyorum anlamadım) ne yapabilirim? Kilo vermek istemiyorum çünkü yüzden de gidiyor ve çökmüş gorunuyorum.

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

• bence bir havuza yazıl düzenli olarak yüz. çünkü yüzme çok kalori yakan göbek eriten ve tüm kasları çalıştıran eğlenceli bir spordur yaz aylarının en sevilen aktivitesidir.. bu sicakda ılık bir havuza girmek çok güzel bende denediğimden biliyorum düzenli havuza gidiyorum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• mekik çek 10 güne erir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• mekik cekersin ama gobekli olmak sorun degildir be severim :) en basiti eski kiz arkadaslarimdan biri 45 kiloydu ama kizda gobek vardi gayet de guzel duruyordu 😀

1|0
    0|0
  • Mekik yapp spor yapman lazim birass

1|0
    0|0
  • yediğin yemekler şişkinlik yapıyor olabilir yemekten yarım saat önce yarım çay bardağı elma sirkesi iç geçmiş olsun :) başka sorun

1|0
    0|0
  • Mekik cek hep

1|0
    0|0
  • yerim o göbişini senin :D

1|0
    0|0
  • Her gün düzenli bol mekik :)

1|0
    0|0
  • Mekik.

1|0
    0|0
  • Bir bayan için 160/50 fazla erkek zaten yapılı olduğu için çok kilolu olmadıkça göze batmaz ama bayan öyle değil
    Boydan kaybediyorsun ya spor yap ya da az ye

0|0
    0|0
    • Fazla derken çok zayıf gorunuyorum ve bu sadece benim gördüğüm bir şey degil

• Yok hayır fazla dediniz ya o yüzden belirttim. Fazla değil aksine kilo almaya çalışıyorum.

• Fazla takma kafana seni seven böyle sevsin kafaya taktıkca gözüne batar insan kusurlarıyla güzeldir

• demek ki yağ oranın fazla. proteinli beslenip spor yap

0|0
    0|0
  • Orantisizlik vardır

0|0
    0|0
  • herkesin göbeği yok mu

0|0
    0|0
  • Bira içme

0|0
    0|0