Özellikle bilgisi erkek arkadaşlar baksın lütfen.

Ben 2 seneden beridir fitness ve dövüş sporlarıyla ilgileniyorum bundan dolayı dövüş filmleri sürekli dikkatimi çeker ama gelin görün ki halen Rambo yu izlemiş değilim ilk filminden mi başlamalıyım yoksa ilk film zaman kaybımı ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Rocky' i izle bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İlk filmden başlamalısın, çünkü ilk filmi en iyisi diyebilirim, hikaye gidişatı açısından önemli, 2. filmi ayrı bir güzeldir, 3. filmi konu açısından vasattır ve 4. filmde gayet iyidir...

0|0
    0|0
  • İyi de sevgili kızım rambo dövüş mövüş yapmıyor ki nesini izleyeceksin rambonun..Rocky desen anlayacağım..Rocky 4 ü izlemekten başka..

4 senelik boks tecrübemle şunu da eklemeden geçemeyeceğim..Rocky nin ringde dragondan yediği yumrukları ağır sikletçi yese yere yığılır nedense rocky hep ayakta..

Filmde rus İvan ın hatunu gerçekte slyvesterin karısı olan danimarkalı güzelin o ünlü ''Ayağa kalk Ivan'' seslenişini hiç unutmam..

0|0
    0|0
  • Serdar'ı öneririm

link

0|0
    0|0
  • ilk filmden tabiki

0|0
    0|0
  • belki izlemişsindir ama sana "ip man" filmini şiddetle öneririm bruce lee nin hocasının biyografi filmi :)

0|0
    0|0
  • kızım senin ne işin var dövüş sporunda felan yap makyafını sık parfümünü gez ala ala

0|0
    0|0
  • hepsinin ayrı konusu var rambo da. ama rocky i izleyeceksen ilkinden başlamalısın...

0|0
    0|0
  • bruce lee.filmlerini.de.izliyor.musun

nostalji oldum.simdi...

0|0
    0|0
  • Rambonun deve tokatladığı br filmi vardı.. Onla başla sonra jackie chan'' e geçersin..

0|0
    0|0
  • Ramboyla dövüşün ne alakası var

0|0
    0|0
  • İlk filmden başla hepsi sanat harikası Silvester'in :)

0|0
    0|0
  • ilk filmden başlamazsan yemekten önce tatlı yemiş gibi olursun, seriyi bozmadan ilkinden başla

0|0
    0|0
  • rambo dövüş filmi değil rocky o bide jet lee filmleri izle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...